Как нефиг делать• 02 ноября 2025
Flowers.ua
Замовила вчора квіти в цій компанії на суму 2500грн (квіти, подарунок, листівка) ще взяли кошти за доставку квітів на певний час(для мене це було важливо 15.00!) і фотозвіт! зателефонувала після замовлення я відразу, ще не оплатила!- все в наявності, можна проплачувати?? Так, так...проплачуйте. Оплатила, чекаємо 15.00... ніхто не відтворюється, 15.40- набираю, що з замовленням? Тільки прийшла оплата, на протязі 30 хв відправимо(я оплатила о 10.20. ні вибачте, нічого) врезультаті доставка відбулась о 17.40!!!! Фотозвіт - квіти- що попало! Пишу відгук негативний! На пошту прийшов лист щоб пояснила ситуацію- фото відправила і тиша. На сайті мого відгуку звичайно ж немає. Дуже розчарована. Пишу, можливо когось вбережу від такої участі. Фото очікування -реальність додаю
Тепличная• 02 ноября 2025
Это самая галимая сеть доставок цветов. Каждый год после праздников на них все жалуются
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляЛастовиння
Отзывы не читали до заказа?
Найперше що зробила- відгуки прочитала, купа фоток з усієї України, мені подружки замовляли квіти у них, мало бути все Ок!
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляТепличная
Чому я тут не порадилась!!!
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Флаверс юа самая ужасная в киеве сеть, будете знать
Замовляла в Чернівцях
Ушла и Пришла• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Замовляла в Чернівцях
Ну значит они держат марку во всей Украине😆
Дивне створіння• 02 ноября 2025
Найбільш кінчена доставка (говорю про представництво у Львові, можливо у інших містах краще).
Часто на фото букет великий - привозять дрібноту.
Чоловік раніше часто був у відрядженнях, то замовляв через них - це жах жахезний. Я мала підлаштовуватись під курєра, бо він з іншого району, на річницю мав був сюрприз - величезне серце з троянд + великий ведмідь + солодощі. Зранку дзвінок - вийдіть під під’їзд заберіть з машини ведмедя, бо у мене руки зайняті вашим букетом
(сума замовлення 12000 тис, на хвилиночку).
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Так негативні відгуки не публікують і такі як я попадають
Вот Она Я• 02 ноября 2025
Рози схожі на ті, що плетуться на паркан, це точно жах за такі гроші, співчуваю!
Ластовиння• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Не те отзывы вы читали. Уже лет пять это самая говняная сеть цветочных магазинов. Особенно на доставку
Дрібка щастя• 02 ноября 2025
Ответ дляТепличная
это правда, видела их букеты вживую, три куцых розы и обертка.
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляВот Она Я
Дякую за підтримку! Другий день в шоці. Дуже потрібно було гарно привітати. Привітали....
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляЛастовиння
Вже зрозуміла
тяжкаялюдина• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Замовляла в Чернівцях
Аха-ха, автор, я не удивлена) Думаю, у нас тут весь сервис +- одинаковый)
Вот Она Я• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
На ФБ про них напишіть відгук, бачила там групи ’Не раджу’, якось так називаються, або у міських групах прославте. Або краще за все у мапах гугл.
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляВот Она Я
Буду писати! Дякую за підказку
Печальки.нет• 02 ноября 2025
Ответ дляДивне створіння
Капец
маска Ілона• 02 ноября 2025
Мне подарили их букет, 1800 грн на сайте.
Он был ужасен, розы полузавявшие. Я была в шоке.
тяжкаялюдина• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Розы красивые, но, конечно, не те... Единственное, вроде хоть свежие.
Я так понимаю это потому, что каталог один, а цветы просто в день заказа покупают на Формаркете или около, а там что есть в наличии, то и есть.
Любая сфера услуг на таком же уровне.
Само_достаточная• 02 ноября 2025
Ответ дляКак нефиг делать
То як з ним боротися???
Не замовляти у них. Теж мала негативний досвід з їх доставкою. Замовив мені на вечір чоловік букет і тістечка, які мають зберігатися в морозилці. Зранку дзвінок від кур´єра: прийміть доставку. Я на роботі в іншому кінці міста. Так він наполягав, щоб залишити все консьєржу, а я ввечері заберу. Я з ними сварилась телефоном пару годин. Хоча це мав бути сюрприз і всі питання вони мали вирішувати із замовником, а не отримувачем. Букет і тістечка я отримала наступного дня, ще й в якості вибачень поклали додатковий набір тістечок. Але свято було зіпсоване.
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Сижуревувшоке• 02 ноября 2025
Я теж з ними лохонулася, бо ніколи раніше доставку квітів не замовляла, тільки отримувала...
Їхала 16 год потягом на весілля до доньки, то замовила доставку у тому місті, щоб привітати наречену красивими тряндами свіженькими. По часу вчасно, але кур´єр не знав ні району, ні міста, кружляв, довелося нареченому і його батьку іти на сусідню вулицю забрати, ніякого сюрпризу і свята. Сам букет теж дохленький, квітки чаморочні, як світла ніколи не бачили. Мав бути пишний, а виглядав як віник убогий, хоч кількість співпадала. То тепер вони мене ще й більш ніж пів року у вайбер спамлять своєю рекламою.
Самоучка• 02 ноября 2025
Даже тут, на советчице, были темы про скотский сервис и вялые букеты от Флаверс.юа. А в Инсте и гугле их сотни.
Ну, почему не почитать и не выбрать другую службу доставки?
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Дуже шкода! При замовленні такі очікування! Не жалієш вже тих коштів, ведешся на їх фото... Люди ж хочуть подарувати святкову емоцію, частинку душі вкладають в подарунок, А тут ні сорому, ні совісті....Стільки часу всі на них плюють, А їм всеодно
Как нефиг делать
• 02 ноября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Автор, все давно знают какой там сервис
Шкода що я не знала ....