Ростки жимолости• 28 октября в 23:46

Що смачненьке любите готувати,що люблять ваші діти,чоловік?

Якось приїлось все , хочеться щось новеньке зготувати
В планах якийсь мʼясний рулетик чи хлібець мʼясний , ще хочу якось курку запекти з яблуками , гарбузовий суп , Наполеон і буженінку домашню, салат з буряка і Філадельфії і зернята
Це я планую не в один день, просто такі плани
А у вас що ? Буду рада почерпнути якісь ідеї
Дякую
Ну ниче се• 29 октября в 17:25
Ответ дляКопирайторша
Язик яловичий є? З ним божествене олів´є.
Є по 30$ за паунд
Мама Никитки-2• 29 октября в 18:42
Ответ дляНу ниче се
Я в Америці, в лідлі немає горошку, ковбаса нікудишня, ні копчена, ні варена, вареної взагалі в простих магазинах немає, ну і майонез))) я люблю провансаль в Олівє))))
Горошок є в Алді, Таргеті, Волмарті, Пабліксі.
Мама Никитки-2• 29 октября в 18:44
Ответ дляТут как тут
И мороженого горошка нет ? Я с ним иногда делаю. Вкусно
Є горошок, різних марок.
Ishoy• 29 октября в 19:08
Ответ дляХвець-тець
Лазанью люблять, я її нечасто готую, тому що вона займає доволі багато часу та зусиль. Плов теж люблять і готую не частіше разу на місяць, знову таки готую заморочливо, щоб був справжній узбецький з барбарисом та нутом, а не якась рисова каша з мʼясом
Попробуйте лазанью, где вместо соуса бешамель идет зернистый сыр и яйцо (на 3 пачки зернистого сыра 200 гр. 1 яйцо, немного соли и перца). Вкус божественный и немного полезнее
Та_все_ок_будет• 29 октября в 20:21
Ответ дляКраїна мрій
Вы не меня спрашивали, но у нас мивина каждый день на ужин
Надеюсь троллите
Країна мрій• 29 октября в 20:30
Ответ дляТа_все_ок_будет
Надеюсь троллите
Надейтесь 🤷‍♀️
Мати драконів• 29 октября в 20:37
Везёт людям, могут есть что хотят и жо не растет. Я и дочка склонны к полноте, а муж язвенник, готовлю всегда что-то простое.
Репетиторша• 29 октября в 20:49
скільки вам років? закругляйтесь , ніхто не оцінить.... ну ладно, зараз можете сперичатись, але ніхто жертви ваші не оцінить
Я таке знаю• 29 октября в 21:18
Почитала тему. Ви знаєте, бути чоловіком непогано. Такі різноманітні страви не в кожному ресторані готують
Треба таки дорости до рівня, щось хтось приходив і готував мені оті всякі млинці і шарлотки
Невісточка ж• 29 октября в 21:46
деруни, а по бАгатому, то ще й з м´ясною начинкою...мішками б їли))
Хвець-тець• 29 октября в 22:52
Ответ дляIshoy
Ані подобається класичний рецепт, не бачу сенсу ризикувати зіпсувати лазанью
Новорічна пальма• 29 октября в 23:04
я люблю запекать. всё, что можно запечь, идёт в духовку: овощи всякие, яблоки, тыква и тд
Ishoy• 29 октября в 23:20
Ответ дляХвець-тець
Дело, конечно, Ваше, но я себе не представляю как можно сыром испортить лазанью
Хвець-тець• 30 октября в 07:42
Ответ дляIshoy
Зернистий сир+якйце та бешамель мають принципово різний смак та струтуру
Ishoy• 30 октября в 07:58
Ответ дляХвець-тець
Конечно же разный, но с чего Вы решили, что это не вкусно? В духовке зернистый сыр тает и замечательно играет роль кремового соуса + меньше жира и больше пользы.
Та короче, я Вас не уговариваю. Просто сказала что есть такой вариант
Так точно!• 24 ноября в 20:32
Ответ дляРостки жимолости
Мій син більше за все пусті налисники і любить
Это блины?
Так точно!• 24 ноября в 20:33
Ответ дляМотористка
И вы приходите с работы, например, и ждёте мужа? А обедает ребенок тоже мивиной?
А почему бы нет. 90% мужей так делают м норм
Так точно!• 24 ноября в 20:34
Ответ дляФедорино Горе
’Мать і дружина’ року.
Ну не хозяюшка, которая после работы бежит мужа кормить, все тётки разные. Я тоже редко готовлю
, но я одна, сдава богу
Мотористка• 24 ноября в 20:35
Ответ дляТак точно!
Нет, не делают так 90%
Так точно!• 24 ноября в 20:35
Ответ дляМотористка
Нет, не делают так 90%
Ага ага
Мотористка• 24 ноября в 20:36
Ответ дляТак точно!
Ага ага
Я готовлю три раза в неделю, три раза готовит муж,один день заказываем еду. Знакомые мужчины тоже готовят,не супы,а мясо рыбу,салат спокойно
Так точно!• 24 ноября в 20:36
Ответ дляНу ниче се
Ого нет горошка , жесть. В Германии есть, слава богу
Так точно!• 24 ноября в 20:37
Ответ дляМотористка
Ага
Мотористка• 24 ноября в 20:39
Ответ дляТак точно!
Ага
Больше не знаете, что написать?