Триндичіха Байрактар• 17 октября в 14:23

Что лучше купить? Медали СССР или евро долл?

Как думаете что будет лучшей инвестицией? Серебряные антикварные медали ордена СССР или бумажная валюта?
natella579• 17 октября в 18:41
Купіть валюту!, це не так ризиковано ніж вкластись в маловартісну річ, як може потім виявитись, з урахуванням, що не розбираєтесь ні в монетах, ні в медалях, ні в фарфорі (останній просто так в сумку не покладете і з собою не повезете). Купити антикваріат в більшості випадків легше і дорожче ніж потім продати і в разі якщо терміново потрібні будуть гроші, так швидко не монетизуєте.
автор Триндичіха Байрактар • 17 октября в 18:44
Ответ дляnatella579
Валюта тоже подвержена инфляции. Не так ли?
natella579• 17 октября в 18:48
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так, але по відношенню до гривні - ні) + враховуйте що курс може вирости і ви точно не будете мати збитки, як мінімум нічого не втратите. А от з антикваріатом - це складно, якщо не експерт. Можуть намахати на раз-два((
автор Триндичіха Байрактар • 17 октября в 18:49
Ответ дляnatella579
Соглашусь пожалуй, вы убедительно рассказали.
natella579• 17 октября в 18:49
Ответ дляТриндичіха Байрактар
’Переспіть’ вихідні з цією думкою :)), а в понеділок приймете рішення
автор Триндичіха Байрактар • 17 октября в 18:53
Ответ дляnatella579