Міряно-переміряно• 31 октября в 17:40
Уманські парки
Буду найближчими днями в Умані, хотіла відвідати новий уманський парк, бо раніше ніколи там не була. Але прочитала в одній старій темі, що зараз для цього парку не сезон. А чого так? Я кілька разів була в Софіївці, тому зараз би хотіла потрапити саме в той новий парк.
І ще питання-а фонтани зараз не працюють?
Дякую.
Тарабарщина• 31 октября в 17:43
15 жовтня закінчився сезон фонтанів. Парк гарний коли все цвіте і світить сонечко. Осінь це осінь. Тим паче вже пізня осінь, дерева лягають спатки.
Міряно-переміряно
• 31 октября в 17:46
Ответ дляТарабарщина
За фонтани дякую. Я хотіла в цей новий фентезі парк. Невже вже не варто?
Тарабарщина• 31 октября в 17:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну як сказати, якшо ви вже там і маєте вільний час - то можна прогулятися, чому ні. Але навмисно їхати восени - погана ідея, краще в теплу пору року.