СкрипяСердцем• 28 октября 2025

Хто там розказував, що в Німеччині дешевші продукти?

І одяг доступний? Це лише банальні яблука
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Поряд Лейпциг. Там зоопарк просто вау, мені кращий ніж в Берліні. І парк атракціонів Белантіс, також досить достойний. Не Діснейленд, звичайно, але гарний.
Дякую, все занотовую, мабуть, не встигнемо все.
Янгол в камуфляжі• 29 октября 2025
Яблока там спа мысе дорогие )
Из покупают по штучно ) деликатес
Творю чудеса• 29 октября 2025
Вообще без толково сравнивать цены на один определенный продукт - лучше сравните минимальный прожиточный минимум на человека и что он может себе позволить на эти деньги. И сравнение будет сильно не в пользу Украины. Минимальный прожиточный уровень в Германии - это человек может себе позволить нормально питаться, включая мясо, рыбу, овощи и фрукты, одежду, аренду квартиры, медстраховку и тд. Кроме того, если у тебя доходы ниже этого уровня - государство тебе доплачивает
Дуже дуже вумна• 29 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
а почем дешевое пиво у немчуры в супермаркетах??
муж вчера взял за 1,08 за бутылку в стекле, что первое под руку попалось
Кавуся• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
І вам цього вистачає?
На что? На шмотки и кафе? Вполне)))
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Тоді порада по Саксонській Швейцарії: виїжджайте під відкриття, з паркомісцями там жопа. Якщо завчасно приїхати то більш-менш. Якщо немає місць то пасажири виходять і шукають, як тільки хтось від´їхав то стають і не пускають інші машини. Спочатку для мене це дічь була, але потім звикла.
Туди хочемо, дякую за пораду
Папина дочка• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Дочці можна і за 2
У нее есть за 70.))
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляКавуся
На что? На шмотки и кафе? Вполне)))
На подорожі, відкласти, на авто обновить?
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляПапина дочка
У нее есть за 70.))
Я до того, що вона росте, і не принципово, які ті джинси.
Кавуся• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Машины нет и не будет. На остальное хватает с головой)
Папина дочка• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Уже не сильно растет, 14 лет.))
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляКавуся
Клас!!!
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляПапина дочка
Уже не сильно растет, 14 лет.))
Моя ще сильно.
Папина дочка• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Моя ще сильно.
Моя в 11 -10 см летом и 10 зимой. Вся одежда резко стала мала, свитера по локоть.))
Обращеница• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Значить ще мала.
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляПапина дочка
Моїй 11, те ж саме після літа, всі брюки, джинси підстрел.
Творю чудеса• 29 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Автор, додам. В Німеччині є Lidl, популярна мережа, нашим елітним дівчаткам воно як для ніщєбродів, тут писали, але німкені не гребують, бігають, купляють, акції чекають, взагалі, в ЄС акції полюбляють, їм не соромно, чому нашим соромно, хтозна. Так от в тому Lidl і одяг є, він недовговічний, але є. Тому це все різні сегменти, від мінімуму до максимуму вже в більш кращих магазинах. От з одягом то й же бренд c & a, також популярний. А мій знайомий нідерландець з Нідерландів часто їздить до Німеччини, туса в них так, так і пляшки порожні в Німеччину іде здавати, бо більше дають, о як! Це в людини і робота, і житло, і дві машини в Роттердамі, і йому не лінь, хоч людина і не бідна. Тому отакі реалії. Пишу не для висновків, а просто поговорити.
Он никак не может сдать бутылки из Нидерландов в Германии, потому, что там нет специального штрихкода . А вообще, сдача бутылок в Германии, это про экологию, защиту окружающей среды и культуру больше, чем про те 25 центов.
Лялька в колисці• 29 октября 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Так не работайте дома за 6 тысяч

