Роза в вазі• 28 октября 2025
Поділіться, будь ласка, рецептом на антибіотик (бажано Сорцеф)
Вчора створювала тут тему, температура 39.2. Хворію вже 5-й день, без покращень, стан тільки гірше, були запаморочення, нудота. Хочу сповзати в аптеку по ліки. Живу сама, найближча лікарня далеко, зайвих грошей немає. Сорцеф - бо лікар призначав при грипі навесні цього року, і він допоміг. Якщо будуть інші призначення, теж сердечно дякую. Прошу без хейту.
Роза в вазі
• 28 октября 2025
Ответ дляЗаставляличка
Автор, аптека 911. Там можна онлайн підключити лікаря і він дасть рецепт на ліки. Я сама так користуюся.
Дякую, спробую