Весела пiсенька• 16 октября в 08:23

Планування кухні, потрібна порада

Перше фото - як кухня-студія має виглядати за проектом. Почали проектувати кухню, виходить , що якщо залишити біля вікна зазор для штори, то порушується симетрія, шкафы різного розміру, так точно робити не будемо. Якщо не залишати зазор , буде як на другому фото, але щоб відкрити шуфляди біля вікна , треба буде відсувати штору/тюль.
Питання - лишати штори й відсувати (думаю , в них можна покласти те , чим не користуєшся кожен день). Або на вікно біля кухні зробити жалюзі, штору /тюль лишити тільки у зоні вітальні. Підкажіть , будь ласка, як би зробили ви.
PS: штори в кухні мені зручні й влаштовують
Результат:
вже голосів: 36
12 (33.33%) Шторы відсувати
12 (33.33%) Жалюзі на вікно біля кухні
12 (33.33%) Тиць або свій варіант
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:06
Ответ дляЛепешечка
Ну как бы да. Тюль гармонично смотрится на 1ф, не нало гикакой отступ для нее, штору туда некуда лепить. Жалюзи тем более
В сенсі немає куди жалюзі ? На вікно
Лепешечка• 16 октября в 09:06
Ответ дляВесела пiсенька
Ну так буде як на першому фото. Тюль-це напівпрозора штора. Питання у відсуванні
Я відрізняю тюль та штори. Нащо її засовувати за шафу? Хай буде до шафи, зручно до вікна лізти, не треба ніша та.
Або низ зробіть по 55см ті висувні
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:06
Ответ дляВесела пiсенька
Проект кухні (фото 2) накреслений по проекту квартири (1 фото), вони ідентичні
Автор, у вас однушка? Нащо оте все городити?
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:07
Ответ дляКрем для арбуза
ну коли ви ще щось готуєте на плиті , то за столом сидіти неможливо..
Ну, коли готуєш, зазвичай не сидиш за столом. А коли сидиш - відповідно не готуєш.
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:08
Ответ дляВесела пiсенька
Ви одна? Сім´ю не плануєте?
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:08
Ответ дляЗавтра не пью
А что ваш дизайнер говорит? Он/она когда рисовала думала головой или лишь бы нарисовать?
Если хотите шторы-оставляйте место для них. Сантиметров 15 не должна доходить кухня ло стены, которая с окном.
Вони за жалюзі. Й що б вони не казали, від того штора за кухню все одно не залізе. Вони зп жалюзі
Триндю-бриндю• 16 октября в 09:10
У мене у минулій квартирі був 2 варіант, мені було не зручно. Зараз перший варіант- штора тюль заходить за меблі. Зручно і гармонійно
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:10
Ось варіанти з жалюзі, мені не подобається, не затишно
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:11
Ответ дляЗновЗдоров
Яка площа цього приміщення? Диван і стіл не компаньйони, чимось їх розділіть. Ще й якщо в такому кольорі диван, то взагалі катастрофа.
В чому катастрофа з кольором дивана ?
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:12
Ответ дляКрем для арбуза
вам же це дизайнер і мав продумати , щоб все функціонувало в житті , а не на картинці, штори це не зручно.. а якщо жалюзі, то уже все жалюзі , мікс буде не дуже
Мені зручно штори , дизайнер хотів жалюзі
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:13
Ответ дляМюллерная
60 см основна робоча поверхня між мийкою та плитою при довжині кухні 3600, невідомо, чи відкриються шафи через підвіконня та батареї і т.д.
Але автора хвилює штора)
Немає батарей , підвіконня не виступає
Триндю-бриндю• 16 октября в 09:13
Ответ дляВесела пiсенька
Мені тюль теж більш затишно. Підтримую вас, жалюзі як в офісі.
