Швидкоруч• 26 октября в 14:54
Іноземець з Тіндера
Дівчата, треба думка зі сторони (хоча я й так здогадуюсь, яка вона буде)
Познайомилась з американцем в тіндері на початку вересня. Почали спілкуватись. Спершу було нормально, навіть обіцяюче. Ми працюємо в одній сфері, це нас об´єднало якось, бо було про що поговорити. Почали зідзвонюватись з відео, переписувались. Відео дзвінки були по вихідних, і говорили ми довго, по 3-4 години. Пепеписувались щодня, але не так щоб багато, бо все таки різниця в часі у 10 годин, плюс у нього важка робота. Але контакт тримали, обмінювались по-трохи фотками, фліртували. Потім на одному з дзвінків він запропонував зустрітись у Варшаві. Планував відпустку в кінці листопада. Квитки мені мав купити він, навіть уже підшукували на потрібну дату. Я спершу була готова лише на 2-3 дні, бо все таки чужа людина, інша країна. Він же настоював, що менше 5 днів сенсу немає, що він хоче бачити мене довше. Я подумала і погодилась таки на 5, бо дійсно - він прилетить за 10 тисяч км, я теж буду пхатись з Києва у Варшаву, плюс до того часу я уже трохи розслабилась. Але він почав міняти плани. То з Варшави зганяти у Вільнюс, то взагалі замість Варшави Кошице і Братислава, то тільки Варшава, то Варшава і Берлін, то знов тільки Варшава. Зійшлись зрештою на тому, що буде лише Варшава у програмі і 5 днів. На наступний день він дзвонить, каже, що уже купив квиток собі туди, але назад буде летіти якось з пересадками, і тому замість того, щоб попрощатися і роз´їхатись додому у суботу (як ми домовились напередодні), це переноситься на четверг. Тобто по факту виходить лише таки 3 повних дні зустрічі. Я не дуже це зрозуміла і мене задовбали оці зміни постійні, тим більше що він сам так наполягав, що має бути не менше 5 днів. І як тільки я погодилась - все переграв. Написала йому, що може, йому варто поїхати самому, бо це все таки його відпустка, і хай планує та проводить її як хоче. Він зразу подзвонив, розпитав що сталось, я пояснила свої сумніви. Він сказав, що давай так, ти тиждень відпочинь від мене, а я складу чіткий план, хто куди коли приїжджає, що ми робимо на місці і коли їдемо назад. Кажу, що ок
Весь наступний тиждень він все таки писав, але переписка наша звелася до 2-3 смс в день, типу Добрий ранок, Як день, Як робота, і тд. Постійно писав, що зайнятий (це дійсно так, робота у нього дуже завантажена), але він мав час і постити якісь сторіс в інсті, і оновлювати профіль в тіндері (я періодично дивилась, що там). Пройшов тиждень, про поїздку і свій обіцяний план він не згадав. У вихідний ніяких дзвінків не було, але я думала, що ну ок, він поїхав на формулу 1, не до того. Але з нового тижня все продовжилось так само, він писав, але все ті ж 2-3 смс з інтервалом відповіді по 4-5 годин і що він busy, busy, busy
Я йому написала, що це все якось дуже дивно, як і наше спілкування ні про що, і що не проблема нам зупинитись на цьому, бо я явно десь на останньому місці у списку його пріоритетів, або він мене тримає як запаску
Він одразу ж відписав, що це не так, що він дійсно дуже зайнятий і на собі зараз тягне всю рекламну кампанію на роботі, що ментально у нього їде дах уже, що він не тримає ніяких запасних варіантів, і що єдине чим він займався, крім роботи - це зал і полистати інсту. Написав, що подзвонить. Як результат- пройшло 3 дні, він не дзвонив. Я на ті смс нічого йому не відповідала, на тому і все
Просто не розумію одного, якщо ти передумав, або ще щось - чому ще 10 днів писав ті "дєжурні" смс? І писав же перший. Чому не написати просто, що сорі, щось не ладиться, на все добре, гудбай
Або навіть просто зникнути - це теж була б відповідь. Для чого робити з мене дурепу?
На рахунок зайнятості - я ніколи не лізла йому на голову, коли він працював, але сорі, знайти 1 хв щоб відписати завжди можна. Максимально нелогічно, то він на дзвінку каже, що він так addicted до мене, а потім 10 днів спокійно живе з майже відсутністю мене у його житті
Що це бляха було?
