НашлаПерепискуМужа• 23 октября 2025

Не сійте паніку з цим світлом

так. будуть відключення і про це попереджали.
ми який рік живемо у війні і до вас ще й досі не дійшло, що не можна в морозилку напихувати купу продуктів. що треба робити запаси іншим чином, сушити, сублімувати і тд.
Невже ви і досі не запаслись екофло, генераторами, паверами та ліхтарями ???
Мені це дивно.
Київ. В мене екофло на 512 , пару ламп, пару павербанків, родина 5 людей. всім вього вистачає.
з приводу холоду в квартирі. та камон +18-20 градусів. це нормально.
якщо вже дуже прохолодно, то руханка активна на коврику для йоги 10 хв і я вже спітніла.
так, ще маю хатинку з грубкою. дровами запаслась ще влітку.
ну це вже коли зовсім буде зимно,то своїх туди перевезу.

чим ви всі думали і думаєте?
Не танцую- но пою• 23 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Так не может быть, вам бы не хватило, ну или у вас какой-то огромный фонд на непредвиденные расходы, больше миллиона грн.
Не знаю навіть. Щойно зайшла в систему ДАХ нашого будинку. На рахунку 3,7 млн грн коштів
МЧСница• 23 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Мне казалось, что лучше иметь мешок муки и картошки. В общем мешок муки два года ели, рис, гречка. А мясо как-то не на первом месте.
Малося на увазі, що якщо в морозилці забито м´ясом, то воно ж саме потім діє як холодоген, тримає холод, довго розмерзається, а якщо морозилка пуста і там один пакет вишні, то швидко розтане
МЧСница• 23 октября 2025
Вночі на вулиці 4градуси. Не може бути у квартирі 20, якщо не підтоплюєте
Lizavel• 23 октября 2025
Ответ дляМама Чели
Пам´ятаю це добре. Якраз нещодавно читала хвалькуватий пост про те, як поєздато жити в закритому ЖК, який там контингент (три ха-ха ). І доки я в своєму цегляному хрущику на 1 поверсі спокійно користуюся газом 24/7, хвалькуваті чапають пішки на 11-й поверх в повністю електрифікований будинок. Ще й десь в дупі світу, ні метро, ніц немає поряд (Київ). Зате новобудооооова татусина 💸🤣
А есть ЖК, где все с помощью генератора запускают отопление,воду и лифты.
Бурундучиха• 23 октября 2025
Давайте не перебільшувати. Тепло вдома, вода в крані, електрика - базові потребності сучасної людини. Це проблема, яку треба вирішувати всіма можливими способами. А не робити вигляд, що все ок, якось переживемо
Оцененная• 23 октября 2025
Ответ дляШпондєр
Дай грошей і я теж куплю за шалені кошти екофло
А ще дай пенсіонерам одиноким-вони теж куплять,щоб не мерзнуть
В квартирі +14
А ще й дачу купи в селі і машину дров на зиму за шалені кошти
Слабо?
Де ви такі розумакі беретесь?
Сиди мовчки і не лізь зі своїми порадами
Бісить
Таких,як ти потрібно блокувати,щоб не лізла зі своїми тупими порадами сюди
Бурундучиха• 23 октября 2025
Не всі можуть зігрітися йогою. Я от хворію зараз і мені необхідно бути в теплі
Чучело-Мяучело• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Автор, підтримую. В нас війна, а вони лакшері життя захотіли.
Наявність води та електроенергії — це тепер називається «лакшері життя»?
А в кого електифіковані квартирні будинки, то взагалі. Навіть теплим чаєм не зігрітись. Без опалення, без електроенергії, часто без води, навіть холодної.
Чучело-Мяучело• 23 октября 2025
Ответ дляШпондєр
В квартирі +14
Слабо?
Де ви такі розумакі беретесь?
Бісить
👏
курасаны• 23 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
По поводу генератора: во сколько вам обошёлся генератор, сколько квартир в доме и сколько этажей? У нас 18, квартир 120, генератор осбб хотело купить, заказали рассчет, на покупку и обслуживание получалось примерно по 10 тыс с квартиры половина платить отказались, вторая половина отказалась платить за себя и за первую половину. Вопрос закрылся.
1,2 млн. з усіх? При тому що генератор коштує тисяч 20-50? Не слабо!
маска Ілона• 23 октября 2025
Ответ длякурасаны
К генератору ещё нужно что-то, плюс установка.
курасаны• 23 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Та це зрозуміло, але + 1 млн ? Непогано фірми наживаються.
Сонечко• 23 октября 2025
Дожились, оказывается свет, вода и тепло-это лакшери жизнь 🤡
Мама Чели• 23 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Дивлячись який будинок. У мене цегляний хрущ, 1 поверх і прям дуже низький фундамент. Сонця в квартирі не буває ніколи, бо вікна на захід і північ, а попереду дерева. Тим не менш, просто зараз +19
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ дляМЧСница
На советчице все может быть
Диверсификация• 23 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Нет, вы ошибаетесь, во-первых, не все они были на плитах, а во-вторых, никакой свет не давали и плиты там не включались
нет, я не ошибаюсь. Основная причина взрыва туристических балончиков - это нагрев этих балончиков. А нагреваются они по той причине, которую я написала. Но я не заставляю вас их покупать
Молода і нерозважлива• 23 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Агами бензин каждый день ему нужен
автор НашлаПерепискуМужа • 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
А як той суп на смак? Чи це тільки теорія?
бачили сублімовані борщі супи ? волонтери вже давно для фронту роблять і я в цьому процесі участь приймаю . тож це смачно.
погуглять ’гадяцькі борщі ’ ’борщ для ЗСУ’
якщо не заморочуватись то можна придбати Їдло чи 100 пудов. але мені більше подобається своє, бо я додаю сіль і спеції як мені смачно
Диверсификация• 23 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
у нас в ЖК 7 домов, в 3 из них ОСББ существуют уже много лет, в 4 сделали за год до войны. Так вот в тех 3 домах тоже не скидывались, все расходы покрыли из резервного фонда, который копился годами. А наши 4 дома скидывались, потому что в резервном фонде не было еще столько денег
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
У нас с такими ´нормальными´ как вы и автор всегда будет п..ц :(
Ответ дляЗоя Жорівна
В квартиру приперли газовый баллон?
в приватний будинок. його встановлюють лише на вулиці. ви не знали ?
Ответ дляЗоя Жорівна
Вы б хоть изучили вопрос. Шо он вартуе? Телефон зарядить? Такой, как ваш - это просто большой павер.
Тролляки перестали стараться вообще. Два павера хватает всей семьёй на всё И воду нагреть, и еду на них приготовить, и квартиру обогреть, и зарядиться при отсутствии света 13 часов - причём всем!
А, сорри, квартиру они обогревают руханкой на коврике. Автор, подскажу к вашему бреду: во время руханки вы все к себе цепляете клеммы и заряжаете ваш экофлоу, за 10 минут заряжен полностью, так что не фиг ныть, да
мені екофло треба лише для перемикання роутера, ну і телефон чи планшет зарядити.
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляНаизнанку
Це поки газ є ви така розумна заспокоювати.
От то буде справжня трагедія
И не говорите ох...
Эко флу она купила, прям каждый себе может позволить купить экофлу, чтобы все квартиру греть ...
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Мені здається, що в морозилку треба більше запхати, щоб вона довше розморожувалась під час відключень. На добу-дві має вистачити.

