Дикая Роза• 28 октября в 20:09

Кто должен досмотреть стариков, если дети внуки уехали?

Оплачивать сиделок некому. В Украину ехать не хотят, тут страшно и куча других отмазок. Туда тоже забрать не могут в соц жилье. Это голодная смерть светит таким?
Наездница• 28 октября в 20:58
Ответ дляБорщичок
В селі люди раді копійці,значить знайти сусідів,які гледітимуть за пару тисяч гривень і користування городами батьків.
Угу... розбіглись, особливо тепер, коли навіть нема кого найняти обійстя коло хати батьків покосити. Городи нема кому обробляти, і це практично посередині між райцентром і обласним містом. Пишете, як із космосу
Наездница• 28 октября в 20:59
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Моя коллега так и не нашла. Перевезла маму в свою однушку, лежачая с деменцией в коридоре , так и досматривают. Уже вешаются (
Людина теоретик, малює собі ідеальні картинки
Кондуктор трамвая• 28 октября в 21:00
Ответ дляЯ такая наивная
Що таке - відписали? Немає такого документу
Ну як нема? Дарчу оформили чи який там документ, що вже все на іншій людині
Миззери• 28 октября в 21:00
Ответ дляИнста_Богиня
И никак не проверить,как за теми стариками смотрят( будут в пролежнях лежать обписянные
Его разорвать можно если условия договора не соблюдаются
Время от времени мощно приехать и проверить или кого-то попросить заглянуть
Я нанимала сиделку для близкого человека так устанавливала диктофон можно и видеокамеру кстати с доступом удаленно
Но была уверена что присмотр очень хороший , замечательная сиделка была
Проня_Прокоповна• 28 октября в 21:00
Ответ дляИнста_Богиня
Почему вы так решили, тут скорее речь идёт о нормальности детей.
У нормальных побителей и лети нормальныевырастают Уроды вырастают обычно неспроста
Наездница• 28 октября в 21:00
Ответ дляГолубка миру
В нашому селі нікому ті городи не потрібні, бо одні пенсіонери. Село в чорта на задвірках.
Моє і не на задвірках, а те саме
Kittaa• 28 октября в 21:01
Ответ дляИнста_Богиня
Для них переезд в другую страну это хуже смерти. Они не виноваты, просто мыслят по другому уже
Якщо батькам все організувати, то переїзд до дітей це тільки благо. А якщо батьки не впевнені потрібні вони там чи ні, то звісно їх і танк не підніме, навіть якщо їм дуже потрібна допомога. Старі знають що вони нікому не потрібні, тому і відмовляються
Миззери• 28 октября в 21:02
Ответ дляпостою_послушаю
Если детям дали соцжилье, о старикам и подавно дадут, разве нет?
Другой вопрос, что их с места не сдвинешь обычно, не хотят уезжать, и это очень эгоистично по отношению к детям и внукам.
И, автор, то, что людям в Украине страшно, это не отмазки
Нереально да, они очень к месту привязаны , очень
Даже если предложить условия в 10рпз лучше -проходили это
Проня_Прокоповна• 28 октября в 21:02
Ответ дляИнста_Богиня
Почему родители должны куда-то переезжать?
Потому что в момент когда они не способны за собой ухаживать решение о том где им жить должен приниматьтот кто этот уход осуществляет
Миззери• 28 октября в 21:03
Ответ дляИнста_Богиня
Не должны
Но часто они и не хотят отпускать детей в другую страну , давят на жалость что одинокие и брошенные и в итоге вся семья с детьми сидит под обстрелами и с выключением света ради одного человека
Брюнетка в Мармеладе• 28 октября в 21:04
Ответ дляKittaa
Нет. Мои в начале войны категорически отказались выезжать , а отношения у нас более чем прекрасные были. Мама сказала, мы тут всю жизнь прожили, тут и останемся. Говорила командовать нами вы не будете) Мы вернулись через два месяца , она сказала , у нас тут все прекрасно, а мои дочки паникерши)
Наездница• 28 октября в 21:06
Ответ дляИнста_Богиня
Старики обычно хотят дожить в своем доме, при чем здесь эгоизм. Они имеют на это право.
И мы не знаем, предлагали ли им выехать.
Право тоді, коли можеш сам собі раду дати. А коли ні, то це- чистої води егоїзм і наплювательство на власних дітей
Kittaa• 28 октября в 21:07
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ваша мама достатньо молода, навряд чи їй 80-85 років
Якщо вона самостійна, то вона прийняла рішення. Тема ж про людей яким потрібна допомога
Я бабусю забрала, 89 років, їй би хотілось бути дома, але вона розуміє що це неможливо в нинішніх реаліях
Мексиканочка• 28 октября в 21:07
Ответ дляГолубка миру
Ну до цього треба бути готовим.
Але як перевезти їх через кордон, проти їхньої волі?
У мене родичка ранвше, ще до війни забрала маму в місто з села. Через два місяці назад привезли. Бабка чуть не вмерла, а в селі ще 6 років прожила
Теж знаю такий випадок. Але там бабка так мотала нерви доньці, що хоче назад, що та не витримала. Завезла бабу в її хату, знайшла людей, які в цій хаті з нею згодились жити і з умовою переписання нерухомості на них. Бабка щаслива, донька теж видихнула.
