Шумелка Мышь• 03 ноября 2025
АТБ маркет
Пиво, придбане в магазині АТБ, зазначене як фільтроване, але в ньому осад у вигляді паличок.Таке пиво непридатне до споживання, оскільки походження цього осаду невідоме.
Багато хто пьє прямо з баночки і нажаль не бачать що там може плавати...
Будьте обережні .
P. S Якщо ви хочете написати, що це було в склянці, а не в банці пива, — це неправильно, тому що потім відкрили ще дві баночки, і було так само.
Будьте обережні .
Шумелка Мышь
• 03 ноября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Муж постоянно берет это пиво и козел, нет там такого и близко
Така попалась партія 🤷мені немае ніякого сенсу тут придумувати
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 ноября 2025
какие балованные покупатели.. раньше пили пиво из бочек и не вякали)
Шумелка Мышь
• 03 ноября 2025
Ответ дляКапуста Маша
однозначно, ще у тексті може варто було б навсяк випадок зазначити, де купували, але назва теми - супермаркет, коли проблема у пиві в банці - взагалі не до суті
Зв´язувалась по телефону
Дата та адреса магазину і т.д але не можуть прийняти заяву так як немае фото дати
Купи слона• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Точно. Як подивлюсь як жінки ходять з пузами пивними і тхне від них пивом- ригнути хочеться.
Якось на моїх очах отаке чіплялося в магазині до чоловіка. І так його зачепе, і так. Той віднєкувався як міг. Вона нарешті пішла, а чоловік каже сам до себе- а я ж чую - Яка ж ти гидка, мрак, ще й смердиш пивом.
Отож для тих хто понапиважться?смердючого пива і клеяться до чоловіків
Ще й шаурмою закушують
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляКишмишная Мая
атб це жахіття - тому очікувано.. в мене таке враження , що туди все скидують, що ніде біль не куплять, погану якість і тд тп ,не купуйте там нічого
Ви не знаєте, що пишете
Кнопус• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А ви склад читали? Що там доброго? Крохмалі? Єшки? Ковбас не їм. Їм м´ясо натуральне.
Дуже шкода що наше населення харчується таким сміттям і нахваляє що воно хороше. Як голодний і нема грошей- то хороша. Бо треба ж щось їсти
Мне достаточно что там не ММО. Для быстрого перекуса нормально. Мясо тоже едим)
Деловитая• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
1. А що в АТБ може бути доброго? Хіба що крупи.цукор.борошно.хліб. овочі сезонні хороші ще. Це найдешевший магазин з неякісними товпрами.
2.слава Бону пива не п´ю в принципі. Ніколи і ніякого. Краще раз в 4 -5 міс випити дорогого вина сухого чи 50 грам хорошого коньяку.ніж шмурдяка з атб з черв´ками
Во-первых держите 🏅
Во-вторых ни один магазин от такого ’шмурдяка’ не застрахован. Палочки в банке явно не вина магазина. И какие там некачественный товары? Своя линия?
Так это тоже самое что премия, варто и остальные собственные марки магазинов.
В остальном товар такой же как в том же Сильпо или Новусе. Или вы думаете что во все магазины возят самый удачный товар, а в АТБ мусор с дна ящика?
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Звичайно. Це магазин для бідних . Там самі спреди і молоковмісні продукти. Я окрім круп.чаю. цукру.хліба борошна..картоплі/моркви/цибулі .нічого не беру. Масло на скидках часто 2 тижні до кінця терміну придатності .
Не вигадуйте.
Будьте так ласкаві• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Слава богу маю змогу харчуватися не з атб. Синіх курей епікур не беру. Беру лиш домашні кури.телятину. індичку.
А на домашние яйца уже не хватает?
Ну не расстраивайтесь. Примите как данность
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Немає домашніх курей, це байка
НеКонец-Света• 03 ноября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Возможно
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так м´ясо ж дешевше набагато.
НеКонец-Света• 03 ноября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
В АТБ є доволі не погані продукти не тільки типу своя лінія
Латвія тому і купили на пробу
Козел черный берите в следующий раз, он лучше на вкус и часто по акции в атб
Лінива, не каюсь• 03 ноября 2025
Ответ дляКопуша
Немає домашніх курей, це байка
Удалено администрацией...
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляДеловитая
Во-первых держите 🏅
Це пишуть люди дуже далекі від торгівлі.
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляКупи слона
А де поділися?
Домашня - не на продаж. А хто продає курей, то вже не домашня ))). Але ви вірте, вірте в те, що домашні купуєте.
мегамоСГ• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Яйця ліпші в новусі. І більші і жовтіші. М´ясо ніколи в атб не беру. Це вже дно повне. М´ясо вибираю або на ринку або в спец.м´ясних магазинах, де великий вибір, а не лиш курка і печінка куряча смердюча. Масло і молоко якщо скидка
Ви завжди така занудна? Чи тільки в питаннях щодо АТБ? 😂
Купи слона• 03 ноября 2025
Ответ дляКопуша
Чого це не на продаж.
250 грн кілограм, бери яку хочеш.
Вам просто дорого
250 грн кілограм, бери яку хочеш.
Вам просто дорого
Пацан к успеху шел• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
У всіх повинен бути смак ,як у вас? Зараз пива завались, будь якого виробника і будь якої країни походження.
Научительница• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви ходите в найдешевший магазин з неякісними товарами за крупами, цукором, борошном, хлібом, овочами сезонними, які є хорошими, щоб вистачило на келих дорогого сухаря чи 50 мл хорошого кон´яку раз у квартал?
Аж захотілося дізнатися, якому саме алко ви віддаєте перевагу?
Копуша• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Удалено администрацией...
А ще відкрию вам секрет, що кволих, помираючих курей дорізають і вам продають. Тому їжте, їжте типу домашнє ))))
Тіште себе думкою.
Пацан к успеху шел• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Пиво можна пити один бокал ,ви не знали?
Жінка,яка ’надерлась’ вина,навіть дорогого,така ж огидна,як і та, що випила багато пива.
Шумелка Мышь
• 03 ноября 2025
Ответ дляДеловитая
Во-первых держите 🏅
Наголошую
Тут я просто попередила людей
Научительница• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Навіщо вам те молоко акційне?
Краще ж келих сухаря випити чи 50 мл кон´яку чи не так?
ФрекенБок• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
От чорт,чого мої домашні півні і гуси не товстішають?
Вже листопад,годую добре,а вони не хочуть..(
Треба в фермери податись,певно)
Шумелка Мышь
• 03 ноября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую за пораду , але я таке взагалі не пью
Просто взяли на пробу
Я пью тількі стелу
Просто взяли на пробу
Я пью тількі стелу
Мяо мой мяо• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
То Може Бути не пивний живіт, а інсулінорезистентність. І діабет буває у різних людей, навіть у дітей
Научительница• 03 ноября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да ви, як ми бачимо, постійний акціонер АТБ