Я шалунья• 31 октября 2025
Вас би бентежила бідність хлопця вашої доньки в такому випадку?
Доньці 23, хлопцеві ось у січні 26 буде.
Працюють обоє на стандартних посадах, він в іт , вона теж, обоє інженери тех підтримки.
Ми не з Києва.
Він - киянин зі своєю квартирою двокімнатною.
Навчався у кпі.
І мене дуже турбує, що їх дохід на двох 60 тис (порівну) , і у хлопця немає жодних амбіцій.
ʼВадимчику, які у тебе карʼєрні плани?ʼ
ʼта мені поки так подобається працюватиʼ
Хотілось би кращого.
Сам він непоганий хлопець, доньку любить дуже.
Але хотілось би кращого.
Не знаю.
Ми не з Києва.
Навчався у кпі.
ʼВадимчику, які у тебе карʼєрні плани?ʼ
Хотілось би кращого.
Але хотілось би кращого.
Не знаю.
Планшетница• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
А ви не бажаєте своїм дітям кращого? Вам байдуже на їх долю?
Вам треба до психіатра
Вакцениро Вона• 31 октября 2025
Ганю, ти спочатку свїй Сніжанці квартиру купи, в потім буде до мого Вадимчика чіплятися. Бо прийшла гола, боса, у вінку.
Леся Українка• 31 октября 2025
Ответ дляМорковку дай
Якого кращого? У них гарні стосунки, люблять один одного, є житло. Кращого - це більше грошей? Гроші не дорівнює щастя. Не капайте тільки на мізки донці.
Навпаки. Нехай капає. Вадимчик знайде собі киянку з квартирою. І буде в них дві квартири и 60 тис))
Я шалунья
• 31 октября 2025
Ответ дляТумба-юмба
А вот интересно, родителей парня не смущает, что не киевлянка, без квартиры в Киеве. Я думаю, что он мог бы себе найти получше
А якби вона була не киянкою, але з квартирою, або киянкою, але без квартири, то було б ок? 😂
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
Всех в сад• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
А ваша?
У меня сын. И скажу честно, невестка у меня отличная
Я шалунья
• 31 октября 2025
Ответ дляВсех в сад
І по яким критеріям , валіде, вам вона вгодила?
Витворунка• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
Так ви себе добийте, до чого форумчанки тут, і хлопець вашої доньки?
Великий сатирик• 31 октября 2025
Ответ дляКокошинЭль
Ну я б на місці Вадимчика шукала б киянку з квартирою і роботою , нащо йому ваша дочка…
Ще й враховуючи такі гени.
Ця доця після 40 перетвориться на гарчащу з претензіями копію авториці. Але може боженька пожалів і вона пішла в батька?
Всех в сад• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
То забирайте доню в село
Всех в сад• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Заробляє більше чим Ваша, ще й киянка
Великий сатирик• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
Помітно. Можно вивезти дівчину з села, але ...
Тумба-юмба• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
Нет. Не ок. Так Вы живете где-то в селе, а ждете принца на белом коне. Пускай возвращается к Вам в село и выходит замуж за местного парня. А то сами голі босі і в віночку, а требований на миллион.
Витворунка• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ви така нерозумна жінка, а ще вважаєте що маєте право обирати. Ваша донька в вас пішла? Чи чоловік може ваш врятував ситуацію?
Я не чарівниця вам• 31 октября 2025
Автор, я Вас понимаю. Мне тоже не очень парень моей дочки. Хотя, тут скажут, что он идеальный. Но я понимаю, что моя дочка достойна лучшего
Я шалунья
• 31 октября 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Чим ваший не ок?
Мене дуже турбує його карʼєра, бо налаштований він серйозно.
Хотілось би перспективного
Я шалунья
• 31 октября 2025
Ответ дляВсех в сад
Заробляє більше чим Ваша, ще й киянка
Ого! Киянка! Та ну да, куди нам))
Я не чарівниця вам• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Чим ваший не ок?
Хотілось би перспективного
Я думаю, что дочка встанет полностью на ноги и найдет лучше
Всех в сад• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ого! Киянка! Та ну да, куди нам))
Так я і кажу куди вам
Домашка• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я не лізу в особисті відносини своєї дитини
Я шалунья
• 31 октября 2025
Ответ дляВсех в сад
Так я і кажу куди вам
Удалено администрацией...
Вареничніца• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я вас зараз добʼю, ми ще й з села
То не позорте село
дожену і ощасливлю• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Кращого це якого? Багатшого? Так це не одне і те ж. Чи ви з дуже забезпечених і для вашої родини 60 сукупного доходу це копійки? То купіть дитині квартиру - буде здавати
ПробілНеПрацює• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Та зарився, але вона ніби здуріла з цим
Ну він і правда дуже добрий до неї, роботящий
и квартира, если без то еще 20 т экономии
Домашка• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Йому батьки не купували
Він сам з Києва
Ну ок,він з Києва, квартиру йому батьки не купували, то він сам виходить її купив? А ваша бусінка чому досі квартиру не купила і чому так мало заробляє?
Всех в сад• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Удалено администрацией...
Я точно не з Вашого села
ПробілНеПрацює• 31 октября 2025
Ответ дляЯ шалунья
вы днище с карьерой
где ваше приданное?