Не зви чайна• 22 октября в 11:57

ХГЛ після викидня....скільки виходить?

Дівчата, місяць після викидня бачу тінюшку на тесті. Можливо хтось відслідковував вихід ХГЛ, бо тести збивають з толку, не розумію вже мав би бути чистий
УжеВотДа• 22 октября в 11:58
А УЗИ делали?
Чавонадо• 22 октября в 12:01
На якому терміні був викидень? Були ви у лікаря, робили чистку після викидня? Робили узд після?
Дама с собачкой• 22 октября в 12:02
Автор, сдайте анализ на ХГЧ,у меня была замершая беременность,и первый раз плохо почистили,так ХГЧ был высокий больше 100, после второй чистки был за две недели уже 2.Лучше сдайте кровь и УЗИ сделайте,чтоб убедиться что все вышло.
автор Не зви чайна • 22 октября в 12:56
Ответ дляУжеВотДа
А УЗИ делали?
робила через 10 днів, все було чисто. Але кров не здавала
автор Не зви чайна • 22 октября в 12:57
Ответ дляЧавонадо
6 з половиною тижнів, чистки не було, у лікаря була:сказали чистку не потрібно, на узд через 10 днів все було нормально
Чавонадо• 22 октября в 13:17
Ответ дляНе зви чайна
Зробіть ще раз узд. дуже рідко, але буває, як що дворога матка, другий ембріончік залишився. Не хочу давати надію, але треба зробити узд. Якщо на тесті слаба полоска, то скоріш за все ні, або треба в стаціонар на збереження.
Або тест неякісний (
автор Не зви чайна • 22 октября в 13:20
Ответ дляДама с собачкой
на узд, була зразу, все давно чисто. Але я не робила тести і не знаю тепер чи хгч знижується чи що з ним
автор Не зви чайна • 22 октября в 13:36
Ответ дляЧавонадо
Або тест неякісний (
матка дворога, але смужка ледь помітна, тому або нова вагітність, що практично майже неможливо або хвіст, але чому так довго тоді, ніби й термін малий був
Дама с собачкой• 22 октября в 14:05
Ответ дляНе зви чайна
Зробіть аналіз крові і буде ясно