Снежнакомка• 30 октября в 10:20

Що робити, якщо донька робить уроки абияк, аби швидше

Салт• 30 октября в 10:20
Зато не прокрастинує ).
АнтиТанкист• 30 октября в 10:20
Наші діти виховуються нашим прикладом.
Стильна штучка• 30 октября в 10:24
ничего не делать, оставить дочку в покое, пусть учится самостоятельно, без вас мамо...
КаРаКаТиЦа• 30 октября в 10:28
Ответ дляАнтиТанкист
Наші діти виховуються нашим прикладом.
Нічого подобного. Я люблю начатись і постійно це роблю, для моїх же дітей це каторга, і для ’лохів’, хоча швидко засвоюють матеріал. Я люблю читати і постійно читаю, мої діти кажуть що палитимуть мангал тими книжками.
Так шо оце шо Ви написали (це не ви придумали) вис*ав якийсь аля дипломований психолУх і всі тепер цю фразу повторюють.
Говорю-балакаю• 30 октября в 10:29
Ничего страшного в этом не вижу
Простоваля• 30 октября в 10:31
А шо робити , если на онлайне этом гребаном сын вообще перестал учиться, я не могу контролировать каждую секунду, но это бесконечные игры . Дз вообще не хочет делать, 6-й класс Ставлю родительский контроль - все обходит .
Малая еще та• 30 октября в 10:40
Ответ дляАнтиТанкист
Наші діти виховуються нашим прикладом.
Ви ніколи не помічали, що є різні люди? Хтось швидко аби як робить, хтось довше, але скрупульозно? Як думаєте це залежить від прикладу виховання?
Малая еще та• 30 октября в 10:42
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Психологи такого не висипають бо добре знають типологію.
КаРаКаТиЦа• 30 октября в 10:44
Ответ дляМалая еще та
Я ж і написала ’аля’. Зараз кожен другий вважає себе психологом, особливо після інстаграмних курсів))
АБВГДэшница• 30 октября в 10:44
Та пусть как хочет так и делает, зачем вы туда свой нос суете
Малая еще та• 30 октября в 10:46
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну в цьому щось є. Нас така дура лікувала. Тільки вона психотерапевт. Хай бог спасе і заступить.
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 10:51
Ответ дляСалт
Зато не прокрастинує ).
Вы читали значение этого слова??
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 10:54
Ответ дляСтильна штучка
И станет дворником,уборщицей? Стремиться быть образованной- плохо?
Потом,когда мама будет старенькая и попросит 🍞 у дочери..дочь ответит:’ у меня маленькая зарплата и содержать тебя не на что. Когда я была маленькая ты,маман, устранилась от занятий со мной.. Ты- маЦь года.
Джинци на Флісі• 30 октября в 10:56
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы читали значение этого слова??
А Ви читали?
Прокрастинувати - віттягувати, відкладати на потом непріємні справи.
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 10:57
Откуда пошла эта глупость:’ это зона ответственности ребенка. Я не хочу и не должна за этим следить...’
Ребенок не понимает то,чем аукнется ему в будущем отсутствие образования.
Луковая• 30 октября в 10:57
Це нормально. Навіть краще, ніж задротом годинами сидіти.
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 10:58
Ответ дляДжинци на Флісі
А Ви читали?
Я понимаю,что дальше первого предложения вы не умеете читать. К вам нет вопросов. Спасибо за ответ.
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 11:02
Ответ дляЛуковая
1)прочитать много книг- позорно?
2)быть всесторонне развитым -позорно?
3)разговаривать на нескольких языках- позорно?
Вот иностранцы - лохи! Разговаривают на нескольких языках,устраиваются работать в разных странах...- зубрилы и лохи!?
Быть неучем- максимальное достижение?
Аристократка-тунеядка• 30 октября в 11:13
Я своему говорю: а представь, что все люди, вот стоматологи, электрики, водители будут все делать на отмахнись, что оно будет? А если б они так учились, кому такие работники нужны?
Вспоминаю задачи про КПД.
Нагайна• 30 октября в 11:16
Перевірте, яка у неї успішність та рівень знань. Можливо вам це все здається, що робить аби як, можливо за ту швидкість вона встигає їх вивчити. Почніть плавно втручатись, якщо до цього ви не втручались. Так сказати не очікувано та не систематично, тобто в разнобій перевіряйте те чи інше завдання на ваш вибір. Але не з метою наказати, якщо погано зроблено. А з метою допомогти. Сказати, я бачу, що тут потрібна моя допомога. Давай неси, будемо розбиратись. Можна ще попередити на початку вечора, що сьогодні я буду перевіряти домашку. І будете розуміти чи добре вона робить уроки чи ні. І звідти вже плясати.
Луковая• 30 октября в 11:26
Ответ дляТа_шо_ж_таке
1)прочитать много книг- позорно?
2)быть всесторонне развитым -позорно?
Быть неучем- максимальное достижение?
Зупиніться. Книги і вивчення мов не мають жодного відношення до шкільної зубрилівки і тупого запамʼятовування зайвої інформації.
Іноземці - це взагалі ржака))). Там вищу освіту мають 20-30% населення, а не так, як і нас - ВО «обязатєльно!!!!», бо мамка так вирішила і їй більше нічим перед подругами/родичами похизуватися.
Пузата Хата• 30 октября в 11:28
Кое как это неаккуратно пишет, не все делает? Что говорит её класрук, какие оценки и знания. Зато делает. Моя тянет и забивает, дз с нервами и уговорами. Умная но ленивая
Стороння Тиша• 30 октября в 11:41
Ну воно правда все написано МАКСИМАЛЬНО скучно, відчувалося як каторга якась, наче на забій тебе тягнуть з цими уроками. А потім якось почала ходити до репетиторки з математики (та сама вчителька, просто після уроків індивідуально) - і виявилося цікаво, виявилося я щось можу зрозуміти, якщо пояснити людською мовою і на прикладах.
Мрію про космос• 30 октября в 11:47
Какой класс?
У нас 7 класс делаем вместе, ее нудит капец. Всем тяжело. Понимаю, помогаю не кипишую уже
Мрію про космос• 30 октября в 11:48
Ответ дляПростоваля
У нас также было. И есть. Помогаю где могу.
Простоваля• 30 октября в 12:53
Ответ дляМрію про космос
Как вы с этим справляетесь ? 😭Нервов моих нет больше , вроде и не глупый мальчик , а так скатился в старшей школе . В младшей еще ничего было , но там учитель была на безразлична к каждому в классе. А сейчас беда. Хочу переводить в подземную , частную не потянем .
Lacrimo• 30 октября в 13:32
Сама? - супер!!! Мені б таким мій став, як небуть , лиш би мені не сидіти і не робити за нього і не під диктовку і пояснювати всі дрібниці. Хто робить сам , той і на контрольній щось та напише: на 5-6 буде. А ось мій може і пустий листок здати на контрольній, просто того, що мами поруч нема щоб розжувати. Таку дитину як у автора можна стимулювати на якісь предмети , які цікавлять більше, зацікавлювати, я ще навіть не дійшла до стадії щоб робив хоть хоть сам без крику і мого контролю: треба сидіти над душею і завертати з туалета по 10 раз і кухні, ще і грається канцелярією - робить з неї іграшки - до прикладу літаки. Оце дістало!
Мрію про космос• 30 октября в 15:34
Ответ дляПростоваля
Держусь. Нормально. Занимаюсь любимым делом компенсирую. У меня нет другого выхода. Не на кого рассчитывать просто.