Доброго дня, викликали овуляцію 18 жовтня... І купила тест з Аврори ,як думаєте можна здавати ХГЧ? Затримка 1 листопада якщо 28 днів цикл(але коливається в мене до 50) Чи чекати яркої? Мені кололи тригер Овітрель і тест був полосатий від нього 10 днів назад... А тут прям фантом таке вперше що тінь) як думаєте це воно?
Результат:
вже голосів:
42 (89.36%)
Ні
5 (10.64%)
Так
Гуру троллинга• 29 октября 2025
На цьому тесті другої не має, але ви не засмучуйтесь завтра купіть інший і вранці переробите.
Неначасі• 29 октября 2025
На фото що ближче бачу ледь трішечки щось але то більше схоже на реагент.
Навіть якщо то не воно, не засмучуйтесь. Бажаю вам щоб все вдалося 🫂
Штора с кисточкой• 30 октября 2025
тесту авроры нельзя доверять. у вас аптеки закрыты? у меня реагентили все тесты оттуда. полоски похлеще были. купите эвитест
Кудрі кручу сама• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
Ось
Это реагент, этот тест отрицательный, но это ещё не значит, что не получилось. Сделайте через пару дней ещё
Штора с кисточкой• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
4 перед цим не реагували... Бо я моніторила чи препарат з крові уходить
зачем вы купили такие ужасные тесты? у них отзывы так и есть у кого то все с реагентами а у кого то норм. лучше не рисковать и не расстраивать себя. в аптеке бона дешевая и то в сто раз лучше
Баба_Воля• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
Ось
Нема полоски і ніколи не було.! Навіщо цей цирк???
Женщинас• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
Ось може краще
Там точно одна полоска. И зачем покупать кучу тестов? Сдайте кровь на ХГЧ и точно будете знать.
Новорічна пальма• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
Як ви це моніторили?
Новорічна пальма• 30 октября 2025
Ответ дляКаріна123
Тести робила щоб знати коли вийде Овітрель з організму
Ви робили зранку ще 1 тест?