Василина Семеніч• 22 октября в 00:17

Мій депресивний стан , СДВГ у дитини

Як вийти з цього стану ? Хто зміг справитися ? Дитина Сдвг , дуже з нею складно , постійно виносе мозок , активна , їсти нічого не хоче одні макарони і ще пару блюд , 7 років , а чим старше тим з нею складніше . Дуже часто хворіє . Як почалась війна, через рік десь , у мене почався депресивний стан , буває трохи відпускає , а буває накриває так що аж самій від себе дурно . З помічників є мій чоловік , бабусь нема , тобто 7 років я сама з дитиною майже , чоловік частіше працює . Мене почало накривати бо з садочком ніяк не складалось , навіть приватні пробували , просто постійно хворіла . Зараз школа , знову хворіє , менше , але ж я не можу піти на роботу . Бо вона не їсть в школі , нічого . Забрати треба в 12 . Я вже так замахалась , і не розумію , що не так . Часто плачу останній час , не хочу готувати , не можу переносити просто якісь звуки гучні , все дратує , навіть буває , що я відчуваю агресію. З чоловіком теж вже не дуже стосунки , бо дуже нам складно . Просто хочеться десь заховатись . Саме жахливе , що я розумію , такий стан мій фігня , так не можна , але контролювати себе не можу. Мій ресурс вичерпаний , я розумію , що я просто не зможу вийти на роботу , ще 3 роки, а що далі робити …. Мені 32 , але я не можу вийти з цього декрету вже 7 років . А саме , що мене бісе коли починає мій тато від якого допомоги нема і не буде ( за його станом здоровʼя ) кричить , що нам треба друга дитина , а ти всередині такий вже розбитий , що хочеться послати вибачте . Бо це бісить , коли кажуть , а коли ви за 2 . Не знаючи ,як нам складно 💔 у мене все 😭
Злива інформації• 22 октября в 10:02
Ответ дляВасилина Семеніч
Дитина ходе на різні заняття , школа перший клас , але постійно проблема з поведінкою (((( просто постійно вислуховування , що вона літає в облаках, ліниться , не слухає , робе , що їй хочеться.
Так якщо у неї офіційний діагноз, то ви мали би повідомити вчителя і дати йому отримані рекомендації від ірц.
Злива інформації• 22 октября в 10:07
Ответ дляВилосипедниця
Я читаю и не могу понять, у меня ребенок под опекой, тоже стоит этот СДВГ, но я бы не сказала, что с ним так сложно. Основная проблема - учеба (ничего не запоминает. Прочитает, а пересказать что читал не может, даже, если пересказывает сразу, невнимательность, нет усидчивости), забывчивость (забудет надеть курточку после учебы, когда домой идет, забудет переобуть обувь и идет по снегу в летних кроссовках, забывает вещи и т.п.) ну и постоянно внимания хочет. Или разные стадии есть?
Це, як і аутизм, має спектр. Мій схожий на вашого трохи. Цілком адаптований, вчиться непогано. Але я бачила дітей в гіршому стані. От там всім важко, а батьки як страуси, ні до психіатра, нікуди не ходять. А це ж і дитині важко, вона страждає.
40каградусная• 22 октября в 10:17
Ответ дляГрушки-яблочки
ПСИХІАТР.
АД тривало, не місяць і не пів року
100%! Помню как меня раздражали все звуки, яркий свет, постоянное ощущение невозможной усталости, потом добавились страхи, потом я перестала выходить из дома...
А потом психиатр и схема лечения на 9 месяцев. Только через месяц почувствовала облегчение. Продолжала лечиться и сидеть на антидепрессантах. Сейчас живу жизнью нормального спокойного человека, насколько это возможно с учетом творящегося вокруг триндеца
сладкий_ноябрь• 22 октября в 10:20
Ответ дляНичеНипанимаю
Сталкивалась. Сын с сдвг и рас. Так что...
Но у меня ещё и муж на фронте.
При этом я одна, нет дедушек/бабушек.
В итоге автору явно легче.
Сдвг різний, знаєте про це?
сладкий_ноябрь• 22 октября в 10:21
Ответ дляЗлива інформації
В мене таке відчуття, что автор і більшість написавших тут просто знають діагноз і все.
А як діти функціонують вони поняття не мають
Злива інформації• 22 октября в 10:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так.
