Невгамовна• 26 октября в 20:46

А вы уже переобули зимнюю резину?

Муж сегодня одну машину переобул - 1350 грн. Я охренела.
А вы сколько платили в этом году за переобувку?
Дівчина заглядєніє• 26 октября в 21:59
Ответ дляМастер Класс
Зараз майстрів знайти нормальних ще та проблема. Наш автоелектрик на фронті, шиномонтажник та механік виїхали закордон, лишився тільки надійний майстер по розвалу-сходженню. По ітогу чоловіку поміняв новий майстер масло в машині і не прикрутив захист нормально, ледве не згубили на трасі. Новий шиномонтажник не докрутив колеса. Прям біда з тими ліворукими майстрами. Тепер чоловік масло міняє сам і колеса після шиномонтажу перевіряє, як закрутили
Взагалі так, це ж безпека

Добре вміти все самому робити. Але фізично дівчина це не зробить.
Пищалка• 26 октября в 22:05
Ответ дляНевгамовна
У нас одна машина дежурная - на зимней резине все время стоит). Вот думаю - может свою и не переобувать? Будет у меня летняя и зимняя машина)
У вас
3 авто а рахуєте копійки?
Якщо по темі то весна 1100 з бортуванням 20 км від Києва
автор Невгамовна • 26 октября в 22:14
Ответ дляПищалка
У вас
3 авто а рахуєте копійки?
Не, ну вам можно только позавидовать, что вы можете себе позволить деньги не считать. Я не могу
сказочное_Бали• 26 октября в 22:23
Ответ дляДівчина заглядєніє
Это перебортировали или только перекинули колеса?
Бортували. АТЛ Полтава. Це не саме дешеве СТО. Взагалі-то було 1000 грн., але дисконт -10%.
Ms. Dolly• 26 октября в 23:09
Так, 1000грн.
автор Невгамовна • 26 октября в 23:10
Ответ дляMs. Dolly
Так, 1000грн.
А какой размер?
Ms. Dolly• 26 октября в 23:12
Ответ дляНевгамовна
А какой размер?
автор Невгамовна • 26 октября в 23:13
Ответ дляMs. Dolly
А титановые или металлические диски?
Ms. Dolly• 26 октября в 23:15
Ответ дляНевгамовна
А титановые или металлические диски?
Ви точно жінка?
автор Невгамовна • 26 октября в 23:15
Ответ дляMs. Dolly
Ви точно жінка?
Вы прикалываетесь?
Ms. Dolly• 26 октября в 23:16
Ответ дляНевгамовна
Вы прикалываетесь?
Такі допити... дуже дивно.
автор Невгамовна • 26 октября в 23:17
Ответ дляMs. Dolly
Такі допити... дуже дивно.
Что вам очень удивительно?
Вы не знаете что цена зависит от размера и того, какие диски, что так удивляетесь?