Сусідка зверху• 18 октября в 00:37
Почему у Комарова на рус. канале 4,2 млн., на укр. 800 тыс., а просмотров
а просмотров больше на укр. канале ?
Хочу на Балі• 18 октября в 00:44
с какого начинал карьеру - там и больше. логично ватсон, я про него знаю еще с нулевіх, его по телеку крутили тогда, название программі уже и не вспомню
Фоточки нема• 18 октября в 02:32
Тому що Казахстан, Грузія,країни Прибалтики та інші країни, російськомовні українці, яким насильно насадили російську мову - російськомовна частина аудиторія більша звісно ....
Margaret Rose• 18 октября в 15:04
Ну російськомовний канал ще можуть дивитися з країн Закавказзя, Центральної Азії, Балтійських країн, Молдови наприклад.
Та і в країнах Центральної Європи, котрі були під чоботом СРСР, також немалий відсоток вчив російську