Голова колгоспу• 30 октября в 13:57
Як вважаєте, в черзі базікати по телефону нормально?
От сиджу, ще зі мною 3 людей. Ми всі чекаємо.
І мила дама дістає телефон і про все на світі з мамою ля ля ля, з пустого в порожнє.
Я такого терпіть не можу. Чого я маю це слухать?
Це норма?
Є бажання сказати да ти совість маєш чи ні.
Я намагаюсь в голові відтворити списоу питань до лікаря і не можу сконцентруватись
Це норма?
ВерСаСе• 30 октября в 13:59
Воно може вас бісити, але це ваші проблеми те що нервує вас.
Мене це теж дратує, але зробити зауваження не маєте права.
Голова колгоспу
• 30 октября в 13:59
Ответ дляШтора с кисточкой
Наушники наденьте
Чого це я маю робити? В мене їх нема з собою.
Штора с кисточкой• 30 октября в 14:00
Ответ дляГолова колгоспу
Вам же мешает
Біле пальто• 30 октября в 14:00
Вже й в черзі не можна говорити по телефону. А у Вас давно так, щоб запитати у лікаря щось, треба пів годики концентруватися у тиші? Це вроджена вада чи набута?
ВерСаСе• 30 октября в 14:00
Ответ дляГолова колгоспу
Це теж ваші проблеми
ВерСаСе• 30 октября в 14:01
Ответ дляPrervana
Абсолютно ненормально. Но народ нынче дикий и считает ачотакова. Ачотакова свой борщ по телефону на всю очередь обсуждать, ачотакова музло в маршрутке из телефона слушать/тиктоки с озвучкой, ачотакова духами бздеть до рвоты и головокружения окружающих
Взагалі, на скільки я знаю в лікарнях заборонено шуміти
Голова колгоспу
• 30 октября в 14:01
Ответ дляБіле пальто
У вас вада точно є. І називається хамство.
Ви ще й одна із тих, хто отак немає меж і тріпається скрізь, де придумає
долой_лама• 30 октября в 14:01
Вам никто не обещал, что вы в очереди будете концентрироваться, готовьте свои вопросы дома
Шлях до зірок• 30 октября в 14:02
Ответ дляБіле пальто
Воспитание и уважение к окружающим понимаете, что это значит. Хотя уверенна, что не понимаете, вопрос риторический конечно.
Вы же в транспорте не трындите по полчаса?
Біле пальто• 30 октября в 14:02
Ответ дляГолова колгоспу
Ви ще й ясновидяща? Це теж вроджене? Ви мене ніколи не юачили, але стверджуєте яка я )) Це у селі так роблять, ви там народились?
В моїй хаті моя правда• 30 октября в 14:03
Ответ дляВерСаСе
Где такие права изложены?
Это элементарное правило приличия. В общественном месте не говорят громко часами. Никто не нанимался слушать чужие бредни.
ВерСаСе• 30 октября в 14:03
Ответ дляБіле пальто
А якісь проблеми з селом і народженими там? До чого ви це написали?
Голова колгоспу
• 30 октября в 14:03
Ответ длядолой_лама
Це одна з побічних проблем.
Мене просто це бісить, навіть без питань і прив´язки до ситуації.
Ці люди скрізь. В маршрутках, в поїздах.
Вище правильно пишуть
ВерСаСе• 30 октября в 14:04
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Где такие права изложены?
Покажіть де написані ваші елементарні правила прідічія?
БлинчикБезСметанки• 30 октября в 14:04
Тоже не понимаю такого. Если кто-то звонит когда сижу где-нибудь среди, то говорим коротко и по делу. Бывает что и просто так звонят, то предупреждаю что занята и перезвоню позже. Самой некомфортно перед посторонними людьми обсуждать что-то личное
Біле пальто• 30 октября в 14:04
Ответ дляШлях до зірок
Удалено администрацией...
Хвець-тець• 30 октября в 14:04
Ответ дляБіле пальто
З яких пір слово село, стало чимось на кшталт зневаги чи хамства? Чому ви цим словом намагаєтесь когось образити? Вам всім пороблено?
долой_лама• 30 октября в 14:04
Ответ дляГолова колгоспу
Це одна з побічних проблем.
Вище правильно пишуть
А вы к какому врачу в очереди сидели?
В моїй хаті моя правда• 30 октября в 14:05
Ответ дляВерСаСе
Там где и ваше отсутствие права попросить заткнутся. Я в таких случаях говорю: извините, мне не интересно слушать подробности вашей жизни. Человек может отойти в сторону или прекратить треп. Обычно работает.
ВсеПроВсехЗнаю• 30 октября в 14:05
Ответ длядолой_лама
А вы к какому врачу в очереди сидели?
психиатру)
Шлях до зірок• 30 октября в 14:06
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Здесь нет личных разговоров, на форумах все иначе.