Весела пiсенька• 16 октября в 08:23

Планування кухні, потрібна порада

Перше фото - як кухня-студія має виглядати за проектом. Почали проектувати кухню, виходить , що якщо залишити біля вікна зазор для штори, то порушується симетрія, шкафы різного розміру, так точно робити не будемо. Якщо не залишати зазор , буде як на другому фото, але щоб відкрити шуфляди біля вікна , треба буде відсувати штору/тюль.
Питання - лишати штори й відсувати (думаю , в них можна покласти те , чим не користуєшся кожен день). Або на вікно біля кухні зробити жалюзі, штору /тюль лишити тільки у зоні вітальні. Підкажіть , будь ласка, як би зробили ви.
PS: штори в кухні мені зручні й влаштовують
Результат:
вже голосів: 36
12 (33.33%) Шторы відсувати
12 (33.33%) Жалюзі на вікно біля кухні
12 (33.33%) Тиць або свій варіант
автор Весела пiсенька • 16 октября в 10:56
Ответ дляМюллерная
Ну так, дуже зручно відчиняти ящики та посудомийку в стільці, самому при цьому тулитись десь збоку
Там відстань 90 см, це по-перше , а по друге - куди б ви її поставили ?
автор Весела пiсенька • 16 октября в 10:59
Ответ дляЗновЗдоров
В мене кухня окрема 26 метрів і не уявляю як туди ще втулити диван. Як кухня ок, як кухня-вітальня - задушила б мене. Вітальня в мене суміжна з кухнею без дверей, десь 35 кв, але все ж це окремий простір без плити, жиру, їжі, не треба оббігати диван, стіл. Але якщо ви звикли до такого, то вам ок, то і добре. Ну і нас 4, всі більшу частину часу товчемося в кухні і в вітальні.
Ну то й не туліть , як не уявляєте. Може , ви живете на кухні , ми обидва працюємо, тож готуємо там нечасто й недовго.
Ответ дляЗновЗдоров
Десь 5 м+/-?
А скільки треба ?
автор Весела пiсенька • 16 октября в 11:02
Ответ дляПлакулька
Я поддерживаю вас в желании штор, ролеты, жалюзи - не то.
Но что с зазором - не пойму. У вас под окнами будут батареи, подоконник? Как ящики будут открываться? Мне решение видится не в более узких шкафах, а в том, чтобы кухня шла не до стены, а заканчивалась где начинается штора. У нас так не на кухне, но в комнате одной, шкаф на всю стену, но он заканчивается так, чтобы штора заходила за него (шкаф зеркальный)
Я вже згадала , що в мене зараз так й тюль мені геть не заважає. Просто у від´їзді зараз, й я, й чоловік , й щось забулися мМебельщик запитав й я запаніковала. Але зараз в мене біля вікна котел й мікрохвильова піч
Ответ дляПлакулька
Батарей не буде , підвіконня під нуль , не виступає
ЗновЗдоров• 16 октября в 11:11
Ответ дляВесела пiсенька
Ми теж всі лише вечером збираємося вдома, але найчастіше - це кухня (разом готуємо), вітальня (разом дивимося фільми, граємо в настолки).
І не тулила.
ЗновЗдоров• 16 октября в 11:13
Ответ дляВесела пiсенька
А скільки треба ?
Скільки вже є, то і добре. А треба - чим ширше, тим краще.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 11:29
Ответ дляЗубная фея
Звідки я знаю? Але у вас по самому першому фото в темі все прекрасно видно, якщо звісно там правильно витримані пропорції.

Через поділ на зони впродовж, приміщення виглядає витягнутим накшталт вагону. Відстань до столу замала, вам про це вже казали, так само і диван близько до телевізору. Диван спинкою до столу виглядає дивно, тобто хтось жуватиме над головою того, хто сидить на дивані. Звісно з усім цим можна миритися, та з будь-якими в принципі незручностями можна миритися.
Я не бачу в цьому незручностей, нормативна відстань до тв дотримана
автор Весела пiсенька • 16 октября в 11:31
Ответ дляЗновЗдоров
І не тулила.
Ми готуємо окремо , їмо разом , дивимося щось , можемо продовжити вечір перед тв на дивані зі склянкою вина.
Ответ дляЗновЗдоров
Ну, то звісно , так , але квартира маленька, більше простору не буде
Завтра не пью• 16 октября в 11:49
Ответ дляВесела пiсенька
В мене зараз така конфігурація кухні, але трохи менше приміщення, конем не ходжу , але зручно й місця багато
Ну тогда ок,у каждого свои индивидуальности))
А насчёт штор я выше ответила
Завтра не пью• 16 октября в 11:50
Ответ дляВесела пiсенька
Чому дивно ? Я ж хотіла штори й тюль. Квітів на вікнах не буде, й як вони додадуть затишку, як будуть за шторами ?
Я имела ввиду если у вас будут жалюзи или римские.
Я не Тролль• 16 октября в 12:51
Что-то у вас все очень по-глупому сделано.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 13:04
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже інформативно. Що саме все ?
Сиренькая• 16 октября в 23:32
Я би робила нішу для штор. Скоротити меблевий ряд на 15 см. Верхні будуть по 115см, нижні зробити 2 по 82см замість 3 по 60, велики висувні ящики вмісткіші і зручніші, ну і дешевше вийдуть на 2 комплекти направляючих як мінімум. Хоча мене бентежить великий розмір верхніх фасадів, там повинна бути гарна фурнітура, щоб витримувати збільшену вагу. Може ще подумаєте над конфігурацією. Може зробити кухню менше, а до вікна поставити обідній стіл, тоді і диван можна трішки посунути подалі від тв, приблизно на півстола, просторніше буде як в кухонній зоні так і в вітальні. У вас велика шафа для зберігання, то навіщо ще стільки нижньої бази+ верхньої, будиночки для повітря за дурні гроші. Стіл біля вікна красиво було б і функціонально для двох.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 23:39
Ответ дляСиренькая
Фурнітура буде Blum. Меншою кухню не зробимо, бо вона й так невелика, я хвилююся , аби все влізло, бо зараз кухня більша й заповнені шафи повністю. Шафи для зберігання майже немає, там котел, духовка , микрохвильова піч, холодильник, місце для противнів й зовсім трошки для зберігання.
Сиренькая• 16 октября в 23:55
Ответ дляВесела пiсенька
Вам видніше. Ми коли переїзджали в нову квартиру я не стала весь хлам перевозити, просто зробила інвентарізацію чим користуюсь, а що просто лежить. І навіть при такому підході в мене є одна шафа зверху, куди я не заглянула на протязі 6 років. Перед тим, як замовити кухню, передивилась купу тематичної інформації і вирішила зробити щоб було зручно. Стільниця глибиною 75см і збільшені висувні ящики. В них розмістилося все що має бути в вільному доступі. Цю ідею я взяла у виробника італійських кухонь Валькучіне, правда вони роблять 80 см і закрите зберігання замість фартука, щоб рукою дотягнутись. Але якщо ви для себе не бачите інших варіантів і цей проект вас влаштовує, то повторюсь, я би робила нішу для штори.
автор Весела пiсенька • 16 октября в 23:57
Ответ дляСиренькая
Ми ВПО, непотрібу й мотлоху взагалі немає , тільки нейнеобхідніше. Хоча в мене й вдома такого не було