Майор Медуза• 27 октября в 12:19

2 в 1 Духовка и микроволновка, посоветуйте вашу

такую хочу, чтобы была полноценная духовка
gaga-48ba• 27 октября в 12:31
Не посоветую, потому что сломалась через 4 года всего. Сейчас пользую только как духовку и пришлось микроволновку отдельно купить. AEG у меня.
Наездница• 27 октября в 12:34
Раджу окрему техніку
как тебе такое илон маск• 27 октября в 12:36
Сименс. 10 лет.
Марс атакует• 27 октября в 12:36
Вперше чую що взагалі таке є. Тоб-то щоб розігріти суп треба дочекатись поки м´ясо приготується
автор Майор Медуза • 27 октября в 12:40
Ответ дляНаездница
Раджу окрему техніку
немає місця, або щось одне або комбі
Морковку дай• 27 октября в 12:41
Повноцінно не вийде. У мене дуже мало місця я користуюсь такою: Мікрохвильова піч LG MJ3965BIS. Цією користуюсь 3 роки. Але попередня модель теж LG була краща. Ще є схожий агрегат у Самсунга там свої плюси
Байрактарна• 27 октября в 14:42
Ответ дляМайор Медуза
немає місця, або щось одне або комбі
У мене AEG, користуюсь 6 років. Як духовка дуже подобається. При режимі мікрохвиль вона не має крутящого столика і тому прогрів не равномірний. Я пристосувалася в процессі розігріву просто відкриваю і повертаю тарілку. В принципі нічого такого, щоб це напрягало. До неї був теж комбі варіант, але навпаки, мікрохвильовка з функцією конвекції, вона духовку заміняла але не повністю. М´ясо, риба, піца було нормальне, а випічка ні.
Свекрусі подарували гарну духовку настольного типу, але встроїли її в закриту шафу. Пече відмінно, на очах не майорить, міста займає менше і коштує теж набагато менше. Мікрохвильовка у свекрухи окремо. От з позиції цього досвіду я наступного разу теж буду ставити такий варіант.
автор Майор Медуза • 27 октября в 15:49
Ответ дляБайрактарна
а яка марка духовки в неї? бо не всі маленькі добрі
Байрактарна• 27 октября в 16:03
Ответ дляМайор Медуза
Вона не дуже маленька, на 42л об´єм. Як на мене-ідеально.