Кракадэ• 01 ноября в 01:51
Хлопець дивно себе поводить
Бачусь з хлопцем кожен день, поїхав у іншу країну на тиждень. У останній день все було прекрасно. За цей час майже не пише, на моє люблю тебе відповідає і я тебе. Піднімала цю тему, каже, що постійно на ногах, немає часу відповідати, що можуть поцупити телефон, а в номері він завжди мені пише, але це не так. При цьому часто буває у мережі. Не дзвонить, хоча обіцяв. Каже, що я надумую і кохає мене як і раніше. що постарається частіше писати, вибачився, 2 дні писав і знову. При цьому накупив мені подарунків, але в іншому себе поводить так, ніби йому й не потрібно спілкуватися зі мною. Через два дні приїжджає. Мені не зрозуміла така поведінка. Поїхав він на відпочинок з групою. Я просто не знаю як це все сприймати.
Кракадэ
• 01 ноября в 01:55
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну так он отдыхает, каждую секунду о вас думать что ли
Він пропав буквально. Казав щоб я йому обов´язково писала та дзвонила, а враження наче все одно людині
Закусенец• 01 ноября в 01:55
Суууко, дайте человеку отдохнуть.
Где вы берётесь такие задроты.
АфродитаПетровна• 01 ноября в 01:55
Ответ дляКракадэ
Новая страна, новые впечатления. Сейчас немного не до вас. Через 2 дня увидитесь
Вишневий цвіт• 01 ноября в 01:57
Фу яка ви занудна, ниє і ниє, ’вєчно надуте вєчно недовольне’. Аж дзвін в вухах стоїть, а я тільки прочитала ваші пару речень. Бідний хлопець.
Тепличная• 01 ноября в 01:59
Ответ дляМолчавочка
Я б на его месте вообще телефон на беззвучный кинула
В блок автора везде!
Молчавочка• 01 ноября в 02:00
Ответ дляТепличная
В блок автора везде!
Не, часов в 11 ночи проверить, кто там в течении дня чего хотел и спатки
АфродитаПетровна• 01 ноября в 02:00
Ответ дляМолчавочка
Я так на отдыхе когда-то в ватсапе выключила функцию просмотра, когда был абонент. Реально достал ’ты была в сети и ничего не писала’
Молчавочка• 01 ноября в 02:01
Ответ дляАфродитаПетровна
Та реально пипец. Контроль на линии. И это ж даже не жена
Грабля• 01 ноября в 02:04
Ответ дляЗакусенец
Суууко, дайте человеку отдохнуть.
Где вы берётесь такие задроты.
Та й не кажіть. Автор пише що поїхав на тиждееь, а драми, розмов із ним про його байдужість і розборок - так наче він уже три місяці у від´їзді
Фрикаделька• 01 ноября в 02:06
Ответ дляГрабля
а ще ж вдома мізки виїдатиме. ще ж не все скінчилося для нього. це тільки початок був.
ША! я прийшла!• 01 ноября в 02:18
Ответ дляАфродитаПетровна
Бедный чувак.’Отдохнул’ называется
Глубоководная селедка• 01 ноября в 02:38
Воспринимайте его так, что вы его задолбали. Дайте человеку вздохнуть. Бедный хлопец, надо же было так встрять.
Лівий Локіть• 01 ноября в 08:26
Займіть себе корисною справою : шопінг, кіно з подругами , прибирання . Тоді у Вас не буде часу заглядати щохвилини у телефон чи в мережі Ваш хлопець. Перестаньте написувати . Хочете пораду : перетворіться у ту, якій пишуть : « де ти зникла, чому не відповідаєш ?». Нехай ваш хлопець на вас полює, а не тікає від вас , як жертва
Белоснежко• 01 ноября в 08:49
Когда вернется, езжайте и Вы в поездку с группой. И звоните ему каждый час - на всех экскурсиях, делая замечания экскурсоводу, что он мешает Вам разговаривать