ЛюблюДевчонок• 02 ноября 2025
Світло, так задовбали ці відключення
Черкаси....Особливо те, що графіки міняють постійно. Вчора ввечері взагалі жах
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
все одно не вірю, вибачте.
нам дають графік відключень звечора на завтра - вимкнення двічі на день. можуть вимкнути лише в межах цих заявлених годин.
Максимум було пару раз аварійне коли влучали знову десь.
Але ні про які зміни в графіку на вже виданий день не буває і я не вірю що у вас хтось буде сидіти і персонально щось міняти.
Це навіть технічно неможливо - корегувати той графік по кілька разів на день.
Ви серйозно????? Зміни є протягом дня не раз і не два!!!!
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну, как вариант. Но можете и не жить, никто не неволит.
Це якщо що, з диктанту
Гага Газу• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Не смішіть
Вимагаю спілкування• 02 ноября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
приспосабливаться и жить две большие разницы!Мы продаем электроэнергию в Европу, выключить их ,пусть тоже посидят без света.
Выключайте, я не возражаю. Вы уже держитесь за рубильник? Давайте!
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Київ
Ну то шо ви пишете як не звідси. Хто з Черкас підтвердить
АБВГДейка• 02 ноября 2025
Так думают все, на чью долю выпадает подобное, но это не им решать.(С))
Гага Газу• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну щось поки не видно бажаючих підтвердити що у вас по 10 раз графіки міняють)
Нафаня Маня• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
все одно не вірю, вибачте.
Технічно неможливо дати автору електрику, якщо її немає де взяти. А ви пишите ерунду
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Тут писали з інших міст що в них теж міняють, альо! Та я зрозуміла, ви насміхаєтесь з мене
Гага Газу• 02 ноября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Ага, зате технічно можливо забезпечити світло автору по 18 годин вдень, але змінити 4-5 раз на добу графік вимкнення тих 6 годин, як вона стверджує
ОхиИВздохи• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Просто не читают.Днепропотровская облась сидела вчера 11 часов без света,графики меняют по несколько раз на день.В ДЕТЕК не дозвониться.У многих горят электроприборы из-за перепада напряжения
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Дивно що нікого з Черкас нема щоб підтвердити
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Я буду тією, хто підтвердить слова автора. Я теж з Черкас. Спеціально не полінувалася, зайшла на сайт Черкасиобленерго і порахувала, що за вчорашній день оновлень було 6.
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
У нас є стабілізатор напруги вдома, а так було б теж саме з приладами
Гага Газу• 02 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
покажіть де саме ви на сайті це дивитеся, я теж погляну
ЛюблюДевчонок
• 02 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую!дали світло, йду щось робити)
ОхиИВздохи• 02 ноября 2025
Ну не только в Черкасах.Это пишет только тот кого эта проблема не коснулась,но я их ’обрадую’ это и их коснется.
Нафаня Маня• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Вона лише просить дотримуватися графіка, і всьо. Не вимагає світла 24/7
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Заходите на сайт, шукаєте графіки на день і дивитесь.
Інший варіант- підписуєтесь на телеграм канал « Черкасиобленерго» і дивитесь, там постійно приходять оновлені графіки
Третій варіант-заходите в фейсбук, шукаєте сторінку « Черкасиобленерго» і дивитесь.
ОхиИВздохи• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
У нас тоже есть,а у соседей холодильник уже не работает.Да и в городских чатах люди писали.
Нафаня Маня• 02 ноября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тётушка Лошадь• 02 ноября 2025
О, я думала уже тільки в Сумах такий капець, особливо вчора був. Теж змінювали щогодини. А ще бісить сам графік. У когось взагалі не вимикають один день, або на парк годин. У інших по 6 годин. Він взагалі без жодної логіки. Якісь ідіоти малювали. Отой що був 4/2 по кружечках згадую як казку
ЕлькиПальки• 02 ноября 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дорого це?
80-100 тисяч, але все замовляли і встановлювали самостійно, а не робили під ключ.
Інвертор- з Китаю, акумулятори- брали в оплату частинами.
Тётушка Лошадь• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
все одно не вірю, вибачте.
Це де таке щастя цікаво ?
Тётушка Лошадь• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
Київ
Он де наше світло вчора поділося)) з усієї східної і центральної частини
Тоскующая• 02 ноября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Живлення чого? Всего. Бойлер плита холодильник, чайник ?
Бойлер не вмикаємо, але можна. А так все - плита, чайник, праска, фен. Сьогодні навіть пральна машина працювала, бо не розрахувала час
И_В_офигительных_штанах• 02 ноября 2025
Ответ дляГага Газу
все одно не вірю, вибачте.
Ви ще скажіть, що не вірите, що у нас (Дніпро) опалення немає, бо у вас в Києві воно є
Гага Газу• 02 ноября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вірю, бо і нам опалення лише вчора дали.
А графіки в Черкасах з цікавості глянула.
За приклад взяла групу 3.1., де найбільше відключень за день.
Так от, зміни в графіку аж на півгодини коливаються) Обіцяли о 21.00 вимкнути, перенесли 20.30.
Але трагедію тут роздули, казкарки, слухати огидно.