Мао_Мяо• Изменено 15 октября в 00:52
Хто в Німеччині по 24 параграфу - що далі ?
Як вже відомо, після березня 2027 року тимчасовий захист по 24 параграфу продовжено не буде. Вже зараз/ще вчора потрібно знати про свої подальші кроки у випадку, якщо хочете лишитись у цій країні.
І у мене питання до тих, хто нічого не робить, досі «вчиться/підтверджує диплом», Вам не шкода, що стільки часу, своїх власних ресурсів Ви та Ваші діти витратили на адаптацію, вивчення мови, а Ви все це кинете і поїдете додому, де незрозуміло, яке майбутнє очікує на країну та, саме головне, яке майбутнє чекає на дітей, які вже в іншій країні адаптувались, вивчили мову, звикли до життя без тривог та ракет, звикли лягати нормально спати та повноцінно вчитись, не сидячи по пів доби у підвалі. Звикли, що постійно є світло та опалення. Мають усі шанси у майбутньому отримати вищу освіту та згодом - нормальну роботу, яка прогодує їх та дасть високий рівень життя, а не виживання.
Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?
Я спілкуюсь з багатьма українцями, які в статусі біженців, і практично всі кажуть щось накшталт: «якось воно буде», або «поки триває війна нікого не виженуть».
Але це не так, шановні, я маю подругу, яка працює в міграційній, вона каже, що параграф дійсно продовжено не буде. Тих, хто не вийде на роботу, будуть розглядати в індивідуальному порядку: матері з грудними дітьми, інваліди, літні люди - їх переведуть, можливо на Азюль (до речі, де ще нижчі виплати). Усіх інших працездатних, які не знайшли роботу, попросять додому. Або просто відмінять виплати і люди самі поїдуть через неможливість покривати свої потреби.
Цікаві Ваші плани у цьому напрямку.
Результат:
вже голосів:
277 (68.56%)
Результат
53 (13.12%)
Надіюсь, що якось воно буде
42 (10.4%)
Займаюсь переходом на інший §
32 (7.92%)
Хочу повернутись додому
Леді Душка• 15 октября в 08:25
У меня муж работает, но не по специальности. Один ребенок учится в 9- классе, у второго инвалидность, Германия дала довольно большой градус -70. Посмотрим, если что вернёмся.
Ноунэйм• 15 октября в 08:29
Ответ дляМао_Мяо
Захист до березня 2027. Навряд комусь вибірково дають до 2026… А от те, що декому вже зараз дають Азюль - правда. І відмовляють, якщо люди вже мали захист у інших країнах.
Якщо ще пів року тому приймали усіх, хто мав захист в інших країнах, то зараз - відмови.
Лише «первинні» біженці і з доказами перебування в Україні до початку повномасштабної війни.
скажіть, будь ласка, а чому вас так хвилює доля сторонніх людей?
Чому тоді така вибірковість? Ви не хочете створити тему, як будуть жити українці в Україні, якщо війна триватиме до 2027?))
Чи ви тільки біженцями в Німеччині переймаєтесь?))
Несемо світло разом• 15 октября в 08:30
Ответ дляСколько_мне_лет?
Бывают. Но не у наших. Говорю вам как бухгалтер, который видит зарплатные ведомости.
Даже у местных такие зарплаты у единиц
Несемо світло разом• 15 октября в 08:32
Ответ дляНоунэйм
Люди создают темы и задаются теми проблемами которые их волнуют.
Ноунэйм• 15 октября в 08:33
Ответ дляНесемо світло разом
спасибо Кэп))
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 08:35
Ответ дляНесемо світло разом
Даже у местных такие зарплаты у единиц
У нас на предприятии у одного только - зам шефа. У него 5-6. У гл.бухгалтера 3,5-4. Она же сестра шефа. У сына шефа, которого называют шеф младший - 3,5-4. У наших мужчин, которые именно на заводе - 2,3-2,5, но они, как правило, на 3-м классе, т.е. у жен будет 5-й класс и там будет грустненько.
Я_канеша_извиняюсь• 15 октября в 08:37
Ответ дляНоунэйм
Конечно ей все равно на тех,кто в Украине
Ноунэйм• 15 октября в 08:40
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
це зрозуміло, то було риторичне питання.
Дуже цікако де сама автор в цій історії. Вона мабуть вже давно працює, наврдя чи на високооплачуваній роботі. І їй жме, що хтось в цей час не париться і має той самий дохід і рівень життя, що і вона.ґ
І тут новина про 2027 рік, і нарешті автору ’воздалось’ за її заслуги, нарешті ледачих попруть в Україну, і вони не будуть її нервувати в Німеччині))
Леди Г• 15 октября в 08:41
Ответ дляПросто звязда
Какая она смешная)))
Кто её оставит в 45+ на чистку рыбы с доходом до 48т в год. Это всё от скудности ума.
