Триндичіха Байрактар• 17 октября 2025

Что лучше купить? Медали СССР или евро долл?

Как думаете что будет лучшей инвестицией? Серебряные антикварные медали ордена СССР или бумажная валюта?
natella579• 17 октября 2025
Купіть валюту!, це не так ризиковано ніж вкластись в маловартісну річ, як може потім виявитись, з урахуванням, що не розбираєтесь ні в монетах, ні в медалях, ні в фарфорі (останній просто так в сумку не покладете і з собою не повезете). Купити антикваріат в більшості випадків легше і дорожче ніж потім продати і в разі якщо терміново потрібні будуть гроші, так швидко не монетизуєте.
автор Триндичіха Байрактар • 17 октября 2025
Ответ дляnatella579
Валюта тоже подвержена инфляции. Не так ли?
natella579• 17 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так, але по відношенню до гривні - ні) + враховуйте що курс може вирости і ви точно не будете мати збитки, як мінімум нічого не втратите. А от з антикваріатом - це складно, якщо не експерт. Можуть намахати на раз-два((
Ответ дляnatella579
Соглашусь пожалуй, вы убедительно рассказали.
natella579• 17 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
’Переспіть’ вихідні з цією думкою :)), а в понеділок приймете рішення
Ответ дляnatella579