И посчитайте сколько работающим остаётся на руки
А ещё, расскажите, сколько гражданин ’немцув’ может на этих пособиях сидеть и щедрая Германия будет ему радостно платить
Я не работаю дома и за 6тыс. Работаю за больше. Хоть и не намного.А такая зарплата 6160 у моей подчинённой. Полный рабочий день. Я не о себе, а о том что у нас в Украине есть люди, работающие на минималку, и их немало.
Обращеница• 29 октября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так, це про екологію і чистоту.
А стосовно 25 центів, ти ж їх платиш при купівлі пляшки. Це типу завдаток, який повертають при здачі тари. Тому про дохід мова взагалі не йде.
Великий сатирик• 29 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Не справа в цінах, справа в тому скільки ви можете собі дозволити купити маючи мінімальну зп в Україні і в Європі
А чого зразу мінімальну?
А якщо не мінімальну?
При доході у 2000 євро я в Україні можу дозволити собі в рази більше.
І лікуватись день в день.
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А чого зразу мінімальну?
А якщо не мінімальну?
І лікуватись день в день.
Я так же.
ЗновЗдоров• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я їх завжди зі США замовляю - від 30 до 50$ виходять морем. Думала тут якісь знижки будуть, за 100 нехай самі купують.
Ну вы же точно ловите скидку и не заказываете по полной цене
Дама с заначкой• 29 октября 2025
Автор, ви наче у 1класі. Впм пояснюють, що не в ціні справа, а у співвідношені. Скільки на зп медсестри може купити яблук німкеня і українка. Скільки м´яса на виплатах ви їсте і люлина у цз в Україні.
Дама с заначкой• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ніколи в Україні їх не брала.
Не було виплат, тому і не брали
ЗновЗдоров• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Саме це я і мала на увазі. Я зі своєю з.пл. в Україні більше всього куплю ніж в Німеччині.
Вы получаете в Украине зп, которая в 4 раза выше средней, а для Германии это минималка
Творю чудеса• 29 октября 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А чого зразу мінімальну?
А якщо не мінімальну?
І лікуватись день в день.
С одной стороны, да, но с другой, если что серьезное по болезни, вам тех 2000 не хватит. Помню, перелом у меня был 20-м году колена и разрыв связки - операция ( правда в Добробуте) и реабилитация - были около 100 тыс грн. А у мамы был перелом шейки бедра в 18-м году, - операция, протез, реабилитация- около 200 тыс. - в гос клинике. Много пенсионеров могут себе это позволить? В Германии медицина тоже не бесплатная, но если у тебя не хватает средств до прожиточного минимума, за тебя платит государство. Сумма страховки зависит от доходов. У нас на семью из трех человек - около 700 евро в месяц. И еще часть платит работодатель
Рогнеда Карповна• 29 октября 2025
так для них це копійки)))))в них зп інші.у мого чоловіка зп 2700 євро -3 тис.євро чистими. для нього ці яблука за 3 євро-копійки. та навіть якщо 2 тис євро чистими. тепер проста математика. середня 3п по Україні 25 тис грн ( а то і менше) в нас яблука 50 грн. ось в новусі, в СЕЗОН!
і тепер людина в Україні на зп 25 тис може купити 500 кг яблук (50 грн кг)-це ось такі гарні як на фото ліворуч найперші,зелені,чи під ними. Не сільські ,а саме ось такі відбірні і гарні.
а людина в Німеччині на зп 2700 євро може купити по 3 євро 900 кг яблук
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Звісно. Останній раз в 22 році четверо джинс на 5 тисяч, зараз це 100 євро. Прийшрв час поновити.
Капитанша• 29 октября 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
В Греції, Німеччині, Чехії, Австрії, Франції, Іспанії в усіх супермаркетах ціни на них набагато вищі за наші. В Іспанії в усіх 4 мережах, в яких була від 3 євро.
Что за тролляка?
автор СкрипяСердцем • 29 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Не було виплат, тому і не брали
Яких виплат? Працюю з 19 років, але з такими цінами, як в нас в ТЦ не розумно їх брати.