Бочка порохУ• 19 октября 2025
Любляна, чи цікаве місто?
Що ще подивитися поряд? Скільки днів закласти, щоб подивитися спокійно, без галопу. Які ціни на оренду, їжу?
Бочка порохУ
• 19 октября 2025
Ответ дляТа легко!
Озеро Блед, ще на море поїдьте. На маме місто дня вистачить
.
Дякую. На морі ж вже холодно, просто подихати?
Бочка порохУ
• 19 октября 2025
Ответ дляКокошинЭль
Нам было скучно, вообще вся Словения для меня оказалась скучной.
Бачила гарні фото, зацікавилася.
Та легко!• 19 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ну так, звісно
КокошинЭль• 19 октября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Бачила гарні фото, зацікавилася.
Если Вы не много путешествуете, то сойдет. Если были много где, то ничего интересного
Аноним_• 19 октября 2025
Сама Любляна це маленьке місто, пару годин вистачить. А от інші міста Словенії супер
Пез Году Неделя• 19 октября 2025
Я Любляну не любила, коли жила у Словенії, їздили туди тільки пошопитися. У Копрі мені було краще. Подивитися постойну яму, цікаво.
СМСница• 19 октября 2025
Бочка порохУ
• 19 октября 2025
Ответ дляАноним_
Які саме?
Бочка порохУ
• 19 октября 2025
Ответ дляСМСница
В Любляні не була. Рекомендую Згорнє Єзерське і Логарську долину, ну і озеро Блед
Яка краса
Бочка порохУ
• 19 октября 2025
Ответ дляКокошинЭль
Небагато подорожую, на жаль, лише в 27 країнах була ((((. Ще не було такої, щоб чимось не сподобалася.