Миззери• 28 октября в 21:08
Ответ дляЦибулька зла
Це справжній егоїзм. Є такі батьки, хороші батьки, але вони не хочуть їхати не під яким приводом. Ось що робити, залишатися поруч, коли у всіх інших життя в іншому місці.
Моя мама не хотіла їхати. Нічого не можливо було зробити. Хоча внуки, діти та їх другі половинки були в іншій країні. У мами були і збереження, і ми могли оплатити квартиру, мову країну вона знала. Ось ця впертість не хочу і все. Мабуть легше було самій до останніх днів, ніж поруч з рідними. Все що могла те зробила, приїжджала кілька разів та знайшла хорошу помічницю.
У меня так бабушка , отказалась выезжать
Ну мне дети в приоритете хоть и угрызения совести есть
Приходится ездить раз в 1-2 месяца по 2-4 недели навещать
Сиделок -помощниц категорически не хочет , самостоятельная -молодец конечно но постоянно говорит что мы все должны вернутся потому что ей одиноко
Брюнетка в Мармеладе• 28 октября в 21:08
Ответ дляKittaa
Маме было 73 тогда, после травмы головы, папе с Паркинсоном , 71. Обоих уже нет
Инста_Богиня• 28 октября в 21:09
Ответ дляМиззери
И сиделка дала добро на диктофон и камеру?
Наездница• 28 октября в 21:09
Ответ дляИнста_Богиня
Тому що не можуть самі собі раду дати. Чи може діти мають все кинути і прийти/сісти разом з ними? Це ж не приведи Господи так оскотинитись, щоб над дітьми отак знущатись
Але, як правило, такі люди ціле життя пильнували лиш себе, коханих
А я женатая• 28 октября в 21:10
Не всі батьки заслуговують, щоб їх персонально гляділи діти.
Тому....хай як хочуть так і виживають, хоч йдуть бомжувати...
Миззери• 28 октября в 21:10
Ответ дляИнста_Богиня
Про диктофон не знала , он был в комнате больного человека , не в ее комнате
На моей территории я имею полное право это делать , но я точно знала что уход хороший
Инста_Богиня• 28 октября в 21:11
Ответ дляМиззери
Тоесть камеры вы установили без разрешения человека?
Инста_Богиня• 28 октября в 21:11
Ответ дляНаездница
Очень мало стариков соглашаются переехать куда-то, это реально единицы
Наездница• 28 октября в 21:12
Ответ дляИнста_Богиня
Однаково мислять що замолоду, що в старості. Хто ціле життя прожив егоїстом, той і в старості так себе вести буде
Голубка миру• 28 октября в 21:12
Ответ дляKittaa
Як все організувати? Моя мама дзвонить мені щодня ,що он сусіди вже картоплю посадили, вже викопали і т.д.
А всю весну свою на смітник виносить. На питання навіщо? Мовчить і сердиться.
Привезу я її в іншу країну.. Як думаєте скільки днів вона витримає?
Миззери• 28 октября в 21:12
Ответ дляИнста_Богиня
Камер не было
Диктофон стоял в комнате больного человека который имел проблемы с памятью и не мог бы пожаловался
По закону я имею полное право это делать
Мексиканочка• 28 октября в 21:14
Ответ дляKittaa
Не погоджусь. Є моменти, які ну ніяк не організуєш. Деякі старі з віком стають, як діти. Вони хочуть, щоб їх бавили, приділяли їм весь вільний час. Якщо це « закордон», то зазвичай діти там пашуть зранку до ночі, тоді ще діти, побут. Та й виходить, що ледь на коротку розмову сил вистачає, якщо разом жити чи заїхати кілька разів на тиждень. А старим стає самотньо, нудно. Нове коло спілкування в такому віці організувати собі можуть одиниці. От , на їх думку, і виглядає, що ніхто їх там не чекав.
Инста_Богиня• 28 октября в 21:14
Ответ дляМиззери
Камер не было
Ааа прочла что можно камеру. Ну вообще согласна, знакомая рассказала, у ее мамы какие-то синяки появлялись время от времени, так она тоже диктофон поставила и оказалось ,что сиделка так орала на бабулю и материалась,это ужас
Наездница• 28 октября в 21:15
Ответ дляKittaa
Брехня, в переважній більшості ’бо я так хочу’
Kittaa• 28 октября в 21:16
Ответ дляГолубка миру
Вона не маленька дитина, витримає скільки надо якщо розуміє для чого. Ну і ви всі пишете про мам, їм максимум 70 років, це ще абсолютно самостійні люди, якщо город садить, то здоровʼя ого-го. А якщо вже хворіє і потребує допомоги, то про скільки витримає мова не йде. Буде дивитись телевізор, серіали, клумбу садити, гуляти… ой багато чого можна робити
Б´ю байдики• 28 октября в 21:17
Ответ дляЗатишне кубло
С таким договором долго не живут
Что делают с этими стариками?почему не живут?