СкрипяСердцем• 28 октября в 22:21
Хто там розказував, що в Німеччині дешевші продукти?
І одяг доступний? Це лише банальні яблука
Сегодня не целуюсь• 29 октября в 07:55
Ответ дляЛялька в колисці
Ну как бы даже 3 евро при пособии 500 это 133кг яблок на пособие бездельничаяидома. И у нас на зарплату 6160 при цене яблок 50грн выходит тоже самое. Разница в том, что на пособии ты сидишь дома, а на минималку работаешь 5 дней в неделю по 8часов.
Так не работайте дома за 6 тысяч
И посчитайте сколько работающим остаётся на руки
А ещё, расскажите, сколько гражданин ’немцув’ может на этих пособиях сидеть и щедрая Германия будет ему радостно платить
Перша леді колгоспу• 29 октября в 08:04
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В Польше в этом году переурожай картошки. Фермеры вынуждены продавать её по 5 грошей- из новостей. В магазине картошка в два раза дороже чем в прошлом году. По 4 злотых за кг
по акции 0.99 зл
на счет яблок - цена на фрукты овощи весь год почти одинакова, нет такого, что в сезон 10 копеек, а в несезон 100 грн, в сезон обычно много скидок делают
и как выше написали - есть много турецких лавок, где все это в 2 раза дешевле и там разметают до вечера ничего нет
авокадо, например, 3 штуки на евро
голубика 1 евро упаковка 250 грамм
бананы 1.5 евро, в магазине 2 евро с чем то
авокадо, например, 3 штуки на евро
голубика 1 евро упаковка 250 грамм
Обращеница• 29 октября в 08:08
Ответ дляСкрипяСердцем
Джинси 100€ мін
5 штук на 100 євро купиш легко.
Ще й розміри до xxxxxxl легко знайти.
У моєї доньки зараз XXS, іноді XS. Таких розмірів на розпродажах валом. На 20 євро минулого тижня 5 речей купила.
Ну якщо поставити ціль знайти джинси дорожче 100 євро то звісно, ви їх знайдете.
Ще й розміри до xxxxxxl легко знайти.
Анонимарик• 29 октября в 08:09
Ответ дляБорисфенка
Яблука в Німеччині дорожче, чим ананаси, ківі, авокадо і інші фрукти.
Чому так - хтозна.
Мабуть бо поляки їм продають по такім цінам
в польщі вони по 2.50зл. В Румунії доречі теж дорого, мінімум 4.5 лей
Обращеница• 29 октября в 08:12
Ответ дляСамо_достаточная
Вперше чую, що пляшки з Нідерландів приймають німецькі автомати))
Не приймають, принаймні в Саксонії жодного разу не бачила автоматів, які приймають ’нерідні’ пляшки. Там же розпізнавання по спеціальному маркуванню.
Ms. Искренность• 29 октября в 08:13
Ответ дляСкрипяСердцем
Всі 2,99. І це ще дешево, в Іспанії бачила по 3,50 +/-
В Испании беру по 2,25 яблоки хорошие. Но они здесь весь год по одной цене, как и почти все овощи-фрукты, если сравнить испанскую цену банальные огурцы-кабачки-перец и пр. с ценой в Украине зимой, тооооо…. счет выровняется 😁 Ну и вы не забывайте, все цены надо рассматривать относительно среднего дохода жителя. Вот тут и кроется суть.
Обращеница• 29 октября в 08:13
Ответ дляСкрипяСердцем
Дрезден. Немає нікого, хоча багато знайомих виїхало до Німеччини, може і тут хтось є.
Вітаю. Я в Дрездені.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:16
Ответ дляБорщик
Цікаво , а де ж ті люди , що купують під час розпродажів за 20-30 € джинси ?
Теж так стараюсь, але не завжди є на розпродаж певна модель, розмір, колір.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:16
Ответ дляПапина дочка
Дочке на распродаже купила за 5 евро джинсы.))
Дочці можна і за 2
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:17
Ответ дляСамо_достаточная
А хіба ви не в Гамбурзі були?
Там ще не були ніколи.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:18
Ответ дляПрестидижитатор
Кому дорого , Вам, за гривні?
І за гривні, і за євро.
Обращеница• 29 октября в 08:19
Автор, ну і з цінами ви знатно лукавите. Весь Дрезден за м´ясом, маслом і т.д. їздить в Згожелець. І цигарки, хто палить, блоками везуть. Маючи дойчлантікет це безкоштовно.
Я на авто їжджу і все одно мені вигідно.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:20
Ответ дляМейк-ап форева
В Україні теж по 100 грн джинси на розпродажу є
Доньці за 149 купила, а сину за 189 на розпродажах.
КарамбОлька• 29 октября в 08:24
И зарплаты в Германии и по Европе не 200 евро, на минуточку. При таких ценах на яблоки.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:27
Ответ дляОбращеница
Вітаю. Я в Дрездені.
