Садоводница• 17 октября в 10:59

Чернігів, що це коїться. Діти взагалі не ходять до школи

Це вже якийсь абсурд просто. Спочатку ходили , може тиждень два , потім часті тривоги , перевели на змішану форму , тобто 2 дня вдома , 2 дня в школі , в укриття. Зараз вже місяць діти вдома - дистанційно , при цьому коли тривоги , то зуми не проводять , а тривоги постінно , тобто діти можна сказати на самонавчанні. Коли то скінчится не відомо , а якщо і підуть до школи - то тепла нема , кормити не будуть , проблеми в них з тендером , світла немає. Хоча в школі є генератор + сонячні панелі , а вдома не у всіх є світло . Це просто якесь свавілля вже... Школа в селі - 5 км від міста - всі навчаються в укритті , а Черніг таке враження що знущання якесь над дітьми і над батьками
Анютины ласки• 17 октября в 21:09
Вітаємо у реальності! Харків так майже 4 роки. Не скаржимось, не скиглимо, навчаємость.
Перша на селі• 17 октября в 21:37
Ответ дляЯичница с беконом
В городе 12 подземных школ.
Из 120 !!!!
И вьі считаете это большинством ?
Перша на селі• 17 октября в 21:37
Ответ дляЯичница с беконом
В Запорожье построили подземные школы и ещё строят. Ходят дети на полный день.
В каком районе ?
Гл. Амурная• 17 октября в 21:53
Ответ дляСадоводница
отож , а влада ніяк не може підготуватися , все по карманам тягне , той же Харків - також прикордоння під обстріламии, але построїли підземні школи , укриття і дітки навчаються
так потрусите петьку своего-пусть отдаст часть награбленного
Гл. Амурная• 17 октября в 21:54
Ответ дляСуцільна зрада
Это да, но у автора такие претензии, вроде бы тревоги учителя сами включают и свет выключают и обстреливают тоже наши
ну а как вы хотели?такая подача у шоколадо мертветчуковской ботни
волосатое стекло• 17 октября в 22:44
Не 20 школа случайно у вас ?
Реанимация• 17 октября в 23:52
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вчитель не повинен був так робити. Людський фактор є зажди.
Але українська мова є частиною українського компоненту, тому цей предмет діти вивчають обов´язково, виконують завдання.
І сімейне навчання, на мою думку, дуже складне. Якщо говорити про якісні знання, а не просто, щоб переходити з класу в клас. Батьки не можуть вивчати з дитиною всі предмети самостійно.

