Ядвига Юсьлегко• 17 октября 2025
Драка в класі між хлопцем і дівчиною
Є в класі хлопець який порушує дисципліну, обзиває, чипляється. На уроці він знову чиплявся до моєї дочки і її подруги. Моя дочка відповіла йому доволі грубо ,його реакція плюнув їй в обличчя ( сидять в різних рядах по діагоналі). Після цього її подруга з власної ініціативи встала і дала йому кулаком в обличчя. Ніс цілий зуби теж просто синець під оком. А він встав і почав бити дівчину ногами, і штовхнув її що вона влетіла в парту вдарилася спиною і рукою.
Цей хлопець пожалівся мамі. Мама писала мені про те що бійку спровокувала моя дочка!!! І звісно пішла жалітися в школу. Вини свої дочки я не бачу. Єдине що не треба було так грубо відповідати йому.
Мене викликають до школи.
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляКофе в лобби
никто не имеет права бить или плевать
Нет не так. Когда решил плевать кому то в лицо ,помни- твою плевалку могут превратить в фарш.
Пік Антна• 17 октября 2025
Цеплялся - получил словесно, он плюнул - получил физически. Чего вы волнуетесь? Пусть та мама волнуется. Нехрен лезть.
Начальник Анонимов• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Забула уточнити 8клас дітям по 13років
Ми це в 22 році проходили, коли в класі з´явилися такі новенькі непугані, але дуже борзі
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
То твоя аерозолька плювалась?
Ядвига Юсьлегко
• 17 октября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Вина вашої дитини в тому, що вона після плювка сама не зарядила йому в ніс і не ушатала його мордою об парту
Ну моя 40кг там вона б йому навіть синця б не поставила. А подруга 170 рост і 56кг. Навіть трохи більше за хлопця.
А що таке?• 17 октября 2025
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
а хлопчик - білий і пухнастий? Вам часто плюють в обличчя?
Ядвига Юсьлегко
• 17 октября 2025
Ответ дляА що таке?
а де в цей момент був вчитель?
Урок проводила, втрутилася в бійку на відео видно коли вже в парту влетіла дівчина.
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляПік Антна
Хорошо что есть адекватные на этом ресурсе.
Чебураха з перцем• 17 октября 2025
Словесна суперечка і рукопрекладство це різні речі. Я проти давання здачі хлопцем дівчинці, але, я так розумію, вона нормально так йому заїхала і тим самим принизила при всьому класі.
Там вина лежить на всіх трьох. У вас немає шкільного психолога? Там треба втручання саме спеціаліста.
А що таке?• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
А он никого не унизил плевком, тут все в порядке, да?
Начальник Анонимов• 17 октября 2025
Ответ дляWill_Be...
И Вы бросите подругу Вашей дочки саму отдуваться, потому, что ’не видите вины своей’? Но, подруга же, за Вашу заступилась.... Я б уже была в школе, вместе с мамой девочки, и с полицией, а этот утырок с мамой в сопляхи слезах просил бы извинения и оформлял документы на перевод в учебное заведение подальше.
Я з вами абсолютно солідарна
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ви недолуга чи шо? Вам в фейс часто харкають??
Марічка• 17 октября 2025
Ответ дляА що таке?
Я написала вище , що винні троє! Але мама заперечує.
Всім гудбай)
Ядвига Юсьлегко
• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Є. Сьогодні буде бесіда і з психологом, і з виховної роботи
Хвильоватиша• 17 октября 2025
Фу , якесь бидло .
Як можна плювати в обличчя і потім не підняти це питання , мамочка ?
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляХвильоватиша
Фу , якесь бидло .
Вы о чем )))
Подняли ж и опустили.
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так я піду до школи. Так провини в тому формулюванні що вона спровокувала бійку немає.
Более того, Ваш ребенок жертва, сначала неадекватного дебила в пубертате, а потом и его мамашки притрушенной. Вместе с подружкой грозите полицией, и требуйте у школы характеристики на девочек и на этого типа для полиции.
А що таке?• 17 октября 2025
Ответ дляМарічка
Всім гудбай)
ну тоді четверо - вчитель мав втрутитись ще на етапі словесної перепалки
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляWill_Be...
Сейчас пойдёт и будет пытаться сгладить и замять. А нужно так раскрутить что бы сцался. И другим неповадно было.
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Вот именно. Я вас не лю. Но тут полностью согласна.
Да, меня не надо любить, а в этой ситуации нужно думать головой, использовать логику, и помнить, что настоящие друзья, которые не стоят в сторонке, когда тебя обижают- ценность.
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляWill_Be...
Зачем вы мне это пишете?))
Чебураха з перцем• 17 октября 2025
Ответ дляWill_Be...
Ви там не були і не знаєте як там що було і саме чому все це сталося. Там треба втручання досвідченного дорослого по врегулюванню відносин в класі.
бювет_в_обед• 17 октября 2025
Ответ дляМарічка
Всім гудбай)
Давай .
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Верно. У меня у дочки в классе был такой мальчик - на учителей 0 реакции, детям мешал постоянно, задирал всех, мою посадили перед ним - штрыкал ручкой в спину, больно, она раз предупредила, второй - двинула в нос (да, я учу, что бить нужно в нос потому, что противник от вида крови пугается, и теряется), мама мальчика визжала, как бешенная. А я пошла в полицию, с проколом на спине от ручки, и написала на него заявление, к заявлению приложила характеристику на дочку - отличница, спортсменка, дружелюбная и т.д. Итог - мальчик на учете, в классе, быстро научился вести себя прилично, моя дочка защищалась, не дала себя в обиду, и вообще молодец.
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ длябювет_в_обед
Зачем вы мне это пишете?))
Потому, что промазала, похоже с адресатом. Сори) Ан нет - не промазала) Написала в ответ на Ваше ’не люблю’.
Оно само купилось• 17 октября 2025
Мало дала, якщо до нього не дійшло, що він не правий. В моєму класі також було два неадеквати. Один все життя по тюрьмам, а іншого зарізали, коли йому було років 25. Так і передайте через директора мамі, що хлопець має схаменутися, поки не пізно. Знайдеться крутіший за дівчину і скалічить, або вб´є.
Will_Be...• 17 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Исхожу четко из написанного. А взрослому нужно было вмешиваться на этапе, когда мальчик становился неадекватом. Сейчас поздно.
Та_все_ок_будет• 17 октября 2025
Идти в школу и рассказать все как есть, но потом ребенка перевести в параллельный класс или даже сменить школу.
Начальник Анонимов• 17 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А тут справа не у вазі, ви даремно смієтеся над цим.
Ви не навчили, на жаль, свою доньку захищати себе, як у словесній суперечці, так і у фізичній, хоча вже мали такий досвід у класі з сином.
Моя дитина теж худенька і тихенька, але вона чітко знає, що в суперечливому діалозі іноді краще залишити співрозмовника наодинці, при фізичному контакті ніколи не лізти першою в драку, хто б і що не сказав, ніколи першою. Але вже, якщо зачепили, то бити навідсіч не боячись. А далі ми вже розберемся.
2022 рік у нас в цьому плані був дуже насичений.