ПрипоРошенная• 28 октября 2025

Зарплаты в моём городе. А какие в вашем?

Давайте будем писать обобщённые данные о городах в которых мы живём, в плане зарплат. То есть самые популярные зарплаты и распространенные, которые большинство получают на руки. Начну с себя. Город Измаил, самые популярные зарплаты у большинства 11-16 тысяч. Очень популярны сезонные заработки в Болгарии и Румынии. Как правило в сфере обслуживания. В самом нашем городе вакансий реальных немного, идёт отток населения, поэтому рынок труда сжимается. Цены и коммунальные высокие, не соответствующие доходам людей. Теперь вы.
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Ну так не соглашались бы и искали другую работу. А раз работают, значит устраивает
Це вибір без вибору. Не завжди вибір зумовленим тим, що влаштовує. Іноді люди керуються іншими мотивами
МЧСница• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Ну да. Им кажется, что выбора нет. Но он есть практически всегда
Помидорина• 28 октября 2025
КР, хоть и промышленный город, но зп обнять и плакать, простые работники от 10 до 20 тыс, а сливки снимают сами понимаете кто...
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Тоб то кожному третьому, хто за межею бідності в Україні, за статистикою кажется? Є ще по миру статистика їм також кажется? І війна нам кажется і безробіття?
Оно само купилось• 28 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Маєте те що маєте…
Це ссср норматив. Терпіти також ссср норматив…
Добре що у вас по 9 життів…
Кожен працює в міру своїх можливостей і фізичних і розумових
Ms. Iphone• 28 октября 2025
Ответ дляМЧСница
Ещё раз- им с голоду умереть??? Искали, их не берут на другую работу
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Немає сенсу пояснювати. Якщо немає розуміння, це як горохом об стінку.
Ms. Iphone• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Конечно, до вас не дойдет, может, когда построение, поймете
автор ПрипоРошенная • 28 октября 2025
Ответ дляПомидорина
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Хочу, дуже хочу в Ліхтенштейн. Вже років з 10 хочу.
Вы там были или уже хотели?
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ви адресою помилились. Я чудово розумію чому люди працюють на некваліфікованих роботах з низькою оплатою.
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вы там были или уже хотели?
Уже хотіла.))
ПешитеБесАшипок• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Уже хотіла.))
Тогда продолжайте хотеть
Психологічка• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
А чому працюють на кваліфікованих за три копійки розумієте? Он вище лікар відписалась. Нашу тарифну сітку в освіті, культурі, медицині бачили? Навіть кваліфіковані спеціалісти з вищою освітою ставки з 1 по 14 розряд нижчі за мінімалку. Нема в нашій країні зв´язку між кваліфікацією і рівнем заробітної плати. На жаль.
автор ПрипоРошенная • 28 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Высшее образование у нас - Филькина грамота. К сожалению
Викупана• 28 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Маєте те що маєте…
Добре що у вас по 9 життів…
Якщо вам пощастило гарно влаштуватися за кордоном, то це не означає що всім так пощастить.
Є пробівні люди. Є відчайдухи. Є впевнені в собі. Всі ми різні і тільки ми можемо оцінити на що ми здатні.
Я за кордоном. Скоріш за все назавжди. В порівнянні з більшістю оточення влаштована доволі непогано. Але я ніколи нікого не коментую, чому люди не виїхали і не влаштовують своє нове життя. Мені тут важко, але то вже мій шлях і я його буду якось долати.
У інших - свій шлях
Скільки можно порівнювати і хаяти тих, хто не виїхав. Чи ви знаєте всі обставини таких рішень?
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Тогда продолжайте хотеть
Я ж цим і займаюся, ще сніданок паралельно готую.
ПешитеБесАшипок• 28 октября 2025
Ответ дляВикупана
У інших - свій шлях
За кордоном прнятие очень растяжимое
ПешитеБесАшипок• 28 октября 2025
Ответ дляСладкий лимончик
И как вы все успеваете :)
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Так, мені особисто це пояснювати не треба. Але плиточник бере 400 грн за отвір, 800 за метр підрізу і тисячу за вкладання плитки. Це країна парадоксів.
МатьЧасть• 28 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Маєте те що маєте…
Добре що у вас по 9 життів…
Так что вы предлагаете,не понимаю
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
И как вы все успеваете :)
Досвід.
Психологічка• 28 октября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
Альдебаран• 28 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Ви маєте на увазі всім виїхати? Не всі ж перекоти-поле без роду і без племєні. І не всі кидають матір, якщо та бідна і хвора. Отак і з країною. Для Вас гроші головне все одно де?
Мені моє життя головне звісно.
Я ж кажу у вас їх багато у мене одне
автор ПрипоРошенная • 28 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Удалено администрацией...
Я согласна с Вами. Имею ввиду, что вышка у нас не котируется и на образование никто не смотрит из работодателей. Сама система образования ничего из себя не представляет.
Викупана• 28 октября 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
За кордоном прнятие очень растяжимое
Що ви вкладає в поняття ’розтяжиме’?
Альдебаран• 28 октября 2025
Ответ дляПсихологічка
Скрізь хочуть до 45, максимум до 50. Ейджизм страшний у нас в країні. Чи Ви не в курсі?
Якщо ви до 45 нічого не досягли то вже і мабуть не треба
Альдебаран• 28 октября 2025
Ответ дляВикупана
У інших - свій шлях
От крем те що видумаєте що людям щастить в вам ні, тому ви і нічого не досягнете ніколи в житті
Сладкий лимончик• 28 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Ну ви ж точно досягли? Вам ця тема для чого і співрозмовники які мають інші зарплати? Вам через успішний успіх треба жовч вилити?
Викупана• 28 октября 2025
Ответ дляАльдебаран
Я вже досягла
Але тільки мені відомо чого це вартувало
Можете більше не коментувати мої пости: відповідати провокатори не бачу сенсу ()