На скільки Вам вистачає Екофлоу? Працюєте вдома?
Я б ще порадила б купити термос тим, у кого все на електриці.

Абзац із руханкою і хатою з грубою - це якесь знущання.
А как поможет термос ?
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляШвабристка
Вот у многих и этих 20т нет
Сейчас уже 50...
Міряю від одиниці• 23 октября 2025
Ответ дляСонечко
Ну так. То, что обучение онлайн это нормально , подземные школы это здорово уже внушили. Теперь внушают что жить как пещерные люди это нормально.
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Да вы шо ?
У кого все на электрике устанавливают его прямо в квартире...
Вы это... что то употребляете ?
Королева спама• 23 октября 2025
Нам эти пид..Ры поменяли график с утра не было 7 часов света, а теперь и вечером с 19 не будет, уроды. Нужно ночью готовить, купаться, стирать а утром вставать на работу и в школу.
Пес Патрон• 23 октября 2025
Коли треба буде розрахуватися на ’перший-другий’, ви ж нам свисните?)
Дивна річ, в мене є все вами перераховане окрім будиночку в селі, а мене від вас нудить. А вас від себе, нє?
Ку ка ку ка ку• 23 октября 2025
Ответ дляКоролева спама
Держитесь, сочувствую, а нам наоборот повезло ´ забыли выключить.