Сердючка• 31 октября 2025

Будинок з динаміту, новий фільм про ядерку

Раджу цей фільм, перекликається з сьогоденням і новою ерою на цій планеті. Проста уявна ідея, не унікальна і цілком практична з часів Холодної війни і Карибської кризи 1962 року, ледь не перерослою у Третю світову війну, наразі стала ближчою і вже не просто уявною. Є 18 хвилин, і потім може не стати нічого

автор Сердючка • 31 октября 2025
Фільм в режимі реальної зйомки, без театральщини
Як документальний, часом, але тримає в напруженні.
Теща дочки• 31 октября 2025
Автор, так це документалка чи триллер чи що воно таке?
автор Сердючка • 31 октября 2025
Ответ дляТеща дочки
Художній фільм
Василина Семеніч• 31 октября 2025
Ответ дляТеща дочки
Херня это. Ещё и без концовки
автор Сердючка • 31 октября 2025
Я думаю цей фільм йде в продовження суспільних роздумів авторів, Не дивись наверх, Ілюзія безпеки
Та - Тиха ніч.
автор Сердючка • 31 октября 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
Херня это. Ещё и без концовки
Кінцівки не буде
Бо це все вже.
Та никада в жизни• 31 октября 2025
Та залупился нигер и хана всей нации. А затем и планете. Фильм разочаровал.
Пока деды не прекратят писюнчиками своими меряться- нихрена хорошего не будет.
Та никада в жизни• 31 октября 2025
Ответ дляСердючка
Та - Тиха ніч.
Вы забыли про Оставить мир позади.
Білий Лосик• 31 октября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Вы забыли про Оставить мир позади.
Для повноти списку варто додати Оппенгеймера
Та никада в жизни• 31 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Вообще мимо.
Білий Лосик• 31 октября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Вообще мимо.
Чому? Як раз тема ядерки, щоправда це реальна історична подія
автор Сердючка • 31 октября 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Вы забыли про Оставить мир позади.
Не забула
Ілюзія безпеки, інша ж назва?
Все про те, що ми не знаходимося в безпеці, що світ може змінитися за хвилини, що нас ніхто спасати не буде, що багато факторів, і особистість впливає яка має владу.
автор Сердючка • 31 октября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Тут інше підґрунтя. Ілюзорність безпеки. Ілюзія миру.Тут навіть, ракети перехоплювачі пво не справилося. А всі думали, що воно є, то пво і сценарій спрацює. Але ж ніхто не перевіряв нікого це.
Та никада в жизни• 31 октября 2025
Ответ дляСердючка
Не забула
Ілюзія безпеки, інша ж назва?
А, понятно, я просто на Нетфликсе смотрела. Вот там он и называется Leave the World Behind.
Ваше название аж пошла гуглить.
3tm68• 31 октября 2025
Фильм без конца. Сюдет держит в напряжении конец…. Его нету
автор Сердючка • 31 октября 2025
Ответ для3tm68
Є кінець
Президент папку з червоним, там прояснення офіцеру в білому було.
Він вибрав відповідь агресивну. А це і є кінець, ядерна війна.
Болтушка Му• 05 ноября 2025
Можна ще британський ’Нити’ глянути. Страшно