Роза в вазі• 28 октября в 18:29
Поділіться, будь ласка, рецептом на антибіотик (бажано Сорцеф)
Вчора створювала тут тему, температура 39.2. Хворію вже 5-й день, без покращень, стан тільки гірше, були запаморочення, нудота. Хочу сповзати в аптеку по ліки. Живу сама, найближча лікарня далеко, зайвих грошей немає. Сорцеф - бо лікар призначав при грипі навесні цього року, і він допоміг. Якщо будуть інші призначення, теж сердечно дякую. Прошу без хейту.
Не зви чайна• 28 октября в 18:50
Ответ дляРоза в вазі
Це справа кількох хвилин? І в мене на руках безкоштовний рецепт без очної консультації?
А кто вам виноват что вы по сей день не заключили декларацию?
Не вакцинируетесь, не сдаете тесты, хотя знаете что тяжело переносите
Роза в вазі
• 28 октября в 18:50
Ответ дляНе зви чайна
А ви так робите? Всі так роблять?
Не зви чайна• 28 октября в 18:51
Ответ дляРоза в вазі
А ви так робите? Всі так роблять?
Я так делаю. И декларация у всей семьи заключена
Роза в вазі
• 28 октября в 18:52
Ответ дляНе зви чайна
Вы уже во второй теме пишете так будто вам все должны. Аптеки часто без рецепта продадут. А уж консультацию онлайн через хелси забукать и попросить электронный рецепт у врача, вообще просто. Вы можете даже в мессенджере врача попросить.
Я по-людські попросила. Не маєте, як допомогти - пройдіть повз. Навіщо багато тексту?
Злюка бобер• 28 октября в 18:52
Ответ дляРоза в вазі
Тобто безкоштовний рецепт
Не зви чайна• 28 октября в 18:52
Ответ дляРоза в вазі
Я вам и помогаю. Вам никто свой рецепт на свою фамилию не даст. Это ответственность. Вам нужно к врачу.
Роза в вазі
• 28 октября в 18:53
Ответ дляЗлюка бобер
Тобто безкоштовний рецепт
Тобто без оплати за консультацію для його отримання?
В курсі діла• 28 октября в 18:53
Ответ дляРоза в вазі
А який тоді? Субʼєктивно відчувається, наче слиз в трахеї.
Тільки лікар зараз може визначити, який а/б потрібен.
Не зви чайна• 28 октября в 18:53
Ответ дляРоза в вазі
Немає, я ВПО. В мене немає сімейного лікаря.
Это не проблема, заключить по месту проживания
Роза в вазі
• 28 октября в 18:53
Ответ дляНе зви чайна
На гідазепам дівчата ділились рецептом. Ніхто дані з цього рецепту нікуди не вводив.
Злюка бобер• 28 октября в 18:54
Ответ дляРоза в вазі
Вам погано зовсім? Бо написано, що консультація платна.
Яке село. Лікаря знайти допоможу. Завтра й підпишете
Роза в вазі
• 28 октября в 18:55
Ответ дляЗакуйовджена життям
Антибиотик продадут. Но не берите Сорцеф опять.
А який краще? Я була приймала Азитроміцин і Амоксіл раніше, вони не допомагали.
Упругая попка• 28 октября в 18:55
Ответ дляШвабристка
Ви жартуєте? Я купувала будь-які антибіотики без рецепту . Під час дії військового стану рецепт не потрібен. Якщо що, то якраз в Подорожнику купувала.
Ну правильно, круще синіх наліпити, ніж свої права знати і читати закони
Мне в подорожнике как раз и не продали. В другой продали
Не зви чайна• 28 октября в 18:55
Ответ дляЗлюка бобер
При чем декларацию можно заключить удаленно, и так же удаленно получить рецепт
Роза в вазі
• 28 октября в 18:55
Ответ дляЗлюка бобер
У вас надмета виростити стійку бактерію?
Ок, що на ваш погляд робити, щоб не виростити?
Впораюсь зі всим• 28 октября в 18:56
Ответ дляНе зви чайна
мало ли, бывает доктор уволился и декларация ту ту... потом заходишь в хелси, а ты уже оказывается без доктора
Не зви чайна• 28 октября в 18:57
Ответ дляВпораюсь зі всим
У меня была похожая ситуация, и нужен был сертификат, раньше давали тем кто переболел ковидом. За 30 минут в телефонном режиме с частной клиникой заключили декларацию. Документы все скинула. И все.
Злюка бобер• 28 октября в 18:58
Ответ дляНе зви чайна
100%
Роза в вазі
• 28 октября в 18:58
Ответ дляНе зви чайна
Це все не безоплатно, онлайн також.
Не зви чайна• 28 октября в 18:58
Ответ дляРоза в вазі
Це все не безоплатно, онлайн також.
Впораюсь зі всим• 28 октября в 18:58
Ответ дляНе зви чайна
надо попробовать тоже так сделать, как раз моя ситуация, зашла в хелси и нет уже доктора у меня. а вы фото или скрины какие-то доков скидывали в клинику?
Злюка бобер• 28 октября в 18:59
Ответ дляРоза в вазі
А багато варіантів? Піти до лікаря й заключити декларацію. З собою паспорт, код і телефон. Беруть на чутливість до антибіотику харкотиння й призначають
Не зви чайна• 28 октября в 18:59
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да
Заставляличка• 28 октября в 19:01
Автор, аптека 911. Там можна онлайн підключити лікаря і він дасть рецепт на ліки. Я сама так користуюся.
Роза в вазі
• 28 октября в 19:05
Ответ дляЗлюка бобер
Порада пречудова. Поки буде результат, можна двинуть коні.
Злюка бобер• 28 октября в 19:05
Ответ дляРоза в вазі
Дійсно, піти до лікаря то всьо
Роза в вазі
• 28 октября в 19:19
Ответ дляЗлюка бобер
Автор впевнено морозиться від запитання про населений пункт
Я не буду вам його називати.