Баба на горошині• 17 октября в 10:47

У клас перевелась донька знайомих (сусіди в будинку)

І тепер батьки її скрізь пхають, кожного дня в батьківському чаті щось пришуть всим тикають сердечки.
Донька побачила що ця ’дівчина’ почала фоткати якось неудачно мою ,і постити з насмішками у шкільному чаті,постійно присікається,перебиває.Ясне діло,що моя їй не мовчить,але це вже переходить будь які межі.З учителями ця новенька хитре мовчазне стерво,в на перерві вижаблюється. Вчора запросила подруг моєї доньки на День народження,а мою ні.І нам байдуже,але так відчувається спеціальний тиск, маніпуляція..
Вона відчуває конкуренцію,та хоче під себе все піджать,чи як думати..?
Діти вже по 13 років,як мені як матері поступити?
Единая страна!• 17 октября в 10:49
Робите скріни фото в чаті і попереджаєте, що підете в поліцію
Хочу барабульки• 17 октября в 10:50
Мамо, у Вас есть жизнь помимо школьного чата?
Сонячний зайчик• 17 октября в 10:50
Ответ дляЕдиная страна!
І скажіть батькам, за це не посадять, але справа в реєтрі залишиться на постійно.
Мир Мир Мир!• 17 октября в 10:50
І ви ставте всім сердечка. Буде сердечний батл
Точная копия плова• 17 октября в 10:51
Ответ дляХочу барабульки
У мами є дитина...
Гарнюнька• 17 октября в 10:51
Не знаю . У нас така сама ситуація . Моїй 13, а сусідці 12. Сусідка налаштувала увесь двір проти моєї , ігнорують , шушукаються .
Чесно , мені дуже боляче за мою красуню
, вона добра нікого не образить . А тут таке .
І нічого не зробиш , теж буду вдячна за поради
автор Баба на горошині • 17 октября в 10:51
Ответ дляМир Мир Мир!
Воно мені до одного місця.
автор Баба на горошині • 17 октября в 10:52
Ответ дляХочу барабульки
А у вас бачу багато вільного часу.
Мир Мир Мир!• 17 октября в 10:52
Ответ дляБаба на горошині
Воно мені до одного місця.
Як же до одного, якщо це вас так задіває, що аж тут пишете?
Гарнюнька• 17 октября в 10:52
Ви правильно написали - заздрість . Та сусідка по любому заздрить , але страждає моя (
Сонячний зайчик• 17 октября в 10:52
Ответ дляГарнюнька
Чесно , мені дуже боляче за мою красуню
Очікуйте, скоро вони всі між собою перес...ся.
Сонячний зайчик• 17 октября в 10:53
Ответ дляГарнюнька
То лідерку виховують
автор Баба на горошині • 17 октября в 10:53
Ответ дляМир Мир Мир!
Вискочок видно відразу
Я-ваш шанс• 17 октября в 10:53
Ответ дляГарнюнька
Скажіть доньці, що люди завжди задівають тих, хто чимось виділяться серед натовпу
Гарнюнька• 17 октября в 10:56
Ответ дляСонячний зайчик
Радує що дочці образливо , але не прям дуже . Вона знайшла друга з гуртка і подруга з класу . Це добре що переключається . Але те гівно мале мене так нервує , не уявляєте 🤣!
Я-ваш шанс• 17 октября в 10:56
В нас така історія була: спочатку переведена дівчинка підбурювала мою не спілкуватися з іншими дівчатами, потім, коли познайомилась з однокласниками, стала підбурювати інших не спілкуватися з моєю донькою. Але в моєї доньки були подруги, які з нею продовжували спілкуватися, то це не так сильно зачепило її, але ж те стерво так і залишилося стервом. То були перші дзвіночки
Полонянка SexShop-а!• 17 октября в 10:57
Никак, не лезьте.
Сами разберутся.
автор Баба на горошині • 17 октября в 10:58
Ответ дляГарнюнька
А у моєї у клас прийшло таке лайно.
В минулому році діти всі між собою дружили,всі були рівні,ніхто на себе не тягнув
Мир Мир Мир!• 17 октября в 10:58
Ответ дляБаба на горошині
Вискочок видно відразу
Видно, але не всіх це зачіпає
Акукарача• 17 октября в 10:58
Ответ дляГарнюнька
Чесно , мені дуже боляче за мою красуню
Очень даль вашу дочку. Чаще всего добрых и безобидных тролят и булят, чувствуют что не сможет дать ответ. Я бы на вашем месте максимально оградила дочь от этой групки. Находите для нее развлечения, может у ваших подруг есть дочки ее возраста, можно организовать совместные прогулки
автор Баба на горошині • 17 октября в 10:59
Ответ дляМир Мир Мир!
Видно, але не всіх це зачіпає
Зачіпає тих,до кого вони доколупуються
Мир Мир Мир!• 17 октября в 10:59
Ответ дляБаба на горошині
А у моєї у клас прийшло таке лайно.
Не смішіть про рівність всіх дітей в класі - це утопія.
Гарнюнька• 17 октября в 10:59
Ответ дляБаба на горошині
А у моєї у клас прийшло таке лайно.
Змістити концентрацію уваги . Дружити з дітками не з класу наприклад , тільки це бачу .
Та скотина ж хоче щоб ваша дівчинка страждала , щоб їй було боляче . А якщо їй буде все одно - вони змінять агресію на іншого , кого це зачіпає
Мир Мир Мир!• 17 октября в 10:59
Ответ дляБаба на горошині
Зачіпає тих,до кого вони доколупуються
Як сердечки в чаті вас доколупують?
автор Баба на горошині • 17 октября в 11:00
Ответ дляМир Мир Мир!
Не смішу,кажу як було !
Дружили всі
Гарнюнька• 17 октября в 11:02
Ответ дляБаба на горошині
А у моєї у клас прийшло таке лайно.
Доречі про лайно . 💩
Я дочці розповідала , от йдеш парком в бачиш лайно . Ти що робиш ? Обходиш стороною ! Буває що незручно обходити .
Але ніхто не починає те гівно руками прибирати і чіпати … тому може вчити обійти і йти далі прямо і забути .
Сокодавка ще та• 17 октября в 11:04
’Вона відчуває конкуренцію,та хоче під себе все піджать,чи як думати..?’
Тобто до її появи ваша донька була лідером і піджимала всіх під себе, а зараз з´явилася конкурентка, і донька втрачає місце бути лідером?
Единая страна!• 17 октября в 11:04
Питання 1: що було в попередньому колективі, що вона перевелась
Гарнюнька• 17 октября в 11:05
Ответ дляАкукарача
Ні , в класі все норм , ми ходимо в приватну школу і там близько такого нема . Всі + - однакові , добрі і дружні .
А в дворі вже різні соціальні прослойки
автор Баба на горошині • 17 октября в 11:06
Ответ дляСокодавка ще та
Тобто із класу вона знала тільки мою дитину.
І як прийшла у клас почала до всих підлизуваться, і висміювати мою.
Хоча ми взагалі від неї такого не очікували,думали завжди що спокійна дитина