Мао_Мяо• Изменено 15 октября 2025

Хто в Німеччині по 24 параграфу - що далі ?

Як вже відомо, після березня 2027 року тимчасовий захист по 24 параграфу продовжено не буде. Вже зараз/ще вчора потрібно знати про свої подальші кроки у випадку, якщо хочете лишитись у цій країні.
І у мене питання до тих, хто нічого не робить, досі «вчиться/підтверджує диплом», Вам не шкода, що стільки часу, своїх власних ресурсів Ви та Ваші діти витратили на адаптацію, вивчення мови, а Ви все це кинете і поїдете додому, де незрозуміло, яке майбутнє очікує на країну та, саме головне, яке майбутнє чекає на дітей, які вже в іншій країні адаптувались, вивчили мову, звикли до життя без тривог та ракет, звикли лягати нормально спати та повноцінно вчитись, не сидячи по пів доби у підвалі. Звикли, що постійно є світло та опалення. Мають усі шанси у майбутньому отримати вищу освіту та згодом - нормальну роботу, яка прогодує їх та дасть високий рівень життя, а не виживання.
Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?
Я спілкуюсь з багатьма українцями, які в статусі біженців, і практично всі кажуть щось накшталт: «якось воно буде», або «поки триває війна нікого не виженуть».
Але це не так, шановні, я маю подругу, яка працює в міграційній, вона каже, що параграф дійсно продовжено не буде. Тих, хто не вийде на роботу, будуть розглядати в індивідуальному порядку: матері з грудними дітьми, інваліди, літні люди - їх переведуть, можливо на Азюль (до речі, де ще нижчі виплати). Усіх інших працездатних, які не знайшли роботу, попросять додому. Або просто відмінять виплати і люди самі поїдуть через неможливість покривати свої потреби.
Цікаві Ваші плани у цьому напрямку.
Результат:
вже голосів: 404
277 (68.56%) Результат
53 (13.12%) Надіюсь, що якось воно буде
42 (10.4%) Займаюсь переходом на інший §
32 (7.92%) Хочу повернутись додому
Зайканалужайке• 15 октября 2025
Ответ дляКвартираЧья
А теперь нужно вычесть налог, страховку и заплатить за квартиру.🤣
Страховка 270 евро всего вроде и это зп чистыми. Бывают даже зп и 4000 евро чистыми. Без вычета налогов зп может быть и 5-6 тысяч.
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Так если нет никаких симптомов зачем это лечить вообще? Я бы забила.
Оно, видимо, потом в один миг - бац! И приехали...
Зайканалужайке• 15 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
То есть,начались симптомы?
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
То есть,начались симптомы?
Смертельная болезнь - это та, от которой умирают. А не та, с которой до естественной смерти бессимптомно живешь
Зайканалужайке• 15 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Как по мне,так проще сдохнуть чем жить эту жизнь где нищета и ничего хорошего в будущем не будет тоже почти ни у кого. Я бы предпочла умереть.
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Случайно....сдала анализ, не поверила, перепроверила 2р, но таки да (
Это здорово. Надеюсь, у вас все будет хорошо. В Украине и от онкологии бы хрен лечили бы бесплатно, а здесь - лечат, и успешно...
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
А ще можна виграти мільйон в лотерею. І купити палац.
автор Мао_Мяо • 15 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
«Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?» як так можна формувати речення?
Перепрошую, ти хто, воїн?
Тобто сенс речення Ви не зрозуміли?
Перед власними дітьми не соромно, що Ви їх вивезли від війни і скоро знову повернете у війну? Тому, що не хочете працювати і сидите чекаєте, що «якось воно буде».
Так зрозуміло, чи ще іншими словами написати? 😬
Зайканалужайке• 15 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну..это маловероятно
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Многие так бравируют, как вы. А потом, при болезни, начинают так за жизнь бороться, что ад диву даёшься! Замечено воочию...
Королева Сарказма• 15 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Гепатит С и фиброз печени уже...
При том, что я жила 40 лет как монашка и не знаю откуда оно взялось, в Украине лечат дженериками они не помогают особо, тут оригинальными препаратами, которые действуют на вирус, таблетки курс 24 тыс евро
Какой бред вы пишете... Фиброз печени с лёгкостью обнаруживает любое УЗИ, никто не виноват, что вы его не делали хотя-бы раз в году. Дженерики прекрасно лечат гепатит С и ничем не уступают оригинальным препаратами в эффективности лечения, они дешевле в несколько раз в этом вся разница. Да и оригинальными препаратами можно спокойно лечиться, если уровень жизни ’не бомж’ + есть гос. программа которая покрывает лечение гепатита. Так что прежде, чем писать ерунду надо разобраться в вопросе, а не метать дерьмо на вентилятор.
Love_Love_Love_• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто сенс речення Ви не зрозуміли?
Удалено администрацией...
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто сенс речення Ви не зрозуміли?
Не у всех остаются жизненные силы работать ещё и на будущее, а не только на настоящее. У каждого свои возможности, не надо судить всех со своей колокольни
КвартираЧья• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
У кого?)
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто сенс речення Ви не зрозуміли?
У війну дітей ніхто не поверне. Заробити на шматок хліба в Німеччині не проблема.
