Та_шо_ж_таке• 21 октября в 09:17
Як бути в цій ситуації?
Пишу досить рідко, але тут я в ступорі і не знаю що робити.
Маю стоматолога, до якого ходила багато років. Жінка дивнувата, але я звикла. В мого чоловіка, з яким я вже давно в стосунках, різко заболів зуб. Рознесло щоку. Його стоматолог виїхала, тому я попросила свою подивитись. І ось почав він до неї ходити. Зуб вона йому лікувала 9 місяців і так і недолікувала. Він пішов до іншого і йому все зробили за 2 рази. Прийом у стоматологині моєї був раз на місяць-півтора (щоразу 1200 грн). Лікувала без анестезії. В неї взагалі дивний страх до анестезії. Останній раз я просто вимагала, щоб вона вколола мені, бо я болю не переношу (чому я маю терпіти??). То вона після обіду не коле анестезію, то ще щось придумає. Востаннє вона зробила вигляд ,що коле, потикала в ясна голкою і я відчула як уся ампула тупо витекла мені в рот. Звичайно, що нічого не подіяло і зуб був чутливий. Я вже потерпіла,але то був мій останній похід до неї. Я собі знайшла іншого. Але у свій час (років 6-7 тому) вона врятувала всі мої зуби, за які ніхто не хотів братися і тоді такої дурні з анестезією у неї не було.
Отже, мій чоловік в один з разів оплатив карткою. Загалом вона бере налом. Але тепер, як виявилося через 5 міс, оплата на рахунок клініки не пройшла. І коли стоматолог звільнялася цю нестачу виявили і змусили її оплатити 1200 грн. Вона подзвонила мені, я переказала чоловіку. Він пішов у банк. Гроші дійсно зависли в банку,коли він оплачув. Транзакцію в банку відмінити чомусь не можуть (Укрсиббанк). Так би було простіше. Сказали, що протягом 21 дня гроші надійдуть на рахунок кліники ( а якби ми не звернулися,то гроші лишаються в банку). Але стоматолог вже заплатила свої гроші клініці(з її слів).
Тепер вона дзвонить мені і вимагає ці гроші з мене. Не йому дзвонить, а мені.
Що мені робити?
Оце фіфа• 21 октября в 09:21
А смысл всех подробностей, если вопрос о возврате денег… при чем тут анестезия…
Залізний кіготь• 21 октября в 09:21
Ни Вы, ни Ваш муж не виноваты, что деньги зависли. И что клиника настолько мелочная, что скачала с неё деньги. Игнорировать, а когда узнаете, что деньги таки поступили - уведомить её, можно сделать скрин. А она пусть идёт в клинику и они ей возвращают.
Алгонавт• 21 октября в 09:24
Гроші надійдуть на рахунок клініки протягом 21 доби, поясніть це стоматологу. Вона поступила тупо коли клала свої гроші, тепер їй треба забрати ці гроші із клініки, ви тут ні до чого. Якщо ви заплатите їй готівкою, то вже не повернете
Пишу_граммотно!• 21 октября в 09:25
Зачем писать все эти гадости, при этом добровольно посещая стоматолога, потом написали что зубы она ваши спасла.
А оказалось что вопрос вообще в другом совершенно. Ещё бы фото ее сюда скинули
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:25
Ответ дляАлгонавт
їй вже 5 разів і писали,і казали. А вона хоче вже.
Баба Йога• 21 октября в 09:25
В цій історії дивакуваті всі: і Ви, і стоматолог, і клініка, і банк і, навіть, чоловік опинився в цьому зачарованому колі: дев’ять місяців лікувати один зуб і при цьому не здогадатися піти до іншого лікаря...
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:26
Ответ дляПишу_граммотно!
я не писала гадості. я написала,що останнім часом жінка стала дуже дивна. і тому я перестала ходити до неї.
Крем для арбуза• 21 октября в 09:26
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Хоче- перехоче
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:27
Ответ дляБаба Йога
я йому казала,коли почалася ця епопея.кинь і йди до іншої. я не очікувала.що вона 9 міс буде зуб лікувати і все одно не вилікувала..
Мелочунь• 21 октября в 09:27
’гроші лишаються банку’ - такого не буває. До чого вся інша історія теж незрозуміло.
Крем для арбуза• 21 октября в 09:27
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А для чого нам знати перестали ви ходити чи і чому? Яке це має значення до питання в темі?
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:28
Ответ дляМелочунь
буває. гроші не надійшли, зависли, але ніхто про це не знав.жодного повідомлення. і якби в клініці не побачили-ніхто б і не знав
Крем для арбуза• 21 октября в 09:28
Ответ дляМелочунь
Типу попадвють на рахунок « до зʼясування «
Алгонавт• 21 октября в 09:29
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дякую що описали ситуацію у подробицях, без них було б дійсно не зрозуміло. Стоматолог професіонал, але у інших питаннях геть беспорадна, так буває
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:30
Ответ дляАлгонавт
розумієте,я відчуваю вину.ніби я привела до неї чоловіка. але з іншого,я не розумію чому саме я повинна платити. і її розумію. вона гроші заклала свої.
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:32
Ответ дляКрем для арбуза
так. але про це ніде жодної смс
оксюморон• 21 октября в 09:32
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А потом как вам у клиники деньги забрать она не пояснила?
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:32
Ответ дляоксюморон
а її це не стосується. типу, розбирайтесь як хочете. я гроші свої дала- поверніть мені.
оксюморон• 21 октября в 09:33
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не бывает такого, по какой причине деньги не дошли?
оксюморон• 21 октября в 09:34
Ответ дляТа_шо_ж_таке
И вы ей так же ответьте. Киньте ей квитанцию об оплате.
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:35
Ответ дляоксюморон
ну що ви мені розказуєте,як ми були в банку? З того боку (клініки) відхилено чомусь.Але гроші на картку не повернулись, а зависли. 21 день на вияснення ситуації.
В шоколаде• 21 октября в 09:36
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Что вы хотите от нас? Этот мужчина имеет свои деньги, а вы свои? Тогда разговаривайте с ним, что тебе вернуться деньги из банка, а стоматолог просит вернуть их сейчас.
Вы можете просто не общаться со стоматологом до момента возврата денег.
Будь это любой другой ее пациент, не находящийся с ней в этих приятельских отношениях, чтобы она делала? Эти зависшие деньги - провтык человека из стомат поликлиники, который ведет финансы. И это отношения стоматолог - клиника, где вы третье лишнее лицо. По моей логике, именно тот человек, который отвечает за финансы и должен был положить эти деньги на счет клиники. Или решать это с банком, а банк с вашим мужчиной. Но если ваш стоматолог выбрала заткнуть эту дыру за свой счет, то это ее аыбор. Ни ваш мужчина, ни, тем более, вы ничего ей не должны
Та_шо_ж_таке
• 21 октября в 09:38
Ответ дляВ шоколаде
саме так. бухгалтер клініки чомусь це побачила аж через 5,5 міс.дивно
оксюморон• 21 октября в 09:38
Ответ дляЛизочек
Бывает. Если деньги зависли в банке, то они там и остаются до выяснения обстоятельств. Более того, если никто претензий не заявит, то так они там ’висеть’ и будут
Это же не просто так, что-то не так со счётом клиники.