Кондуктор маршрутки• Изменено 28 октября в 17:01

Яке краще керування МХП мікрохвильва піч

Сен
Результат:
вже голосів: 6
3 (50%) Сенсор
2 (33.33%) Відкривати в ручну
1 (16.67%) Полуавтомат
Слава Українi• 28 октября в 17:00
Мхп це що?
автор Кондуктор маршрутки • 28 октября в 17:00
Ответ дляСлава Українi
Мхп це що?
Мікрохвильва піч
Слава Українi• 28 октября в 17:01
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мікрохвильва піч
Та чого ржете? Свч знаю, мне ручное удобнее и лучше
dulenok• 28 октября в 17:06
Ручка мне удобнее
Неробименінерви• 28 октября в 17:10
Ответ дляСлава Українi
Мхп це що?
Миронівський хлібопродукт - власник брендів Наша Ряба, Легко!, Апетитна та ін.
Коник-стрибунець• 28 октября в 18:22
Якщо вас цікавить саме откривання двері мкх, то краще щоб була ручка, можна вбудована. А якщо саме управління мкх, то я б дивилась не на те, сенсорні кнопки чи тактові, а саме на те, які програми автоготування є. І для мене важливо, щоб можна було не тільки обрати, а і задати самій програму готування, а це зазвичай кнопки сенсорні або тактові.