Садоводница• 17 октября 2025
Чернігів, що це коїться. Діти взагалі не ходять до школи
Це вже якийсь абсурд просто. Спочатку ходили , може тиждень два , потім часті тривоги , перевели на змішану форму , тобто 2 дня вдома , 2 дня в школі , в укриття. Зараз вже місяць діти вдома - дистанційно , при цьому коли тривоги , то зуми не проводять , а тривоги постінно , тобто діти можна сказати на самонавчанні. Коли то скінчится не відомо , а якщо і підуть до школи - то тепла нема , кормити не будуть , проблеми в них з тендером , світла немає. Хоча в школі є генератор + сонячні панелі , а вдома не у всіх є світло . Це просто якесь свавілля вже... Школа в селі - 5 км від міста - всі навчаються в укритті , а Черніг таке враження що знущання якесь над дітьми і над батьками
Найщасливіша• 17 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
В Києві діти цьогоріч писали НМТ після безсонної ночі і обстрілів. Але це нікого не хвилювало, що така ніч впливає на здатність дитини здавати то НМТ.
Вот я об этом и написала. Чуть выше. Никого ничего не волнует. Во всем виноваты ДЕТИ.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
за партами . Дві великі кімнати , кожен клас відгорожен один від одного перегородкою. Там проводились уроки , коли діти ходили до школи . 2 дні в школі 2 онлайн і так мінялись. Наразі всі школи міста зачинені
Наразі світло, тепло в Чернігові є стабільно? Кацапи вже не обстрілюють місто? Ви хочете свою дитину заморозити в укритті школи?
Надежда наш компас• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
так немає он лайну , кинули тему ,які вправи і ніхто ті уроки не проводить
Пишите, звоните. Но не нам.
Районо, министерство освиты, горячая правит.линия.
Я тут с краю постою• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
в укритті школи дітям безпечніше , ніж самим вдома на поверху багатоповерхівки
Не погоджусь. Бо нормальних укриттів майже немає. Та і шансів, що прилетить в школу набагато більше, ніж в окрему квартиру.
Садоводница
• 17 октября 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
в нас в школі нормальне укриття , облаштоване всім необхідним
Я тут с краю постою• 17 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Може не всі можуть собі це дозволити. Треба від держави щоб були онлайн безкоштовні всі уроки в записі
Є ВШО від держави. Але там такі уроки... .
Я тут с краю постою• 17 октября 2025
Ответ дляРеанимация
Есть ещё другая группа отмороженных, которая снижает оценки детям,которые выехали. Я одной такой никак не могла объяснить, что ребенок не прогуливает онлайн уроки, а не может на них присут ствовать, так как учится офлайн в местной школе. При этом домашние задания дочка все делала, но если на онлайн уроке была контрольная то она все время получала 2, т.е ’прогуляла’. В результате забрали документы .
Ви могли перезараховувати оцінки з закордонної школи.
Mystery -ing• 17 октября 2025
У ребенка 3й год дистанционка. В тревоги (а они практически постоянные)- уроки идут. Сумы.
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
То в вашій школі нема зумів в тривогу, в деяких і в тривогу проводять. Діти заходять/не заходять - на розсуд батьків. І це поки що краще, ніж сидіти в школі, де +13.
Садоводница
• 17 октября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
немає
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
немає
Шо немає? Ми так вчимось, Чернігів. Цікавтеся в інших школах.
Я тут с краю постою• 17 октября 2025
Ответ дляНайщасливіша
Цього року просили хоча б розділити і здавати по два предмета в день. Не здавати в один день, але центр оцінювання каже, що не можуть це зробити. Міносвіти теж мовчить.
Вакцениро Вона• 17 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Вы хотите, что бы дети ходили в школу в тревоги и обстрелы ? Это точно безопасно?
У вас много запасных детей ?
Який вихід? Не вчитися?
Садоводница
• 17 октября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
30 школа уроки он лайн під час тривоги не проводять. 27 школа не проводять
Вакцениро Вона• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
отож , а влада ніяк не може підготуватися , все по карманам тягне , той же Харків - також прикордоння під обстріламии, але построїли підземні школи , укриття і дітки навчаються
Ну на четвертий рік так,у вас же загострення? До цього було норм?
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
укриття гарне , досить просторе , високі стелі , 150 людей наче вміщує . є генератор , нова вбиральння. укриття відремонтоване
А ви в курсі, що те укриття є пунктом незламності і всі охочі з вулиці під час тривоги мають право туди зайти пересидіти? І не школа це придумала...
Петриківна• 17 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
То вони не мають бути вдома , мають бути в укритті , але це вже ваша відповідальність
А работу куда деть?) Вы автора обеспечивать будете?)
Такие смешные у нас люди, диву даюсь
Вакцениро Вона• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
От ми теж це доводили ,за два роки вже і дистанційка гарна,і укриття є,гуртки теж розтикали по укриттям.Тиждень вдома тиждень в укритті( як спустились так всі уроки там,харчування безкоштовне).Але це не одразу було,поки була надія на покращення,міри не приймались,а коли вже тривоги місяцями то довелось шукать варіанти.
Квітка Миру• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Не перекладайте відповідальність за дітей на когось. Якщо бачите що влада гівняна, то ви її не переробите. Пакуєте чемодани і їдете туди, де про дітей дбають. Так зробили 7 мільйонів українців.
Амбасадор щастя• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Миколаїв 3.5 роки онлайн навчається, і не ниє.
З цієї осені більш-менш перейшли на офлайн, і то десь половина шкіл, не більше.
Садоводница
• 17 октября 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
так не в клас же заходити , є ще коридор перед класами де можна посидіти
але ж по факту ніхто з перехожих вдень туди не ходять , лише на нічні тривоги
Файна цьоця• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
у нас все місто , абсолютно всі класси з 1 по 11 ніхто не ходить до школи
Я перевела сына в Оптиму, надоел этот договорняк, это кровавое побоище. Подумайте над дистанционной школой.
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
Ответ дляБабуся мороз
В смысле???
Серьезно? Сквер Трампа?
Серйозніше не буває... І авторка цієї ідеї як раз і роздуває тему в місті, як і наша автор, а давайте відкриємо школи.
Кондуктор троллейбуса• 17 октября 2025
КР тоже непонятно что, ходят 1 раз в неделю, а когда онлайн, то тревоги, то у учителя света/интернета нет, асинхронно большую часть времени и это начальная школа
Родители после работы приходят и учат с детьми уроки, только учителя зп получают за то, что уроки полноценно не проводят, достало уже это
Файна цьоця• 17 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
И главное - сквер Сказка в сквер Трампа переименовали. Что вам еще надо?
Еще улица названа в честь лохматого чучела Джонсона
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
Це не вибірка по цілому місту.
Треба ось так• 17 октября 2025
Моя дочь одноклассников 4 года не видела и уже не увидит. Все время онлайн, Запорожская обл. И нам отлично, не знаю что может быть лучше такой формы обучения. Ребенок в комфорте и учится в своем удобном темпе.
Треба ось так• 17 октября 2025
Ответ дляСадоводница
у кого проводять ? в нас - ні
тільки з вчора вчителька дала щось підписати , щоб проводили он лайн під час тривоги
Ну вот и все, будут уроки. Чего так переживать. У нас в Запорожье такое было в начале войны, что во время тревоги уроки не проводились и это было очень короткий промежуток времени. Потом написали заявление как у вас на согласие и все стало как раньше.
Хропочка з гривкою• 17 октября 2025
Безкоштовні додаткові заняття для тих, хто не ниє, а шукає способи вчитися.
Узяти участь у заняттях можуть учні з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.