Ну шо не так?• 30 октября 2025
У кого виходить їсти фрукти замість солодощів? Як ви себе привчили до цього?
Дружная семейка• 30 октября 2025
Ответ дляНесу пургу
А...у мене так не працює, так само їду на роботу, навкруги нічого, не взяла з собою. Так я працюю і мрію, і фантазую, як я прийду додому і злопаю після вечері цукерочок пару штук))
кошмар какой
короткопамятна• 30 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Там клетчатки кот наплакал, клетчатка в овощах, в зелени ее много, в салатах, а с фруктами вы просто едите фруктозу и задираете себе инсулин как и от сладостей
Нет практически клетчатки в большинстве овощей и зелени.
Мій не такий• 30 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Да ну не сравнивайте торт и яблоки, то как жопа с пальцем.
Не забывайте калорийность считать помимо сахара.
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Не приучайте, и то и то сахар, разница невелика
Велика
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Краще не позоритись
Щастя-здоровля• 30 октября 2025
Во время беременности вообще отвернуло от сладкого, перешла на фрукты. Тот же виноград, хурма, апельсины, груши, яблоки.
Мне в тот период конфет вообще не хотелось. Даже удивилась. Хотя я страшная сладкоежка.
Кстати сухофрукты отлично заменяют конфеты, шоколад. Ну мне по крайней мере.
Оно само купилось• 30 октября 2025
Не покупать и не иметь дома запасов. И да, взамен есть яблоки или мандарины. Однозначно лучше выпечки или шоколада
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Я роблю таке.
П.с. правда вчора мені написали, що це паралон.
Але там білок і вуглеводи. Немає жиру і доданого цукру
Щастя-здоровля• 30 октября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я роблю таке.
А что это? Зефир?
Курочка• 30 октября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я роблю таке.
Пастила? Напишите, как делаете, плз
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
А что это? Зефир?
Яблучне пюре збите з желатином.
А Я Самая Самая• 30 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
Велика. Как ни крути во фруктах меньше и плюс клетчатка. Ну и можно фрукты сухофруктов заменить. Вообще вкусно
Сухофрукти - це теж концентрована фруктоза і калорії.
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляКурочка
Пастила? Напишите, как делаете, плз
Ну пастіла це висушені фруети
Check out this video from this search, яблучне пюре з желатином
Але я роблю 700 грам яблук сирих почищених і 40 грам желатину
Курочка• 30 октября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну пастіла це висушені фруети
Не только, есть пастила из яблочного пюре с белком.
Просто красавица• 30 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Ні. Наприклад в сторону винограду та абрикосів навіть дивитись не можна, а ізюм та курагу можна. Фініки також можна, ті що на гілочці
Курочка• 30 октября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну пастіла це висушені фруети
Прикольно, можно наверное еще с агаром делать. Хорошая идея.
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляКурочка
Це хто як придумує вже))
Пастіла це висушені фрукти
Угги_в_горошек• 30 октября 2025
Ответ дляКурочка
Я не знаю чи збється з агаром.
Желатин це білок і колаген додатковий
Курочка• 30 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
А в чем логика? Изюм и курага - это тот же дегидрированный виноград и абрикосы. Сушеные финики обычно вымочены в сиропе, свежие финики совсем не такие сладкие.
Просто красавица• 30 октября 2025
Ответ дляКурочка
Я не знаю, лікар так сказав. При трьох вагітностях, ну і зараз вже при підвищеному цукрі.
А фініки дуже солодкі. Не знаю які це вимощені в сиропі, але чоловік мені привозить сушені на гілочці, вони точно ніде ні в чому не вимочені, але такі сладючі, більше двох не зїси
Valentina shop2020• 30 октября 2025
Ответ дляПросто красавица
А без веточки,не такие,финики везде одинаковые...
Редиска Я• 30 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Так, але ж цукерка вам не дасть калій, як хурма, залізо, як ківі, вітаміни, як цитрусові і тд.
І що ви хочете сказати, що фрукти не треба їсти? )) На будь-якій дієті чи ПХ цукерки під забороною повною, а фрукти - ні. Але, звісно, не перед сном фруктова тарілка і кількість розумну підбирати собі. Ну і дивитися на ГІ. Наприклад , у мене у сина дієта по ендокринології, то для нього банани, виноград, фініки під повною забороною, а інші фрукти можна і треба, але до вечора.
Цукерки, звісно, всі табу, але можна чорний шоколад, пастилу
КохайтесьЧорнобровi• 30 октября 2025
Ответ дляКубик Рубика
Это поменять одну плохую привычку на другую. Я ем очень много фруктов, в конце лета-начале осени обычно на них даже наедаю пару кг.
Аналогічно. На фруктах за сезон наїдаю пару кг. Цукерок взагалі не їм, хліб, булки також.
МЕСТО_Встречи• 30 октября 2025
Я комбіную. Повністю не замінила. Найкраще для мене працює лохина і сушені яблука без цукру як чіпси. Коли хочеться лускати щось, ідеально підходить. У лохини, до речі, низький глікемічний індекс