Дикая Роза• 28 октября 2025
Кто должен досмотреть стариков, если дети внуки уехали?
Оплачивать сиделок некому. В Украину ехать не хотят, тут страшно и куча других отмазок. Туда тоже забрать не могут в соц жилье. Это голодная смерть светит таким?
Давно без алко• 28 октября 2025
Ответ дляДля драки
Не пишіть нісенітниці.
Ніхто за копійки не буде цього робити .
Роблять.
Моя знайома сусідку наймала і досить успішно.
Гарно платила ,як для села.
То як де
Гарно платила ,як для села.
То як де
Млинці зі смайликом• 28 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
А якщо батьки в селі? І стара хатина?
У моих родственников в селе соседка досмотрела двух одиноких старичков за их хатки с участками. Для своих детей, на будущее Но это было ещё до войны.
Дети кстати, выросли и уехали в город. Тем не менее, участки очень выгодно перепродались под дачи для городских.
Давно без алко• 28 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
То вже мабуть безвихідь. А поки ще трошки ходить і щось робить, то ніяк
Так і було.
Скільки я здоров*я втратила,хвилюючись за неї,один Господь знає і я.
Прилечу,підлікую і залишаю.
Вельми шановна• 28 октября 2025
я завжди думаю що якщо я вже буду в маразмі та недієздатна, найменьше що я хочу це отруювати життя своїм дітям. та хай мене здадуть в той притулок де як кажуть швидко помирають. Який сенс такого життя?? Ні собі ні людям.
Наездница• 29 октября 2025
Ответ дляДля драки
Не пишіть нісенітниці.
Ніхто за копійки не буде цього робити .
Та вже й за не копійки нема кому...
Не їм після шостої• 29 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
це вам зараз пофіг. А як догляне його людина. і батько помре, то швиденько прибіжите за квартирою, і в суді будете доводити, що ви єдина спадкоємиця
Мій батько за життя не заробив нічого, ще й проспав хату, яку збудували його батьки
Дивне створіння• 30 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Не высылают, нет денег
Пусть работать идут,глядишь появятся деньги.