І як Ваші враження? Мені як туристу подобається. А якщо жити,,які незручності ньюанси є?
Обращеница• 29 октября в 08:27
Ответ дляСкрипяСердцем
Обирали банально - що найближче і, щоб цікаво. До Берліна ще далі, і так два дні їхали. Дрезден - я закохалася, невеличке містечко, затишні є райончики з невисокою забудовою. Вчора більшість музеїв не працювали - були в музеї Бундесвера і в Склянній мануфактурі Фольцваген, гклялиимістом старим центром - Цвінгер, Опера, купа церков, Палац, Тераса Європи, види на Ельбу, сьогодні - три музеї, ікея і трішки по магазинах пошвендяли, нічого такого не побачила цікавого, щоб купити - в Ікеї побутові дрібнички, а так продукти, щоб вдома повечеряти. Тут скільки всього цікавого - завтра ще б три музеї осилити, але не факт, а ще замки Саксонська Швейцарія, підвісна дорога, прогулянка по Ельбі. А лишилося - 2,5 дні. Що встигнемо, те і наше.
Раджу ще виноградники в Радебойлі.
З Цвінгером вам пощастило, його тільки відкрили. Був на реконструкції декілька років, вся центральна площадка була перекрита.
Молочний магазин відвідали? І підвісну дорогу, з неї вид на місто просто АХ!
Душка-свекрушка)))• 29 октября в 08:29
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так они и у нас от 70 до 90 уже, а многие выращены в Украине, даже не импорт
врете
Обращеница• 29 октября в 08:29
Ответ дляСкрипяСердцем
Я в захваті. Закохалася з першого погляду і не змінила думку за три роки. Доньці 16, вона каже місто для старперів і планує в Франкфурт вступати.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:29
Ответ дляОбращеница
Це Польща? Ми, як їхали сьди. Щось набрали в бедронці десь на трасі, тут якісь дурнички підкуповуємо..
Обращеница• 29 октября в 08:31
Ответ дляСкрипяСердцем
Так, 100 км. По автобану швиденько. Поїздом не їздила, не знаю. Але люди їздять в задоволені.
Ви в якому районі живете?
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:31
Ответ дляОбращеница
Раджу ще виноградники в Радебойлі.
Дякую, ще ні, ні те, ні те. Все рано закриваєттся ,і рано темніє, не встигаємо. Вчора в Цвінгер нас засосав.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:34
Ответ дляОбращеница
Можливо молоді так і здається, а мені клас, невелике, мальовниче, красиве. Ще приїду, від Праги близько.
Обращеница• 29 октября в 08:35
Ответ дляСкрипяСердцем
В Земперопер також є екскурсії. Неймовірної краси театр. Можна просто купити саме екскурсію по приміщенню, без відвідування якогось спектаклю.
Ви купили тижневі квитки чи платите щоразу в транспорті?
Обращеница• 29 октября в 08:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Поряд Лейпциг. Там зоопарк просто вау, мені кращий ніж в Берліні. І парк атракціонів Белантіс, також досить достойний. Не Діснейленд, звичайно, але гарний.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:37
Ответ дляОбращеница
Ви в якому районі живете?
Це мабуть передмістя, до Цвінгера на авто біля 30 хв. Гарненький райончик.
СкрипяСердцем
• 29 октября в 08:37
Ответ дляОбращеница
Ми на авто.
Дуже дуже вумна• 29 октября в 08:38
Ответ дляЖертва интернета
Есть там разные цены, но дешевле 1,20-1,50 я не встречала яблок
Домашние вообще по 6-7 евро за кило продают
А одежда - всякие распродажи - действительно дешевле
Я беру по акциям и уценкам, бывает и по 1 евро за кило, если упаковка ХХL на 2-3 кг. А вообще в польском магазине классные яблоки, а не эта пластмасса, которая даже яблоками не пахнет. Я всегда нюхаю яблоки, перед там как покупать.
Обращеница• 29 октября в 08:40
Ответ дляСкрипяСердцем
Ми на авто.
Тоді порада по Саксонській Швейцарії: виїжджайте під відкриття, з паркомісцями там жопа. Якщо завчасно приїхати то більш-менш. Якщо немає місць то пасажири виходять і шукають, як тільки хтось від´їхав то стають і не пускають інші машини. Спочатку для мене це дічь була, але потім звикла.
Кондуктор троллейбуса• 29 октября в 08:41
Ответ дляСамо_достаточная
Стеклянные скорее всего привозит
Дуже дуже вумна• 29 октября в 08:42
Ответ дляСкрипяСердцем
Джинси 100€ мін
какие например? я в Заре джинсы не дороже 30 всегда беру.
есть еще TK-MАХХ со скидками на фирменные шмотки, в том числе и на джинсы. а в целом масс-маркета по 15-20 евро везде полно