Малая Налегке• 31 октября в 13:17
Що обралиб техніку в розтермінування ...
Посудомийна машина Розтермінуванняна 10 місяців функціонал великий гарантія 5 років ціна 27000 або за 20000 (наповнення меньше) гарантія 1 рік оплата частинами на 6 місяців
Результат:
вже голосів:
13 (61.9%)
27000
8 (38.1%)
20000
Джага-джага• 31 октября в 13:19
Яке може бути велике наповнення в посудомийній машині?
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Жена миллионера• 31 октября в 13:19
Берите дороже, и если есть возможность рассрочку на больший период то лучше ее
Міні-бікіні• 31 октября в 13:19
Їм одна шана, який там унікальний функціонал за додаткових 7 тисяч.
Помогалочка• 31 октября в 13:19
Проанализируйте «большой функционал». Будете ли вы всеми функциями пользоваться? Я в пмм посуду мою одной программой в основном.
Пригаю-цибаю• 31 октября в 13:19
Ответ дляДжага-джага
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Якість миття у дорожчої зазвичай вища.
Міні-бікіні• 31 октября в 13:20
Ответ дляПомогалочка
Аналогічно, з нинішніми цінами на електроенергію-це еко і нічний тариф
Плекаю думи• 31 октября в 13:20
Ответ дляМіні-бікіні
Каже в кінці Не забудьте вимкнути світло
Помогалочка• 31 октября в 13:20
Ответ дляПригаю-цибаю
Якість миття у дорожчої зазвичай вища.
Одинакова. Зависит от средств для мытья в основном. А принцип одинаковый плюс-минус.
Малая Налегке
• 31 октября в 13:21
Ответ дляМіні-бікіні
Гарантія 5 років...прорезинені накладки для скла...лоток виїзжає нижній весь,..
Міні-бікіні• 31 октября в 13:21
Ответ дляПригаю-цибаю
Якість миття у дорожчої зазвичай вища.
А та що за 15 не домиває чи що? Який жах
Поросенка• 31 октября в 13:22
Нахрена вам посудомойка за 27 тыс если вы ее не можете себе позволить🤦♀️ есть бюджетные хорошие варианты в той же бош. Принцип у них одинаковый. Всегда удивляли такие люди
Поросенка• 31 октября в 13:22
Ответ дляПригаю-цибаю
Якість миття у дорожчої зазвичай вища.
Да вы что 😁
Малая Налегке
• 31 октября в 13:23
Ответ дляПоросенка
Такиі до всього можна так ставиттсь! Нашо дороще можна даром
Пригаю-цибаю• 31 октября в 13:23
Ответ дляПомогалочка
Ні, дуже різна, незалежно відзасобів миття.Ну і строк роботи теж. У сусідів була Вірпул, у нас Бош. Я ж бачу, який посуд у них після мийки
засоби у нас однакові. Пропрпцювала у
них пмм 4 роки і зламалась так, що ремонт буде як півмашинки. У нас вде 9,5 років працює без нарікань.
засоби у нас однакові. Пропрпцювала у них пмм 4 роки і зламалась так, що ремонт буде як півмашинки. У нас вде 9,5 років працює без нарікань.
Неробименінерви• 31 октября в 13:23
Ответ дляДжага-джага
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Карооке ще, ну а що робити поки посуда миється?
І лааай ла
В гости звали?• 31 октября в 13:23
Гарантию 5 лет выбираю, это важо в качестве теперешней техники
Пригаю-цибаю• 31 октября в 13:25
Ответ дляПоросенка
Купувати в оплату частинами це просто вигідніше, ніж оплатити повністю одразу, навіть якщо ви можете це зробити.
Малая Налегке
• 31 октября в 13:25
Ответ дляSo_so
Мне важен тип и класс сушки, короткая программа, половинная загрузка, 3 лотка
Все це є в 27 тис.
З родзинкою• 31 октября в 13:25
Ответ дляДжага-джага
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
Я без сарказу.
Вона повинна мити посуд. А що ще?
ну по вайфаю связываться сейчас)
Поросенка• 31 октября в 13:25
Ответ дляМалая Налегке
Я даже не буду комментировать 😁
Капризуля• 31 октября в 13:26
Ответ дляПригаю-цибаю
В чем выгода?
Помогалочка• 31 октября в 13:26
Ответ дляПригаю-цибаю
засоби у нас однакові. Пропрпцювала у
Она моет водой в любом случае и моющими средствами. Плюс соль. Принцип мытья одинаковый.
Плохо вымыта - значит, неправильно расставлена была посуда.
Поросенка• 31 октября в 13:27
Ответ дляПригаю-цибаю
засоби у нас однакові. Пропрпцювала у
У меня бош за 15 тысяч. Не отличие от той что за 25 было лишь в том что меньше кнопок. По итогу я и так пользуюсь от силы 2мя программами. И это я покупала в новую квартиру, в свой дизайнерский ремонт😁 в мыслях небыло брать кредиты на такое.
Помогалочка• 31 октября в 13:27
Ответ дляПригаю-цибаю
В чем выгода? Та же сумма сразу или по частям.
Помогалочка• 31 октября в 13:29
Ответ дляЗ родзинкою
ну по вайфаю связываться сейчас)
Если б у нее были ручки, которые сами собирали посуду и разбирали после мытья))))
Поросенка• 31 октября в 13:29
Ответ дляПомогалочка
И загружали сами. Я бы тогда еще подумала 😁
Малая Налегке
• 31 октября в 13:31
Ответ дляЗ родзинкою
ничо..дядя вова научит нас мыть посуду ручками(((
Ви вову чекаєте? І до чого комент ваш!!! БАН