Напланетянка• 27 октября в 17:55

Вступ у ВНЗ Швеції

У кого діти вступали, чи планують вступати в університет в Швеції, ви отримували там тимчасовий захист? Чому обрали саме цю країну, які ще варіанти розглядали?

Наразі, для сина обираємо між Швецією і Австрією, і там, і там, є плюси-мінуси. Не можемо визначитись
Чемна панночка• 27 октября в 18:09
Вывези не вывези а не убережете. Вот писали недавно как негр ножом пырнул. Лучше в дома сидела чем умирать на чужбине
Мира всем• 27 октября в 18:09
Ответ дляЧемна панночка
Маня Маня
Телепузик• 27 октября в 18:19
Автор, з 2026 року в Швеції ще й стипендія скоріше за все буде для українських студентів.
автор Напланетянка • 27 октября в 18:22
Ответ дляТелепузик
Саме так.
Але для тих, хто щонайменше 12 місяців до вступу перебував на тимчасовому захисті
Телепузик• 27 октября в 18:24
Ответ дляНапланетянка
Саме так.
Ну то виходить з другого курсу в вашому випадку) все одно приємно)
автор Напланетянка • 27 октября в 18:30
Ответ дляТелепузик
Не зовсім так )
У Швеції навчання для іноземців платне (від 12 тис уе на рік).
Зараз для українців безкоштовне навчання і стипендія , але тільки якщо вони вступають до лютого 2027 і на момент вступу (!) не менше 12 місяців проживають на території Швеції.
Тому, якщо обирати Швецію, треба їхати вже зараз, отримувати прихисток. А мені б цього не хотілось.
Цікавлюсь, чи є варіанти без прихистку
Телепузик• 27 октября в 18:32
Ответ дляНапланетянка
Не зовсім так )
Цікавлюсь, чи є варіанти без прихистку
Зараз стипендії для українців ще немає. Є твльки бещкоштовне навчання.
Впораюсь зі всим• 27 октября в 19:31
Ответ дляНапланетянка
Хіба, для медицини.
Математика/ІТ/Інженерія достатньо В2. Не кажучи, про те, що є програми і англійською
В2 достатньо для деяких творчих напрямків точно. Може ще для якихось конкретних спеціальностей у конкретних Уні. Але для переважної більшості спеціальностей, у тому числі математики/ІТ/інженерії потрібен С1. Бакалаврських програм англійською мало.
Едимнаморе• 06 ноября в 13:45
Ответ дляНапланетянка
Не зовсім так )
Цікавлюсь, чи є варіанти без прихистку
Автор, також цікава ця тема, який ВНЗ розглядаєте? В мене син зараз в 10 класі. Вчить англійську. Точного плану в нас поки що немає.
Як отримується прихисток в Швеції?