А ось і я• 24 октября 2025

Перемога!!! Ну коли я вже це тут прочитаю?

Саме від вас я дізналась про тривожний чемоданчик, саме тут я прочитала саме страшне - почалась війна! І саме тут я чекаю тему - перемога!
Вже на протязі 11 років мій ранок починається з листання топових тем на порадниці
Пам´ятаю той ранок, встала, зробила ранкову каву, взяла цигарку і усілась листати порадницю перед ранковими зборами в садок та на роботу... І тут ті страшні теми... А потім перший в моєму житті взрив...
Тепер, кожен ранок відкриваю цей сайт в надії прочитати - все кінець, війни більше не буде
язззззь!!!• 24 октября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Перемога? Мабуть ніколи. Хоча для мене перемога була б просто кінець війні на будь яких умовах. Зараз маньки набіжать розкажуть які ми незламні патріоти. А ради чого незламні? Я вчора спілкувалася з родичем, який помирає від онко. Кажу йому ще хто зна кому більше повезло тобі чи нам. Ми в повному звіздєце живем уже 6 років, ще з ковіду. І ще хто зна скільки житимемо. І чи доживемо до нормального життя невідомо. І чи потрібне таке життя, як зараз, взагалі? Цієї зими у більшості буде повна срака .... Світло, опалення, обстріли... І всі вже на стільки звикли що взагалі не колише.. мабуть на це й розраховано. Схожа на якийсь жахливий експеримент.
Вы просто жутко депрессивная личность, рассказывающая умирающему человеку о своих ужасных тяготах, связанных с ковтлными ограничениями и периодическим отсутствием света.
Блондинка в Шоколаде• 24 октября 2025
Авторко, Ви різницю між значенням ’на протязі’ і ’протягом’ давно вчили? Що за ’взрив’, що за ’листання’? Подавайте дописувачок. Пишіть як освічена особа.
Додаю напруги• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А вы где?
Потому что я в Одессе с 4 утра не спала от взрывов. Звоню куме в Краматорск - а она уже тоже не спит - слушает грохот
Київ, десь близько 4оі ранку біля нас збили крилату ракету.
язззззь!!!• 24 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Как в Израиле не может быть.Их враг ни в какое сравнение не идёт по силе и мощи с нашим врагом.
Ну, там целая связка врагов, Иран, Катар и т.д., палестинцы только исполнители .
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Стесняюсь спросить - вы в 4 утра сели кофе пить? Потому что взрывы начались в 4.
А у вас они после кофе
Может, Автор ближе к западным границам Украины живёт, иначе, такую безмятежность 24.02.22 мне трудно объяснить.
СКИБИДЫШь• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Навіть кінець війни це поняття дуже розмите в нашому випадку.
Вони від нас не відчепляться приблизно ніколи
На жаль, це буде як в Ізраїлі. Перманентна війна
Як в Ізраїлі не буде. Ізраїль має свою зброю, свої гроші і нібито має свою ядерку і майже немає корупції. Всі посадовці і їх діти воюють за свою країну. Ну і ворог Ізраїлю незрівнянний з нашим ворогом. А в нас все навпаки(((
автор А ось і я • 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А у вас они после кофе
Ні, в 7
Мова йде про Бучу
В 4 ранку почали снаряди в Умані зриватись, про це я тут теж дізналась. Подзвонила своїм родичам і запрошувала приїхати до нас, в Бучу. Тоді ще було тихо.
Украиночка• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Нет, в Каквизраиле не будет, просто потому, что мы не Израиль с его мировым лобби и хорошей армией. Ну и, про коррупцию вселенских масштабов в Украине, я просто промолчу.
Хорошая армия и мировое лобби не сильно помогают от придурошных соседей, которые живут одной мыслью тебя убить. Иначе армия Израиля не воевала бы десятки лет, а Израиль не страдал от терактов и ракет.
Так что таки будет как в Израиле.
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А вы где?
Привет землякам. Я тоже подорвалась от взрывов в 4.
Я только за!• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Ближе к западным границам не бомбили 24.02
Всех кого бомбили в этот день - начали с 4 утра.
Автор - троль, котрый хочет развести срачную тему про то, что Украина проиграла.
Да, наша реальность дерьмо, но это не отменяет того, что троли фсбшные работают по всем возможным пабликам
Ms. Dolly• 24 октября 2025
Примите уже тот факт, что это невозможно. И просто живите. Станет сильно легче
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Ви взагалі не зрозуміли, що я хотіла сказати.
Ну ок.
Это Вы не понимаете, что сценарий будет другой. Хватит уже тянуть тот Израиль.
задумчивая мордочка• 24 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
почалося...
Злюка-закусюка• 24 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я тоже на это обратила внимание. Недавно на ютубе в рекламе мужик рассказывает ’ на протязі цього року’. Неужели так сложно запомнить, что ’на протязі’ это на сквозняке.
Кстати и по телевизору часто тоже неправильно говорят
Украиночка• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Бомбили 24.02
Я только за!• 24 октября 2025
Ответ дляУкраиночка
Бомбили 24.02
Возможно. Но они 100% начали везде одновременно
СпайдерВумен• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Цікаво, який.
Слухаю ваш варіант.

Мій варіант - в якийсь момент буде заморожкв війни . В потім в рандомний момент -знову загострення.
В так на багато років вперед
Злюка-закусюка• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Цікаво, який.
Слухаю ваш варіант.

В так на багато років вперед
Заморозка вряд-ли будет
Морожена_курка• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
задрали ви з тою корупцією, так є. Але подивіться на трампа, що там відбувається! В Німеччині меркель з потрохами путіна, разом з іншими, які всі уходили після дерслужби в рашенськи нафтові компаніі директорами. І ще багато чого іншого .
автор А ось і я • 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
ООО, як завжди
В кожній темі хтось когось тролем обзиває
Я только за!• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
А в 4:20 у меня в жк уже народ активно грузил чемоданы по машинам...
Я помню во двор спустилась - рассвет - а на Небесной сотни уже слышно как машины сигналят - видимо пробка...
И только автор на советчице все узнала ...
СпайдерВумен• 24 октября 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Заморозка вряд-ли будет
Ну то а що буде?
Не почула ще жодного варіанти.
Всі тільки фукають.

Ну давайте, вразьте мене глибиною аналітичної думки.
Морожена_курка• 24 октября 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Удалено администрацией...
Бандитка Сью• 24 октября 2025
Ответ дляУкраиночка
Бомбили 24.02
Мы в этот день были в татарове. Спокойно проснулись и из инета узнали. Там не бомбили вообще те 3 месяца, что мы там жить остались. Да и потом
автор А ось і я • 24 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Живу, прийняла. Але всеодно мрію, по іншому не можу
СпайдерВумен• 24 октября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Ну ´ето другоє, ви нє понімаєте ´
Маска-0b9f• 24 октября 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не подавайте дописувачок, а поважайте дописувачів.Освічена особа.
Папина дочка• 24 октября 2025
Скільки воєнних експертів, любо глянути
Агент Пинкертона• 24 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Цікаво, який.
Слухаю ваш варіант.

В так на багато років вперед
Поживёте - увидите. Доживёте - узнаете.
Морожена_курка• 24 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
ну то відкрийти « інтернети» і прочитайте, не полінуйтеся. Що і де, раз вже роль « експерта» взяли.