Але був ще один варіант. Перейти до будь-якої школи, яка працює онлайн, а такі є у декількох областях і отримати хоча б свідоцтво про базову середню освіту після 9 класу.
Це непоганий варіант.
З вересня 22 року я перевела дитину на сімейне навчання. Паралельно в приватній онлайн школі дитина відвідувала уроки. Але вона приходила з місцевої школи втомлена, я бачила,що з української школи чесно кажучи толку не було ніякого,хоч мені напоиклад було цікаво. Можливо в випадку з моєю дитиною це не працювало, тому що в неї немає особливої тяги до навчання. Але вже як є. Можна було б тягнути далі в здавати за неї контрольні, як роблять багато з батьків, але в мене також велике навантаження,я в школі вже вчилась і більше не хочу, хоч для мене не проблема повторити програму по хімії за один вечір за 8 клас і написати контрольну,але я не хочу. Це повинна бути відповідальність дитини. Тому я вирішила залишити одну школу.
Тишком_нишком• 18 октября в 00:25
Ответ дляРеанимация
Аналогічно і мої. Тим більше, що повертати їх нема сенсу
Реанимация• 18 октября в 00:29
Ответ дляТишком_нишком
Там уже як складеться, Але навіть якщо повернемось, не думаю, що буде проблема, якщо в дитини буде європейська школа.
Треба підробіток• 18 октября в 00:54
Ответ дляХолодная каша
Київстка обл в нас теж в школі холодно, хоча автономне опалення, на дровах вже років три. Відділ освіти сказав економить. Ну я свою дитину лишила дома, молодші класи, піде лише після вммкання тепла. Пішли вони в баню зі своєю економією.
В мене донька вчиласа у виші в Києві ще до війни, не було опалення взимку. Сиділа поки не отримала хронічний цистіт. А ви кажете у війну в області . Ви не розраховуйте на державу, я вже навчилася на своєму досвіді
ФФФФристайла• 18 октября в 03:10
Ответ дляСадоводница
так немає он лайну , кинули тему ,які вправи і ніхто ті уроки не проводить
Ви хочете щоб вчителі в тривогу проводили уроки?
Пишу вірші, дорого• 18 октября в 09:34
Ответ дляВакцениро Вона
Ну це якщо у вас є ціль на максимальний бал,і на конкретну спеціальність.Мені здається зараз вступити більше можливостей ніж 10 років тому,я не кажу вже про дев´яності.Дитині ж не треба 4 репетитори? Ну може комусь математику ,комусь іноземну підтягнути.
Добре, пропоную вам зайти на освіта юа і виконати будь-який продний тест з мови, наприклад. Не хочу передбачувати, але навряд чи ви наберете більше 130 з 200. І це вдома, у комфортних умовах.
Гадаю_По_шнуркам• 18 октября в 09:50
Ответ дляСадоводница
у нас все місто , абсолютно всі класси з 1 по 11 ніхто не ходить до школи
Автор, есть платформа https://eschool.dn.ua/login/index.php?loginredirec...
Не знаю набирают ли там всех деток, но думаю ,что да. Это украинские школы Донецкой области. Они давно учат на платформе. Мои дети там учатся четвертый год, уроки онлайн проводятся.
Вакцениро Вона• 18 октября в 10:39
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я вчилась більше 20 років тому,звичайно не пройду на високий рівень.В мене двоє дітей, студент і 6 клас,які переважно на дистанційці вже 6 років.Якщо дитина вчиться на 130,а ви репетитором її витягуєте на 180,то як вона буде вчитись у вузі?Там самоопрацювання в рази більше.Питання навіщо?
dahashutka19• 19 октября в 00:13
Ответ дляПусин Кукин
Кременчуг. Дети в школу ходят. В классах 13-16°. И распоряжение директора -проветривать всю перемену, что б болело побольше. Куча больных(. Мэр сказал ждать потепления
Болеют от вирусов, а не холода . Наоборот, хорошо , что проветривают
Пусин Кукин• 19 октября в 00:45
Ответ дляdahashutka19
Просто замечательно, когда нужно 45 минут сидеть на холодном стуле при температуре 13 градусов. Дети каждые 15 минут бегают в туалет
Я тут с краю постою• 19 октября в 21:23
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Можна потрапити до будь-якої, не обов´язково до тих, що є на цій платформі.
Пишу вірші, дорого• 20 октября в 10:29
Ответ дляВакцениро Вона
Моя дитина вчиться на художника, цифрового аніматора. Прекрасно вчиться. Сидить до 20 години в майстернях, ліпить, малює. І філософію складає, і англійську. І я рада, що допомогла їй скласти добре НМТ. А ви, якщо хочете покладатись на школу, будь ласка, Ваше право, тільки навряд чи ваша дитина подякує.
Вакцениро Вона• 20 октября в 18:09
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ще в першому коментарі я зазначила, що репетитори потрібні якщо є омріяний вуз або спеціальність.
Я думаю що дитина ваша і сама б склала те нмт,без репетиторів,тим більш з творчим конкурсом,я не розумію в чому проблема обирати ту спеціальність до якої є здібність,а не з математикою в 7 балів в школі йти в економічний наприклад.
В мене вже є студент)прекрасно вчиться,краще ніж в школі,бо все те що їй до вподоби.Репетиторів в очі не бачила,в табелі оцінки не дуже,що ніяк не вплинуло на вступ.