Сирожено_пирожено• 20 октября 2025

Сьехали квартиранты. Как можно реанимировать диван?

Подбросьте идеи, плизз
Не против• 20 октября 2025
Ответ дляФрекен бок
Та ні, 40 років нехай служить Якщо врахувати, що цьому дивану вже років 20, то ще 20 нехай стоїть... амортизація - є таке поняття. Коли здають квартиру, то враховують амортизацію в ціні оренди. Меблі не вічні. Вони потребують періодичної заміни.
Як часто? Бо бувають охайні і не охайні люди.
Не будь КакСвета• 20 октября 2025
допотопный вонючий диван, только выбосить
куркулиха• 20 октября 2025
Лошадь сдохла - слезь
Редиска Я• 20 октября 2025
Я тиждень тому чистила матрас. Залила всі плями ванішем і на диво він почав світлішати, постояв годин 8, просох, плями малопомітні. Спробуйте.
Моя улюблена страшко• 20 октября 2025
Скільки йому років?
Враження, що вже дуже старий
Пупс• 20 октября 2025
Просто викликати хімчистку для м´яких меблів чи взяти на прокат спец.очисник.
МинерАлочка• 20 октября 2025
А які ідеї? Хімчистка дивану
автор Сирожено_пирожено • 20 октября 2025
Ответ дляПартизанка
Або хімчистку замовити, або взяти в аренду на 1 день миючий пилосос і спробувтаи самостійно. Я ж так розумію ви не для себе, а знову під аренду.
Так , знову
Ответ дляКаваЗМолоком
Викличте майстра і перетягніть.
Весь диван чи саме де матрас?
МинерАлочка• 20 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Весь диван чи саме де матрас?
В якому ви місті?
Ответ дляКоролева Сарказма
За сколько сдаёте?
Ответ дляЗакуйовджена життям
Послухайте, скільки його не теретягуй, воно все одно буде воняти.
Допоможе лише глибока хімчистка.
А якщо чесно, то в себе на зйомну квартиру я купила диван б/у за 1300 грн гарний та чистий, на олх повно варіантів, зараз люди мігрують, продають по копійчнам цінам
А хто привезе, збере його?
Ответ дляМинерАлочка
В якому ви місті?
Київ
КаваЗМолоком• 20 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Весь диван чи саме де матрас?
Саме матрас. Диван трохи прим´ятий, але наче чистий.
Закуйовджена життям• 20 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А хто привезе, збере його?
Господи, ну що ви як маленька? Так само на олх є доставка, вантажоперевезення. Якщо пошукати можна найти і диван і хто його перевезе. Яка зборка? Ви шо б/у диван не складете з двох половин?
Якщо не хочете міняти- викличте хімчистку. А на орендні квартири замовляю, приїздить хлопець і за 40 хвилин майже новий диван, сухий та без запаху
Кудряшка Сью• 20 октября 2025
Ответ дляНе против
Не задовбетесь на кожних квартирантах міняти дивани?
Если ж он обисцяный?
Не против• 20 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Если ж он обисцяный?
Обирайте не сцикливих квартирантів!
Шикаю і викаю• 20 октября 2025
Хімчистка меблів
Приходить людина з миючим пилососом і все робить
мимАпроходила• 20 октября 2025
А по периметру немає молніі хіба?
Тельма• 20 октября 2025
Выкинуть и найти квартирантов со своим диваном
Фрекен бок• 20 октября 2025
Ответ дляНе против
Та от 20 років це вже й так дофіга. Вистачить вже.
Коник-стрибунець• 20 октября 2025
Как в Германии, сдавать без мебели, пусть свою портят
Точу ляси• 20 октября 2025
А диван из хороших, долговечных. Автор, перетяните.
Ответ длямимАпроходила
А по периметру немає молніі хіба?
Нема, тканина скобами зафіксована
мимАпроходила• 20 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Нема, тканина скобами зафіксована
Ну так витягніть скоби, розшийте тканину і або в пралку закиньте, або за лекалами таку ж пошийте і затягніть все назад. Ми схожий диван після собаки, яка була у нас два дні, чистили. Вона не насцяла, а сиділа на ньому і собакою провоняося сильно. Знайдіть тільки степлер меблевий
Скоро_вчера• 15 ноября 2025
Почистити паром і перетягнути