Що ще, звідки така печаль про діточок?
КвартираЧья• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто сенс речення Ви не зрозуміли?
Автор, а вы это всем рассказываете, не только украинцам, надеюсь? И что они вам отвечают?
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Ну..это маловероятно
Приблизно однаково з зарплатнею в 6 тисяч для біженок.
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ото и отвечай потом на вопросы типа ’А какая именно болезнь?’ Сразу вылезет ’Врач’ с диагнозом и станет метать дерьмо на вентилятор со словами ’вы мечтаете дерьмо на вентилятор!’
Королева Сарказма• 15 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ну так кто вам виноват, что вы за здоровьем не следили? Из вашего поста выходит, что страна виновата, еще и лечение за мифические миллионы миллионов с вас должны были в Украине содрать... Не разобрались в вопросе о лечение в Украине, но какашку метнули.
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Должны были содрать в Украине. И непременно! Ибо не содрать ни один работник Минздрава не может! Такое впечатление, что во всем мире врачи дают клятву Гиппократа, а в Украине - клятву раздеть пациента до трусов!
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Да и за здоровьем следить - не каждому в Украине есть на то время, силы и возможности, учитывая весьма нелегкий путь от роддома (где врачи сдерут в первый раз) и до могилы (куда они же и помогут дойти, если им на карман уже нет денег платить)
автор Мао_Мяо • 15 октября 2025
Ответ дляКвартираЧья
«Не українці» знаходяться в Німеччині по іншому параграфу і для них на початку були інші умови перебування в цій країні, тому порівняння тут недоречне.
Якщо Ви вже завели розмову про інші національності, розповім: знаю дівчину, виїхала із Сирії ще дитиною разом з батьками. В Німеччині одружилась, народила дітей. Ані дня не працювала. Пішла лише пів року тому на курси з німецької, щоб отримати сертифікат, так як подаються на громадянство.
І таких, як вона, третина у мовній школі.
Думаєте є сенс порівнювати? Українці з самого початку війни знаходяться на параграфі ТИМЧАСОВОГО захисту, тому апріорі цей параграф не дозволяє лишитись. У звʼязку з цим зараз активно піднімають це питання, щоб люди встигли перейти на інші параграфи.
Але більшості краще втішати себе тим, що «інші ж сидять, а я чому не можу?», «інші роками отримують допомогу, а чому б і мені не посидіти на Джоб центрі?». Але реальність інша.
Королева Сарказма• 15 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Должны были? То есть вы превентивно обвиняете людей в том, что они не сделали и не факт, что сделали бы, вместо того чтоб разобраться в вопросе. Из моего близкого окружения двое людей вылечелимь по гос. программе абсолютно бесплатно и один принимая дженерики не за все деньги мира. Но вас конечно же ободрали бы как липку, вы особенная.
КвартираЧья• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Так а вам какая разница? Вы думаете, они не понимают, что не зарабатывая, не смогут остаться и хотите им глаза открыть или в чем смысл темы?
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляМао_Мяо
Тобто доля сірійських діточок вас не турбує? Хоч це радує.
Ще афганці є, якісь вони неприкаяні, про них потурбуватися не хочете?
Вообще не факт• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Нет, я как раз не особенная. Поэтому и содрали бы. Как липку... Но вас не стоит метать бисер! Вы кто, офтальмолог? Гинеколог? Я понимаю, что зп врача в Украине - ниже уровня достоинства человека, но ж, блин, нельзя же так уже опускаться до рэкета практически!
Зоряний Шлях• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я в черзі на фіброскопію печінки (платно до речі, у державному інституті) познайомилася з людьми з підтвердженим гепатитом С. Лікування за кошт пацієнта. Коштувало дорого. Це Київ. Вони ще обурювалися що робити тим, у кого грошей нема.
Борисфенка• 15 октября 2025
Ответ дляКвартираЧья
Нам має бути соромно перед власними дітьми, що ми не заробляємо 6 тисяч євро на місяць.
Ленивица-красавица• 15 октября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Гепатит С и фиброз печени уже...
Ой, гепатит С можно подцепить, например полечив зубы. В детстве помню, у мальчика соседа гепатит С был. Появился то ли после операции какой-то, толи зубы лечил. Мне было лет 12. Ему 13. В итоге вылечили.
Зоряний Шлях• 15 октября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
До війни я жила у Києві, з пропискою (у любій державній лікарні прописка це перше питання, до речі, подумайте чому). Так ось, за лікування платила скрізь і завжди. Можна було і не платити, але щоб отримати направлення на МРТ дитині, наприклад, невролог сказала треба, щоб ви відлежали в лікарні (платно, звичайно, бо список ліків ніхто не скасував) і потім комісія в поліклініці на чолі з головним лікарем буде вирішувати кому із тих, хто відлежав у лікарні, дати талон на МРТ. Тобто, не факт, що отримаєш. Плюс, ти не отримаєш талон на спеціальне МРТ при твоєму діагнозі, де зріз йде кожна кілька мм, і яке коштує дорожче. І це для дитини. Про дорослих взагалі мовчу. Діагностика і лікування - все платно. Видимість лікування - безкоштовно, але видимість має наслідки.