Ну шо не так?• 30 октября в 12:16

У кого виходить їсти фрукти замість солодощів? Як ви себе привчили до цього?

Дружная семейка• 30 октября в 12:37
а с какими сладостями у вас проблема?
Дружная семейка• 30 октября в 12:38
Ответ дляНесу пургу
А...у мене так не працює, так само їду на роботу, навкруги нічого, не взяла з собою. Так я працюю і мрію, і фантазую, як я прийду додому і злопаю після вечері цукерочок пару штук))
кошмар какой
короткопамятна• 30 октября в 12:41
Ответ дляВподобайден
Там клетчатки кот наплакал, клетчатка в овощах, в зелени ее много, в салатах, а с фруктами вы просто едите фруктозу и задираете себе инсулин как и от сладостей
Нет практически клетчатки в большинстве овощей и зелени.
Мій не такий• 30 октября в 12:45
Ответ дляВподобайден
Да ну не сравнивайте торт и яблоки, то как жопа с пальцем.
Не забывайте калорийность считать помимо сахара.
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:45
Ответ дляВподобайден
Не приучайте, и то и то сахар, разница невелика
Велика
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:46
Ответ дляВподобайден
Краще не позоритись
Щастя-здоровля• 30 октября в 12:47
Во время беременности вообще отвернуло от сладкого, перешла на фрукты. Тот же виноград, хурма, апельсины, груши, яблоки.
Мне в тот период конфет вообще не хотелось. Даже удивилась. Хотя я страшная сладкоежка.
Кстати сухофрукты отлично заменяют конфеты, шоколад. Ну мне по крайней мере.
Оно само купилось• 30 октября в 12:47
Не покупать и не иметь дома запасов. И да, взамен есть яблоки или мандарины. Однозначно лучше выпечки или шоколада
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:48
Я роблю таке.

П.с. правда вчора мені написали, що це паралон.
Але там білок і вуглеводи. Немає жиру і доданого цукру
Щастя-здоровля• 30 октября в 12:48
Ответ дляУгги_в_горошек
Я роблю таке.

А что это? Зефир?
Курочка• 30 октября в 12:48
Ответ дляУгги_в_горошек
Я роблю таке.

Пастила? Напишите, как делаете, плз
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:49
Ответ дляЩастя-здоровля
А что это? Зефир?
Яблучне пюре збите з желатином.
А Я Самая Самая• 30 октября в 12:49
Ответ дляПросто красавица
Велика. Как ни крути во фруктах меньше и плюс клетчатка. Ну и можно фрукты сухофруктов заменить. Вообще вкусно
Сухофрукти - це теж концентрована фруктоза і калорії.
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:49
Ответ дляКурочка
Пастила? Напишите, как делаете, плз
Ну пастіла це висушені фруети

Check out this video from this search, яблучне пюре з желатином https://share.google/rsm9lV1YOvM9jPWQt

Але я роблю 700 грам яблук сирих почищених і 40 грам желатину
Курочка• 30 октября в 12:53
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну пастіла це висушені фруети

Не только, есть пастила из яблочного пюре с белком.
Просто красавица• 30 октября в 12:53
Ответ дляА Я Самая Самая
Ні. Наприклад в сторону винограду та абрикосів навіть дивитись не можна, а ізюм та курагу можна. Фініки також можна, ті що на гілочці
Курочка• 30 октября в 12:54
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну пастіла це висушені фруети

Прикольно, можно наверное еще с агаром делать. Хорошая идея.
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:54
Ответ дляКурочка
Це хто як придумує вже))

Пастіла це висушені фрукти
Угги_в_горошек• 30 октября в 12:55
Ответ дляКурочка
Я не знаю чи збється з агаром.
Желатин це білок і колаген додатковий
Курочка• 30 октября в 12:56
Ответ дляПросто красавица
А в чем логика? Изюм и курага - это тот же дегидрированный виноград и абрикосы. Сушеные финики обычно вымочены в сиропе, свежие финики совсем не такие сладкие.
Вподобайден• 30 октября в 12:57
Ответ дляУгги_в_горошек
Краще не позоритись
Не позорьтесь, да
Просто красавица• 30 октября в 13:01
Ответ дляКурочка
Я не знаю, лікар так сказав. При трьох вагітностях, ну і зараз вже при підвищеному цукрі.
А фініки дуже солодкі. Не знаю які це вимощені в сиропі, але чоловік мені привозить сушені на гілочці, вони точно ніде ні в чому не вимочені, але такі сладючі, більше двох не зїси
Valentina shop2020• 30 октября в 13:20
Ответ дляПросто красавица
А без веточки,не такие,финики везде одинаковые...
Редиска Я• 30 октября в 13:23
Ответ дляВподобайден
Так, але ж цукерка вам не дасть калій, як хурма, залізо, як ківі, вітаміни, як цитрусові і тд.
І що ви хочете сказати, що фрукти не треба їсти? )) На будь-якій дієті чи ПХ цукерки під забороною повною, а фрукти - ні. Але, звісно, не перед сном фруктова тарілка і кількість розумну підбирати собі. Ну і дивитися на ГІ. Наприклад , у мене у сина дієта по ендокринології, то для нього банани, виноград, фініки під повною забороною, а інші фрукти можна і треба, але до вечора.
Цукерки, звісно, всі табу, але можна чорний шоколад, пастилу
КохайтесьЧорнобровi• 30 октября в 15:03
Ответ дляКубик Рубика
Это поменять одну плохую привычку на другую. Я ем очень много фруктов, в конце лета-начале осени обычно на них даже наедаю пару кг.
Аналогічно. На фруктах за сезон наїдаю пару кг. Цукерок взагалі не їм, хліб, булки також.
Угги_в_горошек• 30 октября в 15:18
Ответ дляВподобайден
Не позорьтесь, да
Папуга?)) Буває
МЕСТО_Встречи• 30 октября в 16:30
Я комбіную. Повністю не замінила. Найкраще для мене працює лохина і сушені яблука без цукру як чіпси. Коли хочеться лускати щось, ідеально підходить. У лохини, до речі, низький глікемічний індекс