Ответ дляКрем для арбуза
по хорошему , все перепланировать нужно , кухню прям продумать до мелочей как и что удобнее , и чтоб симметрия была , верх с низом связать ... удобную рабочую зону , розетки , чтоб когда ты готовишь , сидящие за столом не наступали тебе на пятки )
Ніхто не сидить за столом , коли хтось готує.
Мадам Подлинник• 16 октября в 09:14
Я з цими тюлями теж мучаюся. Ніяких жалюзей не хочу. Тому, буду робити зазор, щоб штора виїжджала туди-сюди. Прийдеться через 1 знизу тумби зменшити. Типу 60-55-60-55. І зверху дублювати.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:14
Ответ дляКрем для арбуза
Вона продумана й все зручно, дякую
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:15
Ответ дляВесела пiсенька
В чому катастрофа з кольором дивана ?
Біля зони прийому їжі - світлий диван = постійна хімчистка, та й буде їжею смердіти.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:15
Ответ дляЗамулена ріка
Я б звузила всі можливі шкафчики/шухляди на 5см чи скільки там потрібно, щоб симетрично було, а відносно до ПМ навіть не буде помітно, зате буде практично і не треба ті штори постійно рухати. Жалюзі ні, бо вікна одне біля одного, втратиться цілісність
Так не вийде, малювали, мені виглядає не дуже
Триндю-бриндю• 16 октября в 09:15
Ответ дляВесела пiсенька
Чому не можна зробити менші шкафи біля штори?
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:16
Ответ дляВесела пiсенька
Дизайнер повинен хотіти те, що й клієнт. Втілювати побажання клієнта.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:16
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, що саме городити? В мене вже третя кухня - студія , нам дуже зручно
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:17
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, тюль гарніше
Завтра не пью• 16 октября в 09:17
Ответ дляВесела пiсенька
Вони?
А чего она не залезет вдруг?
Жалюзи не пойдут сюда. Уже тогда римские шторы как вариант. Хотя тоже не очень в эту стилистику.
Странно топить за жалюзи, но при этом рисовать штору.
Пы.сы. как вариант можно цветы поставить на окна, они несколько добавят уюта
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:17
Ответ дляЗновЗдоров
Ви одна? Сім´ю не плануєте?
Я з чоловіком, зазвичай готує він , я під час готування не сиджу й не спостерігаю за ним. А коли готую я, його немає вдома. Дітей не плануємо , вже є, живе окремо
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:18
Ответ дляТриндю-бриндю
Бо вони виглядатимуть негарно
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:19
Ответ дляВесела пiсенька
Площа малюсінька для студії, все на голові (((
Триндю-бриндю• 16 октября в 09:19
Ответ дляВесела пiсенька
Бо вони виглядатимуть негарно
У вас широкі шкафи, якщо трохи зменшити, то буде норм.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 09:20
Ответ дляЗновЗдоров
Тому в проекті тюль. Він не бачить проблеми у відсування, як і я. Це мебельщик запитав , а як щодо ниші для тюлі, тому у постало питання
Завтра не пью• 16 октября в 09:20
Ответ дляВесела пiсенька
Вона продумана й все зручно, дякую
Ой, автор, я понимаю что не по теме. Но тоже поддержу предидущих комментаторов. Очень странное у вас расположение кухни-гостинной. И 90см между плитой и столом это мало. Вы попробуйте так мебель поставить и походить сейчас.
Шторы это мелочь, подумайте над кухней. У вас два окна и так бестолково расположена кухня
Мадам Подлинник• 16 октября в 09:22
Ответ дляВесела пiсенька
Може останню шафку на 5 см зменшити. Не думаю, що буде псувати картину повністю. За рахунок тюлі не будете помічати різницю
ЗновЗдоров• 16 октября в 09:23
Ответ дляВесела пiсенька
Ну, якщо на двох, то, можливо, і достатньо. І я чоловікові говорю, що діти роз´їдуться, купимо собі на старість вдвічі менше житло, немає сенсу утримувати великі площі на двох.