Потринділиця• Изменено 31 октября в 12:43

Чи повинні родичі забезпечити дітей-онуків житлом?

Виник конфлікт.
ФруктЕщеТот• 31 октября в 12:43
Какие родственники ?
Пишу вірші, дорого• 31 октября в 12:43
По возможности.
220В• 31 октября в 12:43
Нет. На усмотрение.
автор Потринділиця • 31 октября в 12:43
Ответ дляФруктЕщеТот
Какие родственники ?
Батьки, бабусі, дідусі.
Петриківна• 31 октября в 12:43
Ответ дляПишу вірші, дорого
По возможности.
По можливості можуть , але не зобов´язані
Тирамісу на терасі• 31 октября в 12:44
Чиї?
ФруктЕщеТот• 31 октября в 12:44
Ответ дляПотринділиця
Батьки, бабусі, дідусі.
Бабушки/дедушки - точно не должны . Папа/мама - по возможности .
Сама вумна тутички• 31 октября в 12:45
В детдом детей! Пусть государство обеспечивает!
Лепетун• 31 октября в 12:46
Ответ дляПотринділиця
Батьки, бабусі, дідусі.
А вас забезпечили житлом? Чи це якраз мова про вас, що вас мають забезпечити родичі?
Танго утрьох• 31 октября в 12:47
раніше в моєму оточенні було 50/50, забезпечували батьки житлом або самі діти їхали на заробтіки і вкалували, але мало хто повернувся в Україну , влаштувались закордоном. тепер глянеш в тік ток, молоді дівчата і хлопці в 20-22 вже купляють власне житло і це круто!
Кров з молоком• 31 октября в 12:48
особо онукив!)
Перша на селі• 31 октября в 12:49
Круті бабусі/дідусі! Забезпеч спочатку дітей житлом, а потім ще і онуків)
Зажуженная Жужжа• 31 октября в 12:49
Было бы не плохо
Nathalie27• 31 октября в 12:50
В чому конкретно полягає конфлікт? Ви онука чи бабуся?
Женщинас• 31 октября в 12:50
Ответ дляТанго утрьох
Був такий рядянський фільм ’Кур´єр’. Там був момент де бабуся за столом видала монолог про молодь, трохи схожий на ваш коментар, типу ’Я постіно сиджу вдома і дивлюсь телевізор, тому можу вас запевнти, що я дуже добре знаю сучасну молодь і пишаюсь що у нас така молодь!’
Тракторні війська• 31 октября в 12:52
Конечно должны, особенно бабушки. А если не помрут вовремя, ещё и правнукам должны
Пишу з калідору• 31 октября в 12:55
Не знаю про що ви... але повинні
ЛолитаНеРазлита• 31 октября в 13:00
Ответ дляПерша на селі
А бабусі при цьому ніхто нічого не винен
парИла я парИла• 31 октября в 13:03
Так какая у вас версия?
ФруктЕщеТот• 31 октября в 13:05
Так а в чем заключается конфликт , автор ?
Khmelnichanka• 31 октября в 13:05
Ні.
При бажанні - можуть.
А також при бажанні можуть заповісти своє майно будь-кому, хоч притулку для тварин.
Svitlo_• 31 октября в 13:10
Ответ дляПотринділиця
Батьки, бабусі, дідусі.
Якщо в бабусі - дідуся 50 онуків - усім житло купити?
Оле Лукойе• 31 октября в 13:11
конечно должны, и машину новую каждые 5 лет покупать, и на Мальдивы детей и внуков каждые каникулы возить.
Зачем тогда они детей рожали если не могут им достойные условия создать?
Перша на селі• 31 октября в 13:12
А бабусям/дідусям онуків забезпечити- це скоріше померти і лишити спадок?
Оле Лукойе• 31 октября в 13:13
Ответ дляSvitlo_
естественно, все внуки равны, всем по жилью, а лучше сразу всю многоэтажку выкупить, если на отдельный дом каждому внуку не хватает
ПлюшкамиБалуюсь• 31 октября в 13:18
Нет.
Лучше хорошее образование и денежная помощь, которую можно потратить на жилье в случае необходимости
Умничка-помощничка• 31 октября в 13:24
Достатньо вкластися в освіту дітей, тоді питання з житлом не виникне
Вельми шановна• 31 октября в 13:27
Я своим помогу максимально
Попихтю та й годі• 31 октября в 13:29
Якщо є така можливість, то чого ні?
Ми своїм дітям плануємо купувати. Нам батьки теж трохи допомогли, а далі ми вже самі рухались
Стебель березы• 31 октября в 13:53
Я своим завещаю. А до того времени, если хотят свое жилье - сами, пожалуйста.