До сих пор сидеть на социале с 22 года-это только борисфенка может, бья себя в грудь копытом про подвал на Оболони и пулеметчицу.
И как она собирается ребенка содержать, если он там останется?) 3,5 года в стране жить и не удосужился хоть немного понять систему.
Так у неё ребёнок с инвалидностью
Тяжёлой вроде, или я ошибаюсь?
Леди Г• 15 октября в 08:43
Ответ дляДеловитая
Ну так ясное дело, особенно обидно Захидной,представляю как они суетиться стали 😂
Так прикрутили для Западной Украины?
Чижик Пижик• 15 октября в 08:46
Німці зроблять все, щоб залишити якомога більше українців в себе, ось побачите.
Несемо світло разом• 15 октября в 08:46
Ответ дляЛеди Г
Так прикрутили для Западной Украины?
Норвегия не принимает из западной Украины, в остальном законы для всех одинаковые
Леди Г• 15 октября в 08:47
Ответ дляНесемо світло разом
Давно пора это сделать было
Несемо світло разом• 15 октября в 08:47
Ответ дляЧижик Пижик
А сами поедут Украину отстраивать
Снегурочко• 15 октября в 08:50
Ответ дляНоунэйм
Ви теж можете створити, яка вас цікавить. Автор створила ту, яка їй цікава, має право.
Кусачая Я• 15 октября в 08:50
Ответ дляЛеді Душка
Вибачте за питання-що таке градус?
В Німеччині була тільки проїздом, не в курсі місцевої термінології
Снегурочко• 15 октября в 08:52
Ответ дляНесемо світло разом
А сами поедут Украину отстраивать
Ніхто не буде відбудовувати Україну, ні свої, ні чужі. Щось косметичне і на цьому все.
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 08:53
Ответ дляНесемо світло разом
А сами поедут Украину отстраивать
Ну и явно не уехавшие это будут делать
Первоклашка Я• 15 октября в 08:53
Якщо хтось за 4 роки не спромігся місцеву мову, хоча б, на В1 вивчити, не знайшов роботу і сподівався, що виплати будуть вічні, то хто ж йому винний?
Ноунэйм• 15 октября в 08:54
Ответ дляСнегурочко
дякую, що пояснили)))
Первоклашка Я• 15 октября в 08:55
Ответ дляЧижик Пижик
Лише тих, хто працює.
Вічні отримувачі пАсобій - нікому не здалися
Несемо світло разом• 15 октября в 09:02
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну и явно не уехавшие это будут делать
Как раз уехавшие по ВРЕМЕННОЙ защите. Все временное рано или поздно заканчивается
База_птеродактилей• 15 октября в 09:03
Ответ дляМао_Мяо
Маю знайому в Норвегії. Каже, що вже теж «прикручують гайки» по троху. З вересня збирають інформацію щодо наявного житла в Україні, банківські виписки вимагають показати.
Я показувала що в мене є житло коли йшла на співбесіду з приводу субсідіарного захисту. Поки воно є і що? До речі, я з Києва. Субсідіарку дали за 2 тижні. Навіть не парюся з цього приводу. Працюю на постійному контракті
Мій не такий• 15 октября в 09:13
Ответ дляЛеди Г
Так прикрутили для Западной Украины?
Там список областей, из которых защиту не дают
Леді Душка• 15 октября в 09:14
Ответ дляКусачая Я
Вибачте за питання-що таке градус?
Степень тяжести болезни.
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 09:14
Ответ дляНесемо світло разом
Вы тоже уже знаете что будет после марта 27-го года? Хоть кто-то покажите инфо об этом.
ЯблокоРаздора• 15 октября в 09:14
Про Германию не в курсе.
Президент Польши уже сказал что до 4 марта 2026 последнее продление защиты, больше продлевать не будут
как тебе такое илон маск• 15 октября в 09:17
Ответ дляЛеди Г
Давно пора это сделать было
І день якийсь став кращий , так ?
ЯблокоРаздора• 15 октября в 09:18
Ответ дляРозвідка Маші
А если жилья в Украине уже нет, тоже не оставят? Я все это время сидела как ВПО в Украине и вот только собралась выезжать, так как не тяну сама с ребенком скитания в Украине.
В Европе куча народу не имеет собственного жилья и живет на съеме, это не основание продлевать защиту
как тебе такое илон маск• 15 октября в 09:19
Ответ дляЯблокоРаздора
Про Германию не в курсе.
Ніби в Польщі були пасобія
Про економічну вигоду промовчу від українцям в Польщі - але лохторату польща для поляків не зрозуміти все одно