Ядвига Юсьлегко• 17 октября в 10:39

Драка в класі між хлопцем і дівчиною

Є в класі хлопець який порушує дисципліну, обзиває, чипляється. На уроці він знову чиплявся до моєї дочки і її подруги. Моя дочка відповіла йому доволі грубо ,його реакція плюнув їй в обличчя ( сидять в різних рядах по діагоналі). Після цього її подруга з власної ініціативи встала і дала йому кулаком в обличчя. Ніс цілий зуби теж просто синець під оком. А він встав і почав бити дівчину ногами, і штовхнув її що вона влетіла в парту вдарилася спиною і рукою.
Цей хлопець пожалівся мамі. Мама писала мені про те що бійку спровокувала моя дочка!!! І звісно пішла жалітися в школу. Вини свої дочки я не бачу. Єдине що не треба було так грубо відповідати йому.
Мене викликають до школи.
Кофе в лобби• 17 октября в 10:52
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А треба мовчати? Тобто хай продовжує й далі обзивати і чиплятися? На його поведінку вже були скарги. Якщо вас обзивати ви будете мовчки терпіти це з дня в день? Серйозно?
вы разговаривали с его родителями, классной?
какая была их реакция
Капризуля• 17 октября в 10:53
Ответ дляКофе в лобби
игнор со стороны вашей дочери мог бы закончится хепиэндом
Для кого хеппі ендем? Для биця неадекватного?
Хватить вже виховувати терпіл.
Підбила око і добре.
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 10:53
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Де я писала що біла і пухнаста? Чим вона спровокувала бійку? Вона ж не просила подругу піди його вдар, за дії і реакції інших вона не відповідає. Вона нікого не била і не плювала.
бювет_в_обед• 17 октября в 10:54
Ответ дляКофе в лобби
Пздц. 🤦‍♀️

Автор , идёте и говорите при всех училках,мамках ,папках. Еще раз ,упырь ,глянешь в сторону этих девочек то смотреть тебе будет нечем . И спросите у тех кто его выродил ,поняли ли они?
Кофе в лобби• 17 октября в 10:54
Ответ дляКапризуля
Хватить вже виховувати терпіл.
Підбила око і добре.
та конечно хорошо, не дочь же автора могут на учет поставить, а ее подругу
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 10:54
Ответ дляWill_Be...
И Вы бросите подругу Вашей дочки саму отдуваться, потому, что ’не видите вины своей’? Но, подруга же, за Вашу заступилась.... Я б уже была в школе, вместе с мамой девочки, и с полицией, а этот утырок с мамой в сопляхи слезах просил бы извинения и оформлял документы на перевод в учебное заведение подальше.
Так я піду до школи. Так провини в тому формулюванні що вона спровокувала бійку немає.
бювет_в_обед• 17 октября в 10:55
Ответ дляБаба Йога
усі?! чи ви при собі??

у насильстав ЗАВЖДИ винен той, хто його скоїв

ЗАВЖДИ!!!
А плюнуть это божья роса? Часто сглатываете?
Бабулька• 17 октября в 10:56
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Забула уточнити 8клас дітям по 13років
Если ваша дочь первая ударила то значит первая спровоцировала драку .
1. Она могла пожаловаться учителю, вам...
2. Заступиться за себя иначе.
3. Дальнейшее развитие теперь может закончиться очень печально для вашей дочери от такого мальчика.
Баба Йога• 17 октября в 10:56
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
бо в правовому полі не існує такого поняття ʼспровокувалаʼ

кожен несе відповідальність лише за свої дії та в їхніх межах
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 10:57
Ответ дляКофе в лобби
какая была их реакция
Ні ще. Сьогодні тільки викликали до школи. Його мати просила про особисту зустріч я відмовилася, коли побачила в її повідомленні, що вона вважає винною в бійці мою дочку.
бювет_в_обед• 17 октября в 10:57
Ответ дляМуркошечка
Ви маєте рацію, кулаком у око на тваринах не працює. Треба чимось важким та залізним, щоб лежало у колюжі крові та скавчало
Вот именно.
бювет_в_обед• 17 октября в 10:58
Ответ дляБабулька
2. Заступиться за себя иначе.
Жопой читаете?
Will_Be...• 17 октября в 10:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вместе с мамой подружки давите, что НЕАДЕКВАТНЫЙ, педагогически запущенный, агрессивный мальчик, булил Вашу дочку, обижал её, а подругу, которая молодец - не побоялась дебила и заступилась за Вашу дочку, пострадала от рук дебила. И, посоветуйте маме девочки пройти с дочкой СМЭ, и заявление в полицию на этого ублюдка пишите.
Кофе в лобби• 17 октября в 10:58
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
что ваша ему ответила - для обьективности
Баба Йога• 17 октября в 10:59
Ответ дляКофе в лобби
яка різниця? це нічого не міняє
Will_Be...• 17 октября в 10:59
Ответ дляКофе в лобби
Какая разница! Слова - не руки.
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 10:59
Ответ дляКофе в лобби
Ой да нікого на облік за таке не поставлять. Он у сина скільки було всякого з хлопцями з його класу і нікого на облік не ставили хоча їм було вже по 14+. Прийшла поліцейська полякала да й усе. Бо ніхто не постраждав ( без тяжких травм).
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 11:00
Ответ дляБабулька
2. Заступиться за себя иначе.
Моя дочка нікого не била.. ви не уважно читали
Кофе в лобби• 17 октября в 11:00
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
да?
а я знаю случаи где парень защитил девушку в школе и поставили на учет таки
стать легко, сняться - почти нереально
Барвіночка• 17 октября в 11:00
Ну и сходить в школу и рассказать все это в школе. Какая разница что какая-то альтернативно одаренная семейка там думает
Пойти в школу только ради того чтоб приструнить хулигана. Ну и в нос бьющая подружка тоже как-то пугает.
бювет_в_обед• 17 октября в 11:01
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор ,даже не вздумайте в школе говорить ,да ,моя не права что оскорблением ответила ,и что подруга не права что ударила. Все правильно они сделали и вы должны быть на их стороне. С тварюки только так . Они по хорошему не понимают.
бювет_в_обед• 17 октября в 11:02
Ответ дляWill_Be...
Вот именно. Я вас не лю. Но тут полностью согласна.
Кофе в лобби• 17 октября в 11:02
Ответ длябювет_в_обед
а что говорить - все сидели подлетела подруга зарядила в глаз, просто так , дальше он.. и пошло поехало
Начальник Анонимов• 17 октября в 11:03
Вина вашої дитини в тому, що вона після плювка сама не зарядила йому в ніс і не ушатала його мордою об парту
А що таке?• 17 октября в 11:03
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Забула уточнити 8клас дітям по 13років
а де в цей момент був вчитель?
Кофе в лобби• 17 октября в 11:03
никто не имеет права бить или плевать
бювет_в_обед• 17 октября в 11:03
Ответ дляКофе в лобби
Вы читать не умеете?
автор Ядвига Юсьлегко • 17 октября в 11:03
Ответ дляКофе в лобби
да?
стать легко, сняться - почти нереально
Дивлячись що там сталося. Ставлять коли є травми наприклад зламаний ніс, а синець ні. Чи наприклад порча майна, не одноразові скарги та ситуації, коли навіть розмови з батьками не допомогають підключають інші сили. Можуть вилучити дитину з родини ( в нас таке в школі було на батьків з опіки)
Марічка• 17 октября в 11:03
Удалено администрацией...
Начальник Анонимов• 17 октября в 11:04
Ответ дляКофе в лобби
Утерлася рукавом і нехай сидить тихенько?