Рекламама• 22 октября в 14:33
Смерть за кордоном, який план дій?
Ситуація не моя, тому дуже прошу без моральних постів. Померла людина у Німеччені. Біженець, жив сам на допомогу держави, вживав алкоголь. В Україні у нього мати 78 років з кнопковим телефоном і пенсією 4.5т.грн. Що робити в такій ситуації? Може, не дай Боже, хто стикався. І яка доля тіла, якщо нічого не робити? Дякую.
Знову Я• 22 октября в 14:34
надо кремировать - это дешевле всего. Урну можно перевезти на родину потом, это недорого. Если вообще ничего не делать, Германия думаю захоронит в безымянной могиле для бомжей
Рекламама
• 22 октября в 14:35
Ответ дляЗнову Я
Це має мати туди їхати?
Хома з пастою• 22 октября в 14:35
Ответ дляРекламама
Це має мати туди їхати?
не обязательно, то консульство должно заняться.
Борисфенка• 22 октября в 14:44
Ответ дляРекламама
Це має мати туди їхати?
Ні, треба викликати поліцію, звернутися в соціаламт і консульство. Хтось на місці може це зробити.
Рекламама
• 22 октября в 14:46
Ответ дляБорисфенка
Може хтось і зробить, якось же його знайшли в тій квартирі. Його матір ні фізично, ні теоритично на це нездатна.
Одні думки• 22 октября в 14:46
Ответ дляХома з пастою
кремируют и прах потом на родину передадут
кто будет кремировать и прах на родину передавать?
Вы знаете сколько это стоит?
Прибираю щодня• 22 октября в 14:46
У мого двоюрідного брата жінка померла в Німеччині. Він звернувся до соціальної служби за допомогою на кремацію. Десь через півтора місяці її креміровали, оформив документи на вивіз праху і захоронив в Україні. Але якщо померлий був одинак, то хто ж буде займатись цими питаннями.
Безсовісна кума• 22 октября в 14:47
Кремация, урну перевезти в Украину в консульстве скажут сколько стоит и каким образом. Если останется там тоже будет кремация без предоставления места, тупо выбросят да и все. На 50 лет кладбища там для кремированных, дальше родственники забирают к себе в дом или высыпают в землю рядом с домом.
Рекламама
• 22 октября в 14:47
Ответ дляПрибираю щодня
Ну отож(
Поліцейський патруль• 22 октября в 14:50
Ответ дляРекламама
Ну отож(
А що не так?
Тож не прикопають десь на клумбі, а цивілізовано кремують, як і всіх в тій країні. Що вас так засмучує?
Сама вумна тутички• 22 октября в 14:51
А якщо така не благополучна людина була. Нікого немає. То Німеччина дійсно може захоронити , так в місцях де хоронять безхатьків
І якщо держава хоронять то вони не повідомляють де похована людина. Це діло цієї сім´ї.Але за що буде це все робити мати? А якщо рахунки їй виставлять? А в Україні ту урну теж за щось треба хоронити
Безсовісна кума• 22 октября в 14:52
Ответ дляРекламама
Ну отож(
Шукать волонтерів в Німеччині і домовитись перевести урну померлого. Жінка стара не поїде, говорити як є
Сама вумна тутички• 22 октября в 14:53
Ответ дляБезсовісна кума
А яка різниця. Чесно мені б було б все одно якби зі мною щось за кордоном, та навіть і в Україні. Якщо мати там виживає просто, то для чого її нагрудати ще цими рахунками
Одні думки• 22 октября в 14:53
Ответ дляVAKULKA
Вы знаете сколько это стоит?У мужа мама в Германии умерла.Знаю
вот поэтому у всех европейцев есть страховка на похороны
Безсовісна кума• 22 октября в 14:55
Ответ дляСама вумна тутички
Ну яка, мати ймовірно хоче забрати його в Україну. Якщо знайти волонтерів, то їй допоможуть перевезти
Сама вумна тутички• 22 октября в 14:56
Ответ дляБезсовісна кума
То все одно рахунок виставлять і пришлють. Що вона буде з цим встиг робити на пенсію 4,5 грн. Так аби побалакати в посовісьить мене. А проблеми ж то тій жінці будуть, тим паче що родичів більше немає
Борисфенка• 22 октября в 14:57
Ответ дляРекламама
Кремують за рахунок держави, соціаламт за все заплатить.
Одні думки• 22 октября в 14:57
Ответ дляБезсовісна кума
не будут волонтеры этим заниматься, слишком затратно
Безсовісна кума• 22 октября в 14:58
Ответ дляСама вумна тутички
Ви думаєте скільки людей померли за кордоном за час війни в нас?! Тисячі і ці питання вирішують і країни були готові до цього, тому не треба так реагувати.
Борисфенка• 22 октября в 14:58
Ответ дляОдні думки
Бо це коштує дурних грошей. В матері точно стільки нема.
Одні думки• 22 октября в 15:00
Ответ дляБезсовісна кума
откуда тысячи умерших за границей?
Откуда вы такой бред берете?
Майская киска• 22 октября в 15:04
Ответ дляОдні думки
откуда тысячи умерших за границей?
Откуда вы такой бред берете?
Если выехало 10 млн, то сколько из них умрёт как от старости, так и по другим причинам? Или они перед смертью возвращаются по предчувствию?
У кого есть возможность, решают вопрос похорон, не освещая этот вопрос на форуме
Одні думки• 22 октября в 15:06
Ответ дляМайская киска
10 миллионов не выехало это раз, и тысячей умерших нет и близко.
Сколько тогда в Украине во время войны умерло?
Майская киска• 22 октября в 15:06
Ответ дляОдні думки
откуда тысячи умерших за границей?
Откуда вы такой бред берете?
Читайте, считайте. Не кипишуйте. Чему быть, того не миновать
Безсовісна кума• 22 октября в 15:07
Ответ дляОдні думки
откуда тысячи умерших за границей?
Откуда вы такой бред берете?
У вас розовые очки одеты? Подумайте.