Червона рута• 16 октября 2025
Зайдіть , дитина вдарилася вдома сильно
Що тут може бути? Бігла, спотикнулась і носом полетіла об диван. Все м‘яке.
В роті була кров. Я зробила типу тампонади під губу, потримала. Потім холодне приклада хвилин 10. Кров не тече. Но я бачу там не губу, а саме із уздєчкою щось. Це треба бігти зашивати щось?!
Малая Налегке• 16 октября 2025
До лікаря зверніться. Адекватна мама по інету діагноз шукати не буде
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Я в селі.куда можу там і попередньо питаю. Всі дофіга адекватні стали
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ничего не надо .Заживет
Мені б понять «класифікацію» коли нада шити. Текла б кров досі якщо там біда?
Ищу Аленя• 16 октября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Сюда обычно пишут тревожные мамы и это норм реакция
Малая Налегке• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Тягніть час. Діти ж є запасні мабуть.
Обнимашкина• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
В таких випадках треба звертатися в найближчий травмпункт
Кидстаффовна• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Нічого не потрібно ,це не зашивають.Усе мʼяке ,тобто все гаразд .Струсу не має,бо була би блювота,запаморочення,сонливість .
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляSo_so
Не переживайте, спокойно сходите к стоматологу, может рядом у Вас есть.
Все їхати просто далеко. Мені б якісь критерії як понять маштаби катастрофи. У малої температура, у мене тоже, це максимально зараз сталося недоречно(((( тільки з Діли недавно приповзли😢 кров мочу здавали
Кидстаффовна• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Шити не треба .Не шиють це.Часто у малих було таке після падіння.Уздечка надірвалася .Все заживе.Губою проїхалася і так де слабке рветься .
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Поїдьте в травму і вимийте руки
Борщ просто готую
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую
Лікар намазать сказала чимось
Холісал , холесал,
Лікар намазать сказала чимось
Холісал , холесал,
Кидстаффовна• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Автор,фото лікарю по вайбер і все.Ну якщо ви маєте сумніви .
Слоник-тоник• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Борщ просто готую
Виключіть борщ і завезіть дитину
Ответ дляЧервона рута
Дайте Нурофен, чтобы не болело. Я думаю, что заживет само.
Кидстаффовна• 16 октября 2025
Автор,я вас розумію,але все гаразд .Я панікер страшний .Але тут все добре .
Ищу Аленя• 16 октября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Тягніть час. Діти ж є запасні мабуть.
Вы такая умная. Довелось жить в селе это треш. Автобус через 3 часа. Ближайшая больница 20 км. Без машины это жесть. А к стоматологу ехать за 80 км пришлось ТК в городке что в 20 км не пломбируют детям каналы.....
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ну я лікарю вже
Но вона ж педіатр
Травматолога у мене просто немає так в «вайбері»
Но вона ж педіатр
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляМалая Налегке
Тягніть час. Діти ж є запасні мабуть.
Діти не запасні, у мене ввечері чоловік приїде і повези куди треба. Я ж повезу у разі лише якщо тут катастрофа. Я можу запитати у мам, у кого були подібні травми ж? Думаю що можу, дякую.
Сирожено_пирожено• 16 октября 2025
Хто брудними руками з болотом під нігтями до рани лізе ?
Я не розумію.
Ответ дляЧервона рута
Да не тратьте бензин. Купите лучше ребёнку шоколадку. До свадьбы заживёт. Продезинфицируйте спиртом и ждите свадьбы.
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Я не розумію.
Я готую борщ, то буряк, руки відповідно вимиті, яка Ваша справа? І оброблені попередньо теж, що ви мелете
Стопясят раз обсуждала• 16 октября 2025
Може прикусила коли падала. Катастрофи я там не бачу, слизова швидко заживає.
Але якщо зʼявиться набряк сильний, біль посилиться, почервоніє - тоді не відкладайте і в травмпункт їдьте.
Сегодня сержусь• 16 октября 2025
Нам якось стоматолог чиканула, але в іншому місці, була досить велика дірочка( полоскали водою з хлоргекседином і мазали камідентом. Це за рекомендацією лікаря
Червона рута
• 16 октября 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую