Дикая Роза• 28 октября 2025
Кто должен досмотреть стариков, если дети внуки уехали?
Оплачивать сиделок некому. В Украину ехать не хотят, тут страшно и куча других отмазок. Туда тоже забрать не могут в соц жилье. Это голодная смерть светит таким?
Дикая Роза
• 28 октября 2025
Ответ дляДивне створіння
Дети и внуки могут высылать деньги.
Не высылают, нет денег
Мрію про космос• 28 октября 2025
Есть дома престарелых. Забирают пенсию и документы на квартиру, ну и старики там потихоньку доживают.
Не їм після шостої• 28 октября 2025
Автор, мій батько бухає і мені пофіг хто буде його доглядати. Я не дозволю цьому алкашу отруїти ще й дитинство моєї дитини. Від чого він здохне, від голоду, від горілки чи від шахеду мені все одно.
Ви ж розумієте що у дітей можуть бути причини не хотіти доглядати батьків
Дикая Роза
• 28 октября 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Не у всех родители алкоголики
ДваДваВісім• 28 октября 2025
Если старики могут себя обхаживать то сами. А так то государство возьмёт на себя.
Не їм після шостої• 28 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Не у всех родители алкоголики
Ну так і не всі ж їх кинули, правда? У тих, хто кинув можуть бути причини. Які вам просто не озвучують
Борщичок• 28 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Не у всех родители алкоголики
Ну тоді це дивно,що дорослі діти не можуть скинутися старичкам на помічницю пару раз в тиждень. Та ж сама сусідка з парадного чи з масиву чи шось подібне.
Не гоню• 28 октября 2025
Не знаю, сама размышляю над этим, родители ехать не хотят, возвращаться я не собираюсь, такэ, черти что
Затишне кубло• 28 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Договор пожизненного содержания
С таким договором долго не живут
Затишне кубло• 28 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Так а что размышлять. Сиделка. У моей 2 года уже сиделка. Сейчас на полдня ходит женщина.
Борщичок• 28 октября 2025
Я познайомилася з дідом,вигулював шпіца.Син вже років 10 на Балтиці на флоті,донька в Європі. Перевезли батьків в Київ,десь з Херсонщини,знімають однокімнатну,поки сили є,собачка тримає.
Голубка миру• 28 октября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
А если платить нечем?
Брюнетка в Мармеладе• 28 октября 2025
Ответ дляБорщичок
И это не худший вариант
Борщичок• 28 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
А если платить нечем?
Значить,шукати способи,щоб було чим. Ну не вмирати ж батькам голодною смертю. Значить,знайти людину з оформленням квартири,хай доглядає батьків за квартиру
Виправлялочка• 28 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Не высылают, нет денег
За квартиру найдутся желающие досмотреть.
Голубка миру• 28 октября 2025
Ответ дляБорщичок
А якщо батьки в селі? І стара хатина?
Борщичок• 28 октября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
И это не худший вариант
Це прекрасний варіант,дорослі діти знімають,син не їздить,а донька двічі на рік приїжджає. Самі їхати вже не можуть,нема сил. Ледве переїхали на Київ,квартиру покинули.
Бриджит_Фрикандо• 28 октября 2025
Ответ дляМайданщица
те, кому останется их квартирка
Многим детям наплевать давно на те убитые хрущевки
Виправлялочка• 28 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
А якщо батьки в селі? І стара хатина?
Батьки можуть подати на аліменти з дітей.
Майданщица• 28 октября 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
тем более, для них не должно быть проблемой что хрущевки достанутся тем, кому нужны
Брюнетка в Мармеладе• 28 октября 2025
Ответ дляВиправлялочка
И что? Если зп минималка и сами еле выживают
Я такая наивная• 28 октября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
С таким договором долго не живут
Ага, по 30ть лет тех бабулек смотрят
Борщичок• 28 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
А якщо батьки в селі? І стара хатина?
В селі люди раді копійці,значить знайти сусідів,які гледітимуть за пару тисяч гривень і користування городами батьків.