...аяприкольная• 30 октября в 15:44
10000 за оренду з комуналкою, це недорого?
Двушка, перший поверх, місто 300к населення, з свіжим косметичним ремонтом, склопакети, техніка, меблі в гарному стані.
Бабця в мештах• 30 октября в 15:48
Для мене дуже дорого. Все залежить від того який це відсоток, від доходу вашої родини. Взимку в нас п´ять тисяч комуналка, мені дорого.
Б´ю байдики• 30 октября в 15:49
Розмістіть об´яву та подивіться чи будуть бажаючі, якщо ні, то знижайте ціну
Та_шо_ж_таке• 30 октября в 15:50
Не дорого. Это дёшево даже. Но нужно ориентироваться на рынок и по чем у вас в городе сдают похожие квартиры.
Сало не люблю• 30 октября в 16:01
Яке місто?
Чернігів, Миколаїв, Запоріжжя і т.п. - то дорогувато.
...аяприкольная
• 30 октября в 16:05
Ответ дляСало не люблю
Яке місто?
Центральна частина України.
Сало не люблю• 30 октября в 16:06
Ответ для...аяприкольная
Центральна частина України.
Якщо ви отримуєте тисяч 30, то недорого.
#Пойду_кгадалке• 30 октября в 16:06
Я в Рівному здаю однокімнатну 45 м.кВ, в новобудові, за 18к плюс комунальні
...аяприкольная
• 30 октября в 16:07
Ответ дляСало не люблю
Дохід 40000.
Нога на ногу• 30 октября в 16:20
Ответ длялюбименькая
Для Запорожья дорого, для Ужгорода дёшево.
хотела то же самое написать ))
Зроблено у 80-х• 30 октября в 16:20
Під Львовом 16000 однушка студія з ремонтом. Так що 10, ще нормально.
любименькая• 30 октября в 16:47
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ого.
Во Франковске подруга двушку шикарную снимает за эти деньги. Почти 70 квадратов.
#Пойду_кгадалке• 30 октября в 16:48
Ответ длялюбименькая
Ого.
В мене шикарна однушка)
Играю у края• 30 октября в 17:09
Ви забули написати яка локація, бо це мабуть одна з самих значущих складових ціни. Ну і двушка мені траплялась 29 кв.м, і однушка в 67кв.м. Тобто розуміння площі і на який сегмент ви розраховуваєте? А так на вскидку мабуть хороша ціна. Ну ви ж її не зі стелі взяли, моніторили аналогічні в вашому районі?
Щаслива Я• 30 октября в 17:28
Не Черкассы случайно?
Нам подняли, теперь с комм. больше 10
Но!! Одна комната это даже не бабушатник , а бомж стиль. Ванная туалет без ремонта. Одна комната, коридор, кухня есть дешёвый ремонт. Надо съезжать..
Нам подняли, теперь с комм. больше 10
...аяприкольная
• 30 октября в 17:37
Ответ дляИграю у края
Від центра далеченько, 54кв, газ.
Играю у края• 30 октября в 18:15
Ответ для...аяприкольная
Від центра далеченько, 54кв, газ.
Площа хороша, газ це взагалі преміум сегмент). Якщо поряд є вся необхідна інфраструктура, то думаю що ціна нормальна.
Згадала ще важливу деталь-чи тепло в квартирі, бо 1 поверх дуже може бути в цьому плані проблемний. У моїх родичів в квартирі на першому поверсі взимку +12°-15°, а у подруги на першому поверсі така спека, що коли ми приїздимо до них в гості, то чоловіки сидять в одних штанях топлес, а я завжди вдягаю футболку під низ светра, щоб була можливість роздітись. Як орендарь, який сплачує 10000 я би не хотіла жити в холодині.
Магиня• 30 октября в 21:15
Ответ дляЩаслива Я
Не Черкассы случайно?
Нам подняли, теперь с комм. больше 10
думаю что Черкассы. Мои за двушку на втором этаже в самом центре микрорайона платят 6800 и до мая не поднимаю. Бабушатник с ремонтом, наверное, то- что автор вкладывает в понятие ’ косметический’. Такой косметический на олх- за голову берешься. Но санузел старый кнш.+Комуналка, само собой. и я считаю, таких цен нет ( судя по лох-у