Я шалунья• 31 октября 2025

Вас би бентежила бідність хлопця вашої доньки в такому випадку?

Доньці 23, хлопцеві ось у січні 26 буде.
Працюють обоє на стандартних посадах, він в іт , вона теж, обоє інженери тех підтримки.
Ми не з Києва.
Він - киянин зі своєю квартирою двокімнатною.
Навчався у кпі.
І мене дуже турбує, що їх дохід на двох 60 тис (порівну) , і у хлопця немає жодних амбіцій.
ʼВадимчику, які у тебе карʼєрні плани?ʼ
ʼта мені поки так подобається працюватиʼ
Хотілось би кращого.
Сам він непоганий хлопець, доньку любить дуже.
Але хотілось би кращого.
Не знаю.
Банка з медом• 31 октября 2025
Авторе, важка тема.
Я свою дуреху 20-річну теж насилу відмовила недавно.Зібралась заміж за якогось непонятно кого, що він навіть не може квартиру їм зняти, пропонує жити поки з своїм батьком...Працює він продавцем телефонів за 15 тис в місяць, а вона працює на нас з батьком і в місяць має лише заробленими більше 50 000 тис + своя квартира з 18 років. В неї своя ауді і вона додумалась на ній його возити на побачення...
Кажу - куди ти лізеш? Ясно що гормони, закохалась, ну спіть собі разом скільки влізе, але не вагітній і не лізь в шлюб, навіщо? Розписала їй в деталях всі ’прєлєсті’ шлюбу аби з ким по любові - одумалась. слава богу)

ХтоЯкщоНеЯ• 31 октября 2025
Исчите.
Хай бог помилуе
Меня много• 31 октября 2025
Ответ дляЮпитерная
Тоді не женіться за скаженим зятем чи вам мішок грошей треба?! Нормальний хлопець для свого віку, не всі у 26 мають своє житло і 30 тисяч зарплату.
У меня взрослые знакомые столько зарабатывают
Юпитерная• 31 октября 2025
Якщо дитині добре, нащо лізти у її життя?! Дітей треба кохати вчасно, а коли дорослі - нічого пхати носа. Житло є, розум працювати є - що ще треба, мамо?
Дама-мадама• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Та зарився, але вона ніби здуріла з цим
Ну він і правда дуже добрий до неї, роботящий
Это прекрасный вариант, поверьте.
ротцвеники• 01 ноября 2025
Тролляка
ротцвеники• 01 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Авторе, важка тема.
ой, хватит троллить!

Голубец• 01 ноября 2025
Ответ дляЯ шалунья
30. Я ж написала, що порівну
А я вас розумію, є такий типаж хлопців, які навряд чи хочуть робити кар’єру . І 30 тис реально дуже мало. В мене до речі син, але я так само і на дівчат дивлюсь. Зараз дівчата працювати взагалі не хочуть в більшості, примітивні і збалувані
автор Я шалунья • 01 ноября 2025
Ответ дляБанка з медом
Авторе, важка тема.
Ви все зробили правильно