Мольфарочка• 01 ноября в 17:30
Ваш чоловік цікавий співрозмовник?
Мольфарочка
• 01 ноября в 18:05
Ответ дляДинамоКит
А з якої дати реєстрація у вас ? Може ви порадниця з 2014 року 🤣
Ні, 1,5 року всього.
Не люблю натовп• 01 ноября в 18:07
Ответ дляДинамоКит
Цікаво то зрозуміло)) похвалити себе ви вмієте це плюс) я про експресію— чи ви виражаєте себе чи більше всередині ?
До речі шизоїди це дуже цікаві люди з багатим внутрішнім світом
З роками навчилася бути більш стриманою і не роблю нерви. Але і мені дістався розумний чоловік.
ДинамоКит• 01 ноября в 18:10
Ответ дляМольфарочка
Ні, 1,5 року всього.
А теми ваші на форумі — на як тематику зазвичай ? Стосунки , сімʼя ?
Не люблю натовп• 01 ноября в 18:11
Ответ дляДинамоКит
Ви тут теми пишете , чи більше коментуєте? На форумі
Здебільшого коменти
Мольфарочка
• 01 ноября в 18:17
Ответ дляДинамоКит
Ні, більше про фінанси.
ДинамоКит• 01 ноября в 18:30
Ответ дляМольфарочка
Ні, більше про фінанси.
Ого, неочікувано. А що саме про фінанси, можна у двох словах? Чи просто сімейні фінанси?
Распутница• 01 ноября в 21:54
Да, очень. Он много читает и во многом разбирается. Уважаю его точку зрения.
Хвильоватиша• 01 ноября в 22:39
Ответ дляМольфарочка
Ну він же не може бути ідеальний у всьому, чи ваш саме такий?
Ну у каждой свой критерий идеальности
Кому- то важен кошелёк, кому- то разговоры,
Видела, когда людям не о чем разговаривать, но живут . Он содержит, она выгуливает платья на работе.