Да_Я_ТакаЯ_• 22 октября в 10:50
У мене в сина я так розумію сдвг ,але йому вже 14 років і я бачу що він компенсувався ,в динстві ходили до різних неврологів але вони говорили що все добре ,якось не дішли до психіатра ,у сина була виражена гіперактивність при високому інтелекті,легше стало після 11-12 років
Да_Я_ТакаЯ_• 22 октября в 10:58
В мене він один більше я не наважилася народжувати і так само сиділа вдома і була привязана до 11 років
сладкий_ноябрь• 22 октября в 11:24
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Гіперактивність це не завжди рдуг
автор Василина Семеніч • 22 октября в 12:38
Ответ дляВилосипедниця
Вона не чує , ось щось придумала і все виїсть мозок чайною ложечкою , буде стояти на голові , ревіти , але щоб зробили так як вона хоче .Не може довго чекати , сидіти важко , особливо якщо їй не цікаво . Малювання може сидіти годину на занятті , все інше ні . Бо їй малювання дуже подобається . Погано їсть , засинає , та багато моментів просто все не написати . Дуже гучна , багато розмовляє , активна через чур . В 7 років розвиток у неї на свій вік , а поведінка на 3-5 років . Буде нудити і нити , хоч на секунду їй стане скучно . Я вже бліда і на мені лиця нема , бо трохи вибачте вона мене вже довела . Дуже складно ((( Я ще знаєте все тримаю в собі , ось це емоційне перевантаження . Не хочу зриватись на ній , розумію , що вона таке .
автор Василина Семеніч • 22 октября в 12:44
Ответ дляТоматико
Чого це не справляється? Упевнена дитина максимально доглянута і щаслива. А мама виснажена.
Так і є . Я на вигляд дуже виснажена ((( У дитини все ок , вона щаслива , ходе на різні заняття і тд. Просто я розумію , що чим старше тим їй буде напевно складніше , бо я бачу вона росте , а мені складніше з нею справлятись ((( Можливо в мене вже вигорання , коли кожен день якийсь квест з нею (((
Зілля до весілля• 22 октября в 15:31
Ответ дляВасилина Семеніч
А у ребенка есть дисциплина и режим или вы идете у нее на поводу? Из того что вы описали больше похоже на педагогическую запущенность, чем на сдвг.
На самом деле никто не хочет есть полезные брокколи вместо мороженного или учиться. Это все прививается. У нее есть спорт?
Все буде• 22 октября в 17:55
Ответ дляЗілля до весілля
на словах ’педагогическая запущенность’ прям 80-ми повеяло... Сейчас даже такого термина не употребляют
сладкий_ноябрь• 23 октября в 08:20
Ответ дляВасилина Семеніч
Це педагогічна запущеність, а не сдвг
сладкий_ноябрь• 23 октября в 08:20
Ответ дляЗілля до весілля
Повністю згодна
сладкий_ноябрь• 23 октября в 08:25
Ответ дляВсе буде
Є такий термін психологічна занедбаність.
сладкий_ноябрь• 23 октября в 08:25
Ответ дляВсе буде
Педагогічна
Все буде• 23 октября в 21:38
Ответ длясладкий_ноябрь
Педагогічна
термін є, але направо і наліво ставили цей діагноз у радянські часи. і сьогодні, як ми бачимо з вашої аватарки, доволі молоді жінки чомусь ним розкидаються, не розуміючи - щоб дитині стати ’педагогічно запущеною’, їх треба як мінімум жити в сім´ї алкоголіків-маргиналів, де ними ВЗАГАЛІ не займаються. А те, що дитина не ходить по струнці та не засинає автоматично о дев´ятій - то це НЕ педагогічна запущеність. Сподіваюся, ви не працюєте з дітьми взагалі.
сладкий_ноябрь• 23 октября в 21:39
Ответ дляВсе буде
Ні, це не так.
Педагогічно запущена дитина не обовʼязково повинна жити в сімʼї маргіналів. Достатньо жити в родині, де нею не займаються і не виховують належним чином.
сладкий_ноябрь• 23 октября в 21:40
Ответ дляВсе буде
І педагогічна занедбаність це не про слухняність.
Все буде• 23 октября в 21:41
Ответ длясладкий_ноябрь
прокрутіть екран наверх і перечитайте уважно допис автора, під яким ви піддакуєте людині, яка стверджує про педагогічну запущеність. Чи схожа ситуація автора на ту, в якій дитина педагогічно занедбана?
сладкий_ноябрь• 23 октября в 22:00
Ответ дляВсе буде
Самі візьміть і почитайте.
Так, це і є педагогічна занедбаність, так як дитина не вміє себе поводити і не розуміє що робить. Це вже не про рдуг. Описане це не через розлад, це через відсутність належного виховання
Все буде• 24 октября в 00:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Самі візьміть і почитайте.
дуже погано, коли люди не здатні адекватно сприймати інформацію і робити якісь висновки з прочитаного (можливо, це теж педагогічна занедбаність?). Перечитайте ще раз: автор проводить з дитиною весь час, вигоріла - це ви думаєте, від того, що вона каву п´є і телевізор дивиться, поки дитина сама себе розважає цілодобово?
сладкий_ноябрь• 24 октября в 08:01
Ответ дляВсе буде
Ми говоримо не про автора, а про дитину.
Сдвг це складно, але відрізнити сдвг і погану поведінку через занедбаність педагогічну дуже легко.