Швидкоруч
• 26 октября в 15:51
Ответ дляМошей ницца
У Варшаві теж наших багато 😁
Теж правда)
Ну в будь-якому випадку, без варіантів він не залишиться, куди б не поїхав)
Сокодавка ще та• 26 октября в 15:51
Ответ дляШвидкоруч
Сказав, що вона пішла від нього, бо захотіла будувати кар´єру
Переїхавши в штати, роботу вона втратила, тому там уже почала шукати себе, ну і пішла потім, бо хотіла кар´єру
За його словами, звісно)
То есть карета превратилась в тыкву для нее.
Швидкоруч
• 26 октября в 15:53
Ответ дляСокодавка ще та
Да
Тут питання, звісно, що сталось насправді, бо можна і кар´єру будувати і стосунки одночасно, що робить більшість людей)
До речі, ще одна колишня його, теж пішла від нього, вийшла заміж за свого друга. То, за його словами, було давно, ще років 7 тому, але було
Сокодавка ще та• 26 октября в 15:54
Ответ дляШвидкоруч
Да
А ким він так важко працює?)
Швидкоруч
• 26 октября в 15:56
Ответ дляСокодавка ще та
А ким він так важко працює?)
В айті сфері
Конкретно в зараз відповідає за дизайн всього продукту, маркетинг, просування їхнього сервісу і керує командою
Перевіряла його лінкедін і сайт компанії - це правда
Мочалкин блюз• 26 октября в 15:57
Ответ дляШвидкоруч
Він хоче конкретно слов´янську дівчину, і тому готовий це все організовувати. Колишня його була теж українка, він приїжджав до Києва, а потім забрав у Штати
Тому він то готовий заморочитись, але конкретно у нашому випадку він чітко сказав, що за тиждень розпише все по пунктах, а тоді пішло як пішло)
І де вона поділася?
Фуліганка• 26 октября в 16:00
Ваша проблема в том что слишком сильно вовлеклись. Таких должно быть 5-7 переписок, тогда это не так цепляет. А по факту думаю что он ничего не планировал, потратить пару штук на перелет и при этом обновлять профиль в тиндере выглядит странно
Швидкоруч
• 26 октября в 16:01
Ответ дляМочалкин блюз
І де вона поділася?
Сказала, що хоче будувати кар´єру і пішла від нього
От зараз читаю це і самій це дивно звучить)
Швидкоруч
• 26 октября в 16:03
Ответ дляФуліганка
Так, 100% праві, я надто втягнулась
Такі речі треба сприймати як прикол, поки не буде якихсь реальних дій або проявів
На рахунок поїздки дівчата правильно висувають версію, що він міг хотіти не лише зі мною тут перетнутись. Це пояснює активність на тіндері)
Сокодавка ще та• 26 октября в 16:18
Ответ дляШвидкоруч
В айті сфері
Так он продукт или маркетолог?
Швидкоруч
• 26 октября в 16:23
Ответ дляСокодавка ще та
Так он продукт или маркетолог?
Взагалі він Head of design
Але паралельно виконує і інші ролі, ті про які я написала, його багато куди залучають
Сокодавка ще та• 26 октября в 16:25
Ответ дляШвидкоруч
Взагалі він Head of design
Ну это странно, вам не кажется? Я не к тому что он врет, хотя скорее всего привирает чтобы повысить свою значимость, а к тому что вам лично это не кажется странным? Человек настолько занят, и намеренно ищет женщину буквально за тридевять земель.
Швидкоруч
• 26 октября в 16:34
Ответ дляСокодавка ще та
Я взагалі не знаю, як він хоч з кимось хоче будувати стосунки, якщо робота займає основну частину життя
Але так, звісно, я цікавилась цим. У тих же штатах зараз теж багато українок. Не знаю, сказав, що хоче слов´янку, от вони йому подобаються. На питання хіба немає американок, які відповідають його критеріям сказав, що ні, таких 0)
Сокодавка ще та• 26 октября в 16:53
Ответ дляШвидкоруч
Значит ему комфортно просто лялякать и никак не сближаться физически.
Невидимка• 26 октября в 17:50
Ответ дляШвидкоруч
За його словами, звісно)
Чушь какая-то.
У меня был ухажер европейский. Рассказывал, что ему его девушка (он принципиально не женится) ему изменила и потому они расстались. А потом, по секрету рассказал, что ему секс не нужен почти. К слову - девушка страшненькая
Швидкоруч
• 26 октября в 18:21
Ответ дляНевидимка
Чушь какая-то.
Ну я от теж зараз задумалась, і сама не розумію, що це за історія така) В чому була проблема і стосунки будувати з ним і кар´єру
Мабуть, таки було щось інше, чому вона пішла, але там